advertise

نصب و تعمیر شوفاژ در شمال تهران

نصب شوفاژ در شمال تهران

اگر در شمال تهران و سایر محل های شمال تهران زندگی می کنید و نیاز به دریافت خدمات شوفاژ از جمله نصب شوفاژ در شمال تهران و سرویس و تعمیر شوفاژ در شمال تهران دارید، می بایست آن ها را از قبل از شروع فصل سرد انجام دهید.
مناطق شمال تهران می بایست خدمات مربوط به شوفاژ را زودتر از سایر مناطق آغاز نمایند زیرا میزان سرما در مناطق شمال تهران نسبت به سایر مناطق بیشتر می باشد. قابل ذکر است که با شروع روز و فصل های سرد از سال، بسیاری از شرکت ها برای ارائه خدمات خود دچار کمبود نیرو می شوند و نمی توانند خدمات را به صورت صریح ارائه دهند.
به همین دلیل شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ با داشتن شعب متعدد در سطح تهران و در دست داشتن نیروهایی با تعداد مناسب، همراه با دانش و تخصص کافی، قابلیت آن را دارد که بتواند به سایر محله های شمال تهران خدمات خود را بدون معطلی در سریعترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهد. 
شرکت ذکر شده، از مراکز معتبر و با سابقه در تهران می باشد که بنا بر درخواستی های زیاد مشتریان خود در شمال تهران، علاوه بر تاسیس شعبه در محل های غرب تهران، اقدام به تاسیس شعبه ای در شمال تهران کرده است. تهران آفیس، از مراکز مجاز نصب شوفاژ در شمال تهران و تعمیر و سرویس شوفاژ در شمال تهران می باشد که با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در این زمینه و بهره مندی از نیروهای مجرب با دانش کافی، توانسته است رضایت کامل مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی را در جلب نموده و سابقه درخشانی را در کارنامه کسب و کار خود به ثبت برساند.

نصب شوفاژ در تهران | سرویس و تعمیر شوفاژ در شمال تهران

اگر شما خواستار استفاده از این وسیله گرمایشی پرطرفدار هستید کافی است با نمایندگی مجاز نصب شوفاژ در شمال تهران که تحت عنوان تاسیسات ۷۱۱ فعالیت دارد تماس حاصل فرمایید تا نیروهای تعمیراتی و نصب شوفاژ در سریعترین زمان ممکن، با هماهنگی های لازم به محل مورد نظر اعزام شوند.
نکته ای که در اینجا لازم است ذکر شود این است که اگر چه نصب شوفاژ امری ساده به نظر می رسد ولی این کار یک کار کاملا تخصصی است که باید توسط یک نصاب آموزش دیده و با تجربه که دانش کافی را در رابطه با نصب شوفاژ و سایر اتصالات آن دارد انجام بگیرد، چرا که نصب شوفاژ بدون اطلاعات و تجربه لازم، باعث می شود پس از مدتی در عملکرد شوفاژ اختلال ایجاد شود و یا اتصالات آن دچار نشتی شود. پس بهتر است یکبار هزینه کنید ولی درست و حساب شده عمل کنید.


سرویس و تعمیر شوفاژ در شمال تهران

سیستم گرمایشی شوفاژ ها معمولا پس از در روند کاری خود به واسطه عوامل مختلف، با مشکلاتی مواجه می شوند که با رسیدگی سریع به آن می توان و تنها با یک سرویس و یا تعمیر ساده، می توانید از بسیاری هزینه های هنگفت و زیاد جلوگیری کنید. عیب یابی شوفاژ و رفع عیوب و خطاهای سیستم شوفاژ، تنها با یک نگاه متخصصانه کارشناس فنی شوفاژ قابل انجام است. جهت تعمیر شوفاژ ها می بایست از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه استفاده نمود زیرا بسیاری از افراد از تعمیر و سرویس آن ها ناتوان هستند.
در صورتی که از محل های شمال تهران هستید و نیاز به تعمیر شوفاژ در شمال تهران را دارید، تنها کافیست در صورت بروز و مشاهده نقص فنی در سیستم گرمایشی شوفاژ، تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت وارد سایت تاسیسات ۷۱۱ شده و درخواست خود را ثبت نمایید. در صورتی داشتن هر گونه سوال و مشکل در این زمینه می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی از مشاوره رایگان با متخصصان ما بهره مند شوید.

قیمت سرویس شوفاژ در شمال تهران

حدود هزینه تعمیر شوفاژ در شمال تهران

هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در شمال تهران یکی از دغدغه های اصلی زندگی آپارتمان نشینی است چرا که شوفاژخانه مشکل دار، معمولاً به طور مداوم به تعمیرکار شوفاژ نیاز دارد و این اتفاق، هزینه تحمیلی به خانوارهای آپارتمان ها را افزایش می دهد. هزینه های تعمیر موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتورخانه را شامل می شوند که هر کدام از این موارد هزینه های جداگانه ای را در بر می گیرد که تخمین کلی آن قبل از بازدید از وسیله گرمایشی به دلیل نوسانات قیمتی باعث تضاد قیمت گذاری بر تعمیرات می شود.

اما به صورت کلی اگر بخواهیم برخی از تعمیرات را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ هزار تومان برای تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت می شود. از دیگر هزینه های تعمیر شوفاژ می توان به اسید شویی قطعات اشاره کرد که بستگی به قطعه های متفاوت قیمت های مختلفی تا حدود ۲۰۰ هزار تومان یا بیشتر را نیز در بر می گیرد.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را می گیرد. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ شمال تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تاسیسات ۷۱۱ است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.

بخشی از خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ شمال تهران

بخشی از خدمات شرکت در زمینه تعمیر شوفاژ

بخشی از خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ شمال تهران که بسیار گسترده است و مجال معرفی آن نیست، برخی از فعالیت های سرویس و تعمیر شوفاژ شمال تهران به صورت کلی شامل:


۱- تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره.
۲- تعمیر منبع انبساط پشت بام.
۳- هواگیری رادیاتورهای شوفاژ.
۴- تعمیر دیگ مربوط به سیستم شوفاژ در منزل و یا محل کار.

۵- تعویض شیر فلکه موتورخانه.
۶- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه.
۷- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه.
۸- نصب، تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی .

۹- عایق کاری مخازن سیستم شوفاژ.
۱۰- اسید شویی مبدل های حرارتی.
۱۱- تعمیر و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه.
۱۲- عیب یابی و رفع عیوب سیستم شوفاژ.

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در شمال تهرانوظایف سرویس کار و تعمیر کار شوفاژ شمال تهران

نصب شوفاژ در شمال تهران | تعمیر شوفاژ در شمال تهران | تاسیسات 711

از وظایف سرویس کار و تعمیر کار شوفاژ شمال تهران می توان نگهداری از شوفاژ ، شوفاژخانه ، پکیج و … نام برد که باید متعلقات مربوط به شوفاژ را به صورت منظم و دوره ای مورد بازبینی و تست قرار دهد تا در صورت مشاهده و بروز مشکلات احتمالی ، اقدامات لازم برای پیشگیری خسارات بعدی انجام دهد و مانع از صرف هزینه زیاد برای تعمیرات موتورخانه و تعویض قطعات اصلی شود. از جمله این اقدامات می توان به بررسی وضعیت پمپ شوفاژ ، چک کردن ترموستات روی پمپ و روی دیگ ، روغن کاری پمپ ها، واسطه پمپ یا کله پمپ و کوپلینگ، منبع دوجداره، کویلدار، انبساط، شناور انبساط، لوله های موتورخانه ، کلکتور شوفاژ و شیرفلکه های موتورخانه و غیره اشاره نمود.


نکات مهم در تعمیرات شوفاژ شمال تهران

۱- تمیز کردن سطوح انتقال حرارت.
۲- بهینه کردن تصفیه آب.
۳- به حداقل رساندن اتلاف گرما.
۴- انتخاب دیگ مناسب برای بهینه کردن نسبت هوا به سوخت.

نکات مهم در نصب شوفاژ شمال تهران

۱- نصب اکونومایزر برای جلوگیری از اتلاف گرما از دودکش.
۲- قبل از نصب اکونومایزر از تمیز بودن دیگ بخار اطمینان حاصل شود.
۳- نصب گیج دمای دودکش در زمان نصب شوفاژ.
*  این گیج می تواند دمای گاز دودکش خروجی را مشخص کند. هر چه دما پایین تر، راندمان بالاتر.