advertise

تعمیر پکیج تجریش | نصب و سرویس پکیج با خدمات تضمینی

تعمیر پکیج تجریش تهران

شعبه این شرکت خدماتی در تجریش تهران تنها در نصب وسایل گرمایشی فعالیت ندارد بلکه فعالیت اصلی آن که دارای تخصص و مدارک لازم در این زمینه است شامل سرویس و تعمیر پکیج تجریش می باشد.
کلیه نصابان و تعمیرکاران این شرکت دارای آموزش نصب و تعمیرات پکیج و تخصص کافی در زمینه کاری خود هستند و ما سعی کرده ایم یک مجموعه حرفه ای را در کنار هم قرار دهیم نه فقط یک گروه مبتدی و تازه وارد.
حتی مشاوران ما که در صورت هر گونه مشکل می توانید با آنها در تماس باشید آموزش های کافی و لازم را دیده و از آزمون های مرتبط سربلند بیرون آمده اند.
این شرکت کلیه خدمات تاسیساتی خود را چه در حیطه نصب و چه در حیطه سرویس و تعمیر به صورت کامل پشتیبانی و ضمانت می کند تا خیال شما از هر جهت برای اعتماد به ما راحت باشد.


نصب پکیج در تجریش تهران

با توجه به روند رو به رشد آپارتمان نشینی نیاز به استفاده از روش های به صرفه تر و با کارایی بیشتر همچون استفاده از پکیج بیش از پیش نیاز خواهد شد. البته بسیاری از مردم به استفاده از این وسیله گرمایشی روی آورده اند که این تمایل و اشتیاق باعث شده شرکت هایی در زمینه نصب و تعمیر پکیج شکل بگیرد .
این روند در شهرهای بزرگ همچون تهران با سرعت بیشتری نسبت به بقیه شهرها پیش رفته است. شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱، یکی از معدود شرکت هایی است که دارای تخصص و مدارک لازم جهت انجام خدمات در مناطق مختلف شهر تهران دارای شعبه می باشد.
یکی از شعبه های آن در منطقه تجریش قرار دارد که تحت عنوان نصب پکیج در تجریش در حال فعالیت است.


برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


برای استفاده از خدمات شرکت تهران افیس توسط تعمیر کارانی ماهر و آموزش دیده نیازی به بیرون آمدن از خانه نیست بلکه به راحتی با تماس با ما یا ثبت اطلاعات لازم در فرم درخواست اعزام تعمیر کار بصورت آنلاین میتوانید از کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی رایگان دریافت کنید و پس از تماس در صوردت لزوم تکنسین های ما به محل اعزام شده و بعد از برسی مشکل و تعیین نوع عملکرد و...برآورد هزینه کرده و جهت تعمیر سیستم پکیج شما اقدامات لازم را شروع میکنند.

خدمات سرویس پکیج در تجریش


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه

تعمیرکار پکیج در تجریش


 شرکت تهران افیس از بدو ورود به این عرصه در تلاش بوده مجرب ترین و ماهر ترین تعمیرکاران پکیج را در مجموعه خود جای دهد و طبق نوآوری های جدید طی دوره هایی به افراد خود اموزش های لازمه را داده تا با به کار گیری بروز ترین متد ها و رعایت ایمنی در حین کار بهترین عملکرد در اختیار شما قرار بگیرد. همچنین شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

هزینه های تعمیر پکیج و نصب پکیج در تهران چگونه محاسبه می شود؟

از انجایی که نصب پکیج و همچنین تعمیرات پکیج در تهران چون اهمیت بالایی دارد و مراحل نصب و تعمیرات پکیج چیز آسانی نیست که بتواند با یک حساب سر انگشتی آن را محاسبه کرد. چون هر کدام به دلیل پارامتر های که دارد در هزینه و قیمت آن تاثیر گذار است. 
بعنوان مثال عواملی که بر روی هزینه نصب پکیج تاثیر مستقیم و بسزایی دارد عبارتنند : از محل نصب ، نوع برند و مدل پکیج که هر کدام شیوه خاص خود را می طلبد و بعضی از شرکت ها همراه با گارانتی می باشد که در هزینه تاثیر دارد ولی بعضی از شرکت ها فاقد گارانتی هستند که در بالا بردن نصب و تعمیر تاثیر دارد، لوله کشی ، احرت لوله کشی پکیج و ....... که تمام این موارد و سایر خدمات دیگر بمیزان هزینه را مشخص میکند.
همچنین برای سرویس پکیج مواردی که میزان قیمت را تعیین میکند موارد سرویس کار مثل شستشوی پکیج ، اسید شویی ، هواگیری و... است .
پس دقت داشته باشید که قیمت و هزینه ی نهایی پس از بزدید و بررسی دقیق تکنسن های ما با توجه به نوع خدمات اعلام شده اعم از تعمیرات پکیج و کلیه خدمات مربوطه به آن ، سرویس پکیج و نصب پکیج دیواری با توجه عوات تحت تاثیر بر قیمت مشخص و اعلام میگردد.


علت صدای انفجاری پکیج از چیست ؟

علت صدای انفجاری پکیج از چیست ؟

علت انفجاری روشن شدن پکیج چیست ؟
الف
- تنظیم نبودن شیر گازی
ب -
 استفاده از پرشر هوا نامناسب
ج - معیوب بودن جرقه زن (یون)
د -
مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف الکترود جرقه زن
ه -
خرابی دودکش
م -
فاصله الکترود جرقه زن


تاسیسات 711
آشنایی با کد های خطای پکیج 
برای اطلاع از کد های خطای رایج پکیج که ممکن است با آن مواجه شوید . در صورت ارور پکیج اگر نتوانستید عیب آن ها را با توجه به راهنمایی های داخل دفترچه راهنمای پکیج رفه و شناسایی کنید می توانید با تهران افیس تماس گرفته نتا کارشناسان ما برای رفع مشکل پکیج شا اقدام نمایند.
کدخطا :۳۰٫۴۰ ، مشکل داخلی برد
کدخطا: ۴۰٫۶۰٫۸۰  یا ۴۰٫۶۰٫۷۰، مشکل فن یا سویئج ایمنی دودکش
کدخطا: ۴۰٫۷۰، کم بودن آب داخل دستگاه
کدخطا: ۴۰٫۷۰٫۸۰ ، دما بالای ۱۰۵ درجه سنسور حد عمل کرده است.
کدخطا: ۵۰٫۶۰ یا ۵۰٫۷۰٫۸۰  ، NTC مدار شوفاژ معیوب است.
کدخطا:۵۰٫۷۰ یا ۵۰٫۸۰ ،  NTC آبگرم مصرفی معیوب است.
کدخطا: ۷۰٫۸۰، نبود گاز یا عدم تشخیص شعله

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد