advertise

تعمیر شوفاژ در شهرک نفت | نصب شوفاژ در شهرک نفت

نصب شوفاژ در شهرک نفت تهران با نصابان حرفه ای

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در شهرک نفت ساکن هستید و برای گرمایش محیط خانه و محل کار، شوفاژ را انتخاب کرده اید باید بدانید که اگر در نصب شوفاژ نکات مهم و اساسی را رعایت نکنید در انجام کار شوفاژ اختلال ایجاد خواهد شد و عمر آن کاهش خواهد یافت.
برای اینکه خیال شما از هر جهت راحت و آسوده باشد بهترین کار سپردن کار به یک متخصص در این زمینه است. 
شرکت تاسیسات ۷۱۱ همان متخصصی است که شما به دنبال آن هستید این شرکت با داشتن شعبه های متفاوت در شهر تهران که یکی از این شعبه ها تحت عنوان نصب شوفاژ در شهرک نفت فعالیت دارد تلاش دارد تا همه نیاز های تاسیساتی مردم تهران در مناطق شمال و غرب پایتخت را تامین کند. امید است که در این راه همواره بتوانیم رضایت شما همشهریان عزیز را به دست آوریم.

نصب شوفاژ در شهرک نفت تهران به صورت شبانه روزی | تاسیسات 711

تعمیر شوفاژ در شهرک نفت تهران

حوزه فعالیت این شرکت تنها در نصب شوفاژ خلاصه نمی شود بلکه در زمینه تعمیر و سرویس شوفاژ نیز فعالیت مستمر دارد.
اگر شوفاژ شما به هر دلیلی روشن نمی شود یا روشن شود ولی آب را گرم نمی کند
یا فشار آب خروجی از پکیج کم است
یا هر مشکل دیگری که برای شوفاژ شما پیش آمده است تنها کاری که باید برای رفع این مشکل انجام دهید . با شرکت خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ تماس حاصل کنید و با توجه به راهنمایی هایی که ذکر می شود به رفع این مشکلات بپردازید.
در صورتی که نیاز به سرویس و تعمیر داشت با ثبت درخواست رضایت خود را برای اعزام نیروی متخصص اعلام کنید تا شرکت که در مناطق مختلف تهران فعالیت دارد سریعا اقدام به اعزام متخصص های مورد نظر شما کند.
یکی از شعبه های این شرکت تحت عنوان سرویس و تعمیر شوفاژ در شهرک نفت تهران فعالیتدارد که آماده خدمات رسانی سریع به همشهریان عزیز در شمال تهران می باشد. هدف ما رضایت مندی شماست امیدواریم ما را در این راه یاری دهید.

هزینه تعمیر شوفاژ در شهرک نفت

عوامل موثر بر افزایش قیمت تعمیر شوفاژ در شهرک نفت

هزینه و قیمت تعمیر شوفاژ در شهرک نفت به عوامل متعددی زیادی بستگی دارد. قصد داریم در ادامه به برخی از عوامل موثر بر افزایش قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ در شهرک نفت بپردازیم. هزینه و قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ به موارد متعددی از جمله ۱- هزینه عیب یابی و رفع عیوب شوفاژ. ۲- نرخ و هزینه هواگیری اتصالات. ۳- هزینه تنظیم، تعمیر و سرویس مشعل موتورخانه. ۴- هزینه قطعاتی که در عیب یابی می بایست تهیه و تعویض گردند. ۵- قیمت شستن مبدل و فیلترها توسط اسید و ... بستگی دارند که هر کدام از آن ها می تواند به صورت جداگانه بر افزایش قیمت موثر باشند.

صورت کلی اگر بخواهیم هزینه برخی از تعمیرات و سرویس های تاسیساتی شوفاژ را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان جهت تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت و بهینه سازی در استفاده از سوخت و انرژی می شود. گفتنی است که همه این موارد بنا نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد اعلام می گردند.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را  خواهد گرفت. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ در شهرک نفت تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تاسیسات ۷۱۱ است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.
کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر شوفاژ در شهرک نفت با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.


مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در شمال تهراننکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱- در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۲- جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۳- برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۴- هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۵- در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب.
۵- فشار کم آب خروجی.
۶- گرمایش نامناسب.

سرویس شوفاژ در شهرک نفت تهران | تهران افیس

خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ شهرک نفت تهران

۱- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه.
۲- عایق کاری مخازن.
۳- اسید شویی مبدل های حرارتی .
۴- نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه .
۵- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه .
۶- نصب , تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی .
۷- سرویس و نگهداری موتورخانه .
۸- هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره .
۹- تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه .


تعمیر و سرویس شوفاژ در شهرک نفت | تاسیسات 711

سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود.
همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. به علاوه زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.