advertise

نصب پکیج در درکه | سرویس و تعمیر پکیج در درکه

نصب پکیج در درکه

هدف ارائه خدمات در تمام محله های تهران از جمله درکه در شمال تهران است که مراحل نصب پکیج را با کیفیت ترین حالت ممکن به شما ارائه می نمائیم. کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست خود را تحت عنوان نصب پکیج در درکه ثبت نمایند تا کارشناسان فنی تاسیسات ۷۱۱ از نزدیک‌ ترین شعبه به محل مورد نظر شما اعزام شوند و خدمات مورد نظر را ارائه نمایند.
شرکت ما با داشتن تجربه و تخصص چندین ساله که در خصوص نصب پکیج دارد توانسته است نام و آوازه ی خوبی را بهم رساند و این از افتخارات ماست که توانسته این با بالاترین کیفیت بهترین عملکرد را در زمینه ی نصب پکیج با انواع برنده ها را به خود اختصاص دهد . شعار تاسیسات ۷۱۱ همیشه و همه جا کیفیت برتر با امنیت برتر همراه با ارامش خاطر به شما عزیزان تهرانی ساکن درکه میباشد.

تعمیر پکیج در درکه

تعمیر پکیج در درکه تهران

 تعمیر پکیج در درکه علاوه بر فعالیت خود در زمینه سرویس پکیج در تهران ، در زمینه های نصب نیز نیز فعالیت دارد و هموطنان عزیز تهرانی در این منطقه در صورت داشتن هر گونه نیاز به تعمیر پکیج یا سرویس پکیج با انواع برند ها می توانند با شعبه های مختلف ما در سراسر شمال تهران ارتباط برقرار کنند و از راهنمایی های متخصصان ما نهایت استفاده را ببرند و در صورت لزوم به حضور فیزیکی در اسرع وقت تعمیر کاران شرکت در محل حضور خواهند یافت و مشکل شما را به بهترین حالت ممکن برطرف خواهند کرد.
تاسیسات ۷۱۱  را همیشه و همه جا در کنار خود احساس کنید. متخصصین و تعمیرکاران ما در تمام طول سال اماده خدمت رسانی به شما می باشند کافیست به ما اعتماد کنید. تا ارامش را احساس کنید.


تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در الهیه


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در درکه


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

چرا فشار پکیج دیواری کاهش می یابد ؟

اگر دچار افت فشار در پکیج خود شدید به احتمال زیاد ناشی از مواردی است که در ادامه مطالب به آن اشاره می شود . چنانچه نتوانستید مشکل پکیج خود را با توجه به بررسی هر کدام از موارد زیر که عنوان شده است رفع نماید میتوانید با تاسیسات ۷۱۱ تماس گرفته و از نیرویی مجرب ما کمک گرفته تا سریعا به مشکل شما رسیدگی نمایند.
علت افت فشار پکیج : 
*
اصولا علت اصلی افت فشار پکیج مربوط به نشتی سیستم پکیج و یا مدار آن می باشد.
*
معیوب بودن شیر اطمینان فشار شیر 
*
ایراد در گیج فشار
*
نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرآلات آن
*
نشتی دریچه اتوماتیک تخلیه هوا
*
گرفتگی هوای رادیاتورها


ویژگی تعمیر کاران پکیج در تاسیسات ۷۱۱

۱- داشتن دانش و تخصص بالا در خصوص تعمیر انواع پکیج در شمال تهران 
۲- وقت شناسی و حضور به موقع در زمان اعزام به محل شما
۳- در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اورجینال و اصلی استنفاده می نمایند.
۴- بهترین و بالاترین کیفیت با مناسب ترین هزینه 
۵- سرعت دهی بالا با کیفیت عالی در زمان تعمیر پکیج 
۶- داشتن تعهد کاری و اخلاقی در حین انجام کار
۶- داشتن ضمانت اجرای با بهترین خدمات در زمان تعمیر پکیج 

ویژگی تعمیر کاران پکیج در تاسیسات 711

رایج ترین مشکلات پکیج چه میباشد ؟

از رایج ترین مشکلاتی که در پکیج های دیواری ایجاد میشوند به شرح زیر میباشد که در صورت هرگونه مشکل سریعا آنرا با تعمیرکاران تاسیسات ۷۱۱ در میان گذاشته تا درصدد رفع آن برایند؟ 
- افت فشار پکیج
- آبریزش یا چکه کردن پکیج 
- مشکلات ناشی از کنترل های پکیج 
- نمایش خطا و ارور و ریست نشدن خطا در دستگاه 
- خاموش شدن پکیج 
- سر و صدای در پکیج
- آبریزش و چکه از لوله های کندانس
- مشکلات مربوط به مشعل  
- سایر مشکلات دیگر

هزینه ی سرویس پکیج در تاسیسات ۷۱۱ تعیین می شود ؟

 هزینه ی سرویس پکیج با توجه به نوع و مدل پکیج متفاوت می باشد چرا که بعضی از برندها دارای خدمات پس از فروش هستند و لی بعضی از شرکت ها فاقد خدمات پس از فروش  می باشند و این در میزان هزینه و تعرفه پکیج متفاوت می باشد . 
برای سروی پکیج با توجه به نوع سرویس کاری که باید انجام گیر مانند اسید شویی ، شستشوی مدار پکیج ، هواگیری و سایر خدمات دیگر متفاوت است و مسلما هزینه هرکدام از این خدمات در پکیج متغیر است لذا نمیتوان در ابتدا یک هزینه ی واحدی را ذکر کرد شما برای اطلاع دقیق تر می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما میزان و یا حدود قیمت سرویس پکیج خود را دریافت نمایید. 
تاسیسات ۷۱۱ با داشتن سرویس کاران حرفه ای بهترین و عالی ترین خدمات را در زمینه ی سرویس پکیج و آشنایی کامل با انواع برند ها به شما هموطنان عزیز ساکن دربند تهران را ارائه خوهند داد. 

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد