advertise

نصب پکیج در قیطریه | سرویس و تعمیر پکیج در قیطریه تهران

نصب پکیج در قیطریه

توجه نمایید نصب پکیج حتماً باید توسط نصابان ماهر و نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولید کننده انجام شود. اگر ساکن محله های شمال تهران از جمله محله قیطریه هستید و قصد نصب و راه اندازی پکیج برای ساختمانتان را دارید نگران نباشید کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای نصب پکیج در قیطریه ثبت نمایید تا نیروی متخصص ما در کوتاه ترین زمان به محل شما اعزام شود.
برای نصب پکیج در قیطریه تهران هم اکنون اقدام نمایید . نصابان تاسیسات ۷۱۱ با داشتن تخصص بالایی که دارند میتوانند بهترین کیفیت را با کمترین خرابی در زمان نصب همراه با ضمانت نامه ی اجرایی به شما ارائه دهند.

نصب پکیج در قیطریه

تعمیر پکیج قیطریه

اگر سیستم گرمایشی منزلتان دچار مشکل شده و نیاز به یک تعمیرکار ماهر دارید ، خوشبختانه شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ توانسته خدمات سرویس و تعمیر را در شمال تهران از جمله محله قیطریه ارائه می دهد. برای رفع عیوب احتمالی و سرویس کامل به صورت دوره ای می توانید با ما تماس بگیرید. همانطور که می دانید سیستم گرمایشی باید به طور دوره ای سرویس شوند و عدم سرویس دورهای ممکن است شما را با مشکلات متعددی مواجه نماید. 
 به همین منظور کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای تعمیر پکیج قیطریه ثبت نمایید پس از ثبت سفارش، تیم پشتیبانی نیروی متخصص شرکت را در زودترین زمان ممکن برای کمک به شما اعزام می نمایند.


تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در قیطریه


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در قیطریه


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

هزینه ی نصب پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چگونه تعیین می شود؟

چه عواملی در هزینه و قیمت نصب پکیج موثر هستند ؟
۱-
محل نصب پکیج
۲- برند و مدل پکیج
۳- لوله کشی پکیج
۴- اجرت نصب پکیج
۵- سختی کار نصب پکیج
۶- اجرت لوله کشی پکیج
۷- هزینه های جانبی نصب پکیج
۸- اجرت ایاب و ذهاب نصب یکبج

هزینه ی نصب پکیج در تاسیسات 711 چگونه تعیین می شود؟

علت خاموش شدن پکیج بصورت پی در پی چیست ؟

اگر با مشکل خاموش شدن پکیج روبه رو شدید بطور قطع میدانیم که حتما پکیج با مشکلی مواجه شده است پس درصدد پیدا کردن  رفع مشکل آن برخواهیم آمد که ما بصورت اختصار به چند مورد اشاره میکنیم که موجب خاموش شدن پکیج میگردد.
در صورت نیاز به تعمیر کار پکیج میتوانید موارد را از طریق تماس با ما اعلام نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.
۱-
وجود هوا در سیستم
۲- 
کم بودن آب در مدار
۳-
نبود آب کافی در مدار گرمایش
۴-
وجود مشکل در الکترود یون
۵-
انسداد و گرفتگی مدار گرمایش
۶-
 عدم تخلیه دود از پیکج
۷-
وجود رسوب در مدار گرمایش
۸-
خراب بودن پمپ پکیج
۹-
کم بود فشار گاز دستگاه

سرویس کاران تاسیسات ۷۱۱ چه ویژگی هایی دارند

  • تخصص بالا و تجربه ی کافی در زمینه سرویس انواع برند های پکیج
  • بکار گیری از  تجهیزات پیشرفته و مجهز در زمان سرویس پکیج
  • استفاده از بهترین مواد اسیدی در زمان اسید شویی  پکیج دیواری
  • ضمانت اجرایی در زمان سرویس پکیج دیواری با بهترین کیفیت
  • ارائه بهترین خدمات پکیج با کیفیت مطلوب و ارزنده
  • انجام هواگیری پکیج در کمترین زمان ممکن
  • شستشوی مدار پکیج با مناسب ترین قیمت
  • تخصص و آشنایی کامل با تمام برند های موجود در بازار

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد