advertise

نصب پکیج در فرشته | سرویس و تعمیر پکیج در فرشته تهران

نصب پکیج در فرشته بصورت تضمینی

یکی از دغدغه های ساکنین محله های تهران ، پیدا کردن یک نصاب و تعمیر کار پکیج ماهر است ، شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب انواع برندهای پکیج تلاش کرده تا حوزه فعالیت خود را به مناطق مختلف در شمال تهران از جمله محله فرشته بکشاند تا ساکنین این محله از تهران نیز ، تنها با یک تماس با پشتیبانی و در صورت لزوم با ثبت سفارش تحت عنوان نصب پکیج در فرشته ، از راهنمایی ها و خدمات این شرکت برای رفع مشکل خود استفاده کنند. 
تاسیسات ۷۱۱ را میتوانید در هر لحظه در کنار خود بببینید . در صورت نیاز به نصب پکیج با هر نوع برندی تیم فعال تاسیسات ۷۱۱ در خدمت شما خواهد بود .شما میتوانید آرامش خاطر را با تاسیسات ۷۱۱ تجربه کنید.

نصب و تعمیر پکیج در فرشته

تعمیر پکیج در فرشته با بالا ترین خدمات

 شرکت تاسیسات ۷۱۱ ، با داشتن کادری مجرب و مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ای که دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات می باشند، آماده خدمت رسانی در زمینه های سرویس و تعمیر پکیج در اکثر محله های شمال تهران از جمله ارائه خدمات تعمیر پکیج در فرشته به شما شهروندان تهرانی می باشد.
در صورت تماس با این شرکت، نیروی فنی ما آماده ارائه هرگونه خدمات سرویس و تعمیرات بوده ، همچنین با ارائه مشاوره‌ های کاربردی در خصوص تعمیر پکیج در شمال تهران و رفع هرگونه مشکل در پکیج میتوانید با آنان تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند.


تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در فرشته


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در فرشته


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

مراحل تعمیر پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چگونه است ؟

از انجایی که تعمیرات پکیج یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است در صورت بروز هرگونه مشکل در پکیج حتما از تعمیر کاران خبره کمک بگیرید . ما در اینجا اشاره ی به مراحل تعمیر پکیج توسط تعمیر کاران تاسیسات ۷۱۱ در منطقه ی فرشته خواهیم داشت.
مراحل تعمیر پکیج در تاسیسات ۷۱۱ توسط تعمیرکاران :
**
تعمیر پکیج دیواری
**
عیب یابی کد خطای پکیج
**
 تعمیر مبدل پکیج
**
 بررسی علت آب دادن پکیج
**
بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج
**
 شناسایی کد خطای پکیج
** 
عیب یابی و تعمیر پکیج

یکی از مزیت های نصابان تاسیسات ۷۱۱ در زمان اجرای نصب این است که نصابان ما سرعت و دقت بالایی در زمان نصب دارند و از آسیب و خرابی در زمان نصب تا حد ممکن جلوگیری میکنند.
نصابان تاسیسات ۷۱۱ با بهر گیری از تجربه ای که در زمینه ی نصب انواع برند ها دارند توانسته است رضایت اکثر کاربران خود را به خود جلب نمایند . 
شما می توانید با بهرمند شدن از کلیه خدمات تاسیسات ۷۱۱ آرامش و امنیت را در منازل خود احساس کنید و با اطمینان خاطر کلیه امور تاسیساتی پکیج خود را به ما بسپارید . از اعتماد شما سپاسگزاریم.


هزینه ی نصب پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چگونه محاسبه می شود؟

نصب پکیج کار راحت و ساده ای نیست که بتوان آن را به هر کس سپرد. حتما افراد متخصص و کاملا حرفه ای باید این امر را انجام دهند . چون نصب پکیج و محلی که میخواهید آن را نصب نماید بسیار مهم است که اگر در مکان و محل مناسب و درست و دقیق انجام نگردد. منجر به خطرات زیاد و خسارات جبران ناپذیری خواهید شد. . 
هزینه و قیمت نصب پکیج در تهران
به مسائل مختلفی بستگی دارد این این عوامل حتما در میزان قیمت  دخیل هستند و تاثیر بسزایی دارد . در نتیجه نصابان ما در ابتدا از محل شما بازید بعمل آورده و با توجه به نوع برند و مدل پکیج و عوامل دیگر هزینه را به شما اعلام میکنند که در صورت موافقت شما برای نصب پکیج شما اقدام می نمایند.
چه عواملی در هزینه و قیمت نصب پکیج موثر هستند ؟

۱- محل نصب پکیج 
۲- برند و مدل پکیج 
۳- لوله کشی پکیج 
۴- اجرت نصب پکیج 
۵- سختی کار نصب پکیج 
۶- اجرت لوله کشی پکیج 
۷- هزینه های جانبی نصب پکیج 
۸- اجرت ایاب و ذهاب نصب یکبج

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد