advertise

نصب پکیج در محمودیه | سرویس و تعمیر پکیج در محمودیه

تعمیر پکیج در محمودیه

شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ در زمینه تعمیر انواع برندهای پکیج در تمام مناطق مختلف در شمال تهران از جمله برای تعمیر پکیج در محمودیه تلاش نموده خدمات نصب و تعمیر و سرویس را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید تا همشهریان عزیز از راهنمایی های این شرکت برای رفع مشکل خود استفاده کنند و در صورت لزوم با ثبت سفارش تعمیرکاران متخصص شرکت برای کمک به شما اعزام شوند.
فقط لازم به یاد آوری است که در زمان ثبت در خواست خود حتما مشخصات و نوع در خواست خود را در ج نمایید تا در زمان اعزام نیرو تیم پشتیبان ما به مشکل بر نخورند.

تعمیر پکیج در محمودیه

نصب پکیج در محمودیه

اگر در شمال تهران و در محله محمودیه سکونت دارید و تصمیم به نصب و راه اندازی پکیج در ساختمان خود داریدکافیست با ما تماس بگیرید. نیروی متخصصی که برای نصب پکیج در محمودیه توسط تاسیسات ۷۱۱ معرفی می شود و به محل مورد نظر شما فرستاده می شوند کاملا قابل اعتماد و کار بلد هستند.از این رو ما با اطمینان کامل به شما این اعتماد را میدهیم که میتوانید با خیال راحتری تمام خدمات نصب پکیج خود را به تاسیسات ۷۱۱ بسپارید. کافی است به ما اعتماد کرده چرا که شما شایسته ی بهترین ها هستید .
مارا بخاطر بسپارید و از اینکه نصابان تاسیسات ۷۱۱ را برای نصب پکیج خود انتخاب نمودید جای قدر دانی است . تیم ما با تمام قوا امادگی خود را به تمام ساکنین منطقه ی شمال تهران علی الخصوص محله ی محمودیه در تهران را اعلام میدارد.


تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

سرویس پکیج در محمودیه


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در محمودیه


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

نکات ضروری و مهم ی که در حین نصب و تعمیر پکیج باید رعایت شود؟

۱- قبل از استفاده از دستگاه پکیج، راهنمای کاربری آن را به طور کامل مطالعه نموده و به مواردی که در آن توصیه شده است با دقت عمل نمائید.
۲. در حفظ دفترچه راهنمای دستگاه کوشا باشید و در دسترس قرار دهید تا در صورت لزوم، شما یا سرویس کار مربوطه بتوانید از آن استفاده نمایید.
۳.  از آنجایی که مدار گرمایش پکیج یک مدار بسته می باشد و حجم ثابتی از آب را خود جای می دهد، باید از تخلیه و یا تعویض آب آن خودداری نمود.
۴. در صورتی که در اکثر مواقع مجبور می شوید از شیر پرکن برای اصلاح فشار استفاده نمایید، این احتمال می رود که سیستم دارای نشتی است و باید برای برطرف کردن آن ، قبل از اینکه آسیب های جدی تری به دستگاه وارد شود، از یک متخصص ماهر کمک بگیرید
۵.توجه نمایید که اگر سقف و دیوارهای اطراف پکیج تغییر کرده است این تغییر رنگ نشانه نشت گازهای سمی به فضای داخل ساختمان می باشد

۶.جنانچه برای مدتی از پکیج ، استفاده نمی کنید، می توانید شیرآب سرد ورودی که روی دیوار در قسمت زیر دستگاه تعبیه شده است را بسته و توسط سلکتور انتخاب فصل دستگاه را روی حالت آماده به کار قرار دهید. اما دو شاخه برق را از پریز نکشید. تا سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ زدگی دستگاه بتواند کار خود را در مواقع لزوم انجام دهد.
۷. از آنجایی نوسان برق می تواند به برد کنترل و سایر قسمت های الکتریکی دستگاه آسیب بزند، بهتر که از محافظ استاندارد و دارای سیستم ارت در ورودی برق اصلی دستگاه استفاده شود.
۸. هر چند وقت یکبار ، بدنه دستگاه را لمس کنید تا در صورت داغ بودن بیش از اندازه، موضوع را با یک تعمیر کار مجرب در میان بگذارید.
۹. لوله دودکش دستگاه در حال کار را، حداقل دو بار در سال لمس کنید. چنانچه دودکش به اندازه کافی گرم نبود، میسر دودکش تا بام را به دقت بررسی کرده و از باز بودن و وجود کلاهک H مطمئن شوید.


هزینه ی تعمیر پکیج در تاسیسات ۷۱۱ 
عوامل متعددی در هزینه تعمیر پکیج دیواری موثر هستند که  هرکدام می توانند بر قیمت و تعرفه تعمیر پکیج تاثیر گزار باشند . که در ذیل مطالب ما به چند مورد اشاره می کنیم.
۱- شناسایی عیب یابی پکیج
۲- نوع خرابی پکیج
۳- رفع عیب یابی پکیج
۴- هزینه ی ایاب و ذهاب
۵- نوع قطعات بکار برده شده در پکیج
۷- نوع برند و مدل پکیج
۷- میزان سختی کار تعمیر کاران
۸- سایر موارد دیگر

تاسیسات 711
تاسیسات ۷۱۱ چه خدماتی را به شما ارائه میدهد؟
خدماتی که تاسیسات ۷۱۱ با توجه به گسترش کار با چندین شعبه در تهران و همچنین در شمال تهران به تهرانیان عزیز ارائه میدهد که ما به صورت تیتر وار کلیه خدمات ارائه شده در زمینه پکیج را بیان مینماییم.
- تعمیر پکیج دیواری با انواع برند ها
- نصب پکیج دیواری با انواع برندها
- شناسایی کد خطای پکیج
- تعمیر و نصب پکیج دیواری، ارج، اریستون،
- تعمیر و نصب پکیج بوتان ،ایران رادیاتور ،آمیتیس
- تعمیر خرابی شیر پرکن پکیج
- رفع علت نشتی پکیج
- عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری
- بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج
- سرویس کلیه پکیج ها
- هوا گیری پکیج دیواری 
- رسوب زدایی و شستشوی مدار پکیج دیواری 

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد