advertise

نصب پکیج در فرمانیه تهران | سرویس و تعمیر پکیج در فرمانیه

نصب پکیج در فرمانیه

شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب انواع برند های پکیج تلاش کرده تا حوزه فعالیت خود را به مناطق مختلف در غرب تهران بکشاند و با تاسیس شعبه نصب پکیج در فرمانیه ، این محله را تحت پوشش خدمات خود درآورد و آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم این منطقه می باشد.
بنابراین چنانچه در فرمانیه سکونت داشته و نیاز به یک نصاب ماهر و حرفه ای دارید تنها با یک تماس با پشتیبانی ما می توانند از راهنمایی های این شرکت برای رفع مشکل خود استفاده نموده و در صورت لزوم پس از ثبت سفارش ، نصابان متخصص شرکت برای کمک به شما اعزام خواهند شد. از جمله خدمات ما در زمینه نصب شامل موارد زیر است : 
نصب و راه اندازی توسط نصاب حرفه ای و آموزش دیده
پشتیبانی نصب انواع برندها
راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب
فروش لوازم مورد نیاز برای راه اندازی


تعمیر پکیج در فرمانیه

اهالی منطقه فرمانیه تهران تنها با یک تماس با واحد پشتیبانی تاسیسات ۷۱۱ می توانند از راهنمایی های این شرکت برای رفع مشکل خود استفاده کنند و در صورت لزوم پس از ثبت سفارش تحت عنوان تعمیر پکیج در فرمانیه ، تعمیرکار متخصص شرکت برای کمک به شما اعزام می شوند. مجموع خدماتی این شرکت به شما ارائه می دهد:
۱. انجام کلیه ی امور تعمیرات پکیج
۲. حضور به موقع تعمیرکار مجاز مجموعه در محل مورد نظر با اولین تماس مشتری
۳. کسب دانش و تخصص کافی فنی مورد نیاز تعمیر انواع پکیج در تهران
۴. استفاده از قطعات اصلی دارای گارانتی در صورت نیاز به تعویض قطعات


برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


به علت مشغله زیاد ، افراد سعی دارند بسیاری از کارهای خود را غیر حضوری انجام دهند تا بتوانند به تمامی آن ها برسند. شرکت تهران افیس برای کمک به همشهریان خود در تمامی مناطق تهران این امکان را فراهم کرده تا تنها با ثبت اطلاعات مورد نیاز در قسمت ثبت درخواست تعمیرکار ، به صورت آنلاین و غیر حضوری از خدمات این شرکت استفاده کنند و با اطمینان کامل از انجام خدمات در زمینه نصبو سرویس پکیج بهره مند شوند.

خدمات سرویس پکیج در فرمانیه


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه

تعمیر کار پکیج در فرمانیه


سرویس دهی پکیج یکی از کارهایی است که باید توسط فردی متخصص و با دانش و تجربه بالا انجام شود زیرا انجام این کار توسط افراد نا آگاه باعث بوجود آمدن خطرات جبران ناپذیری خواهد شد. شرکت ما با استفاده از این افراد اول عیوب پکیج شمارا برسی کرده و قطعات مورد نیاز را تهیه کرده و به تعمیر پکیج شما میپردازند اما افراد ناآگاه بدون اطلاع از عیوب سیستم پکیج را باز کرده و ممکن است باعث بروز مشکلات دیگر شوند .

هزینه ی تعمیر پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چگونه انجام می گیرید؟

هزینه تعمیر و سرویس پکیج در تهران را نمیتوان یک قیمت ثابت و نهایی اعلام نمود چرا که همانگونه که می دانید تعرفه ی تعمیرات پکیچ عوامل متعددی را شامل می شود. که هریک از این عوامل در هزینه و اجرت تعمیر پکیج  تاثیر بسزایی دارد که میتوانید هزینه را متغیر کند .
لذا ما فقط میتوانیم عوامل تاثیر گذار بر هزینه را اعلام نماییم و مبلغ نهایی هنگامی مشخص میگردد که کارشناسان ما پس از بررسی و باررسی از پکیج شما و بسته به نوع خدماتی که نیاز دارد با توجه به تعرفه های ابلاغ شده توسط شرکت تاسیسات ۷۱۱ که زیر نظر اتحادیه مشخص شده آن را به شما اعلام نمایند . 
لازم به ذکر است که کارشناسان و تعمیر کاران ما هیچگونه دخل و تصرفی در اعلام قیمت تعمیرات ندارند.و هزینه های اعلام شده توسط کارشناسان زیر نظر شرکت می باشد.

هزینه ی تعمیر پکیج در تاسیسات 711 چگونه انجام می گیرید؟

علت کار نکردن کلید پکیج چه می باشد؟

همه ی ما با این مشکل روبه رو شده ایم که ممکن متوجه شویم که کلید های پکیج کار نمیکند و علت آن را نمیدانیم .این مشکل عدم کارایی کلید های پکیج بخاطر مشکل الکتریکی می باشدکه اگر تخصص در این امر دارید میتوانید آن را رفع نمایید ما به اختصار عواملی را که مربوط به خرابی کلید های پکیج می باشد را بیان میکنیم تا راحتر بتوانید عیب یابی نمایید.در صورت نیاز میتوانید از طریق تعمیر کاران تاسیسات ۷۱۱ مشکل پکیج خود را رفع نماید.
لازم به یاد آوری است که اگر این عوامل ایجاد شود قطعا نیاز به تعویض کلید ها خواهید بود.
-
اب خروجی بیش از اندازه گرم می باشد.
-
خاموش و روشن شدن پکیج بدون هیچ دلیلی
-
دمای نسبت به آنچه که ترموستات نشان میدهد سرد و یا گرمتر میباشد.
-
صدای شبیه وز وز کردن ترموستات یا تایمرمکانیکی
-
پیج رادیاتور دما تنظیمات را افزایش یا کاهش نمیدهد.


ویژگی های سرویس کاران تاسیسات ۷۱۱
*
تخصص بالا و تجربه ی کافی در زمینه سرویس انواع برند های پکیج
*
بکار برده تجهیزات پیشرفته و مجهز و به روز
*
بکار بردن بهتربن مواد اسیدی در زمان اسید شویی
*
ضمانت اجرایی در زمان سرویس پکیج
*
ارائه بهرین خدمات با کیفیت مطلوب
*
هواگیری پکیج در کمترین زمان ممکن
*
شستشوی مدار پکیج با مناسب ترین قیمت
*
آشنایی با تمام برند های موجود در بازار

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد