advertise

نصب پکیج در کامرانیه | سرویس و تعمیر پکیج در کامرانیه تهران

تعمیر پکیج در کامرانیه با بالاترین خدمات

پکیج ها جزء مواردی می باشند که در صورتی که عملکرد صحیحی نداشته باشد، زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، بنابراین نیاز دارید تا به محض اینکه خرابی یا مشکلی از قبیل : افت فشار ، روش نشدن مشعل ، داغ نشدن رادیاتورها و گرم نشدن آب مصرفی  ، صدا دادن پکیج  ،نشتی آب خرابی قطعات داخلی از جمله شیر تخلیه، ترموکوپل و مواجه شدن با ارور دستگاه و ...با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.
برای درخواست تعمیرکار مجرب ، چنانچه در محله کامرانیه زندگی می کنید کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و تحت عنوان نصب پکیج در کامرانیه در خواست خود را ثبت نمایید.تا متخصصی من در کمترین زمان ممکن به محل شما مستقر شوند. با تاسیسات ۷۱۱ امنیت و آرامش خاطر را تجربه کنید . امنیت و ارامش بیشتر با تاسیسات ۷۱۱


نصب پکیج در کامرانیه بصورت کاملا تضمینی

نصب پکیج در کامرانیه بصورت کاملا تضمینی

از آنجایی نصب پکیج نیاز به مهارت دارد و گاهی یک اشتباه کوچک بعد ها، مشکل آفرین خواهد شد باید در انتخاب تعمیر کار و نصاب دقت لازم را به خرج دهید و آن را به دست نصاب ماهر و با تجربه بسپارید. ما به شما اطمینان میدهیم که نصابان کاملا  حرفه ای ما با بهترین و بالاترین خدمات در خدمت شما عزیزان خواهند بود.
برای همین شرکت تاسیسات ۷۱۱ تلاش خود را نموده تا برای خدمت رسانی در تمام محله های تهران از جمله کامرانیه خدمات لازم را با به کارگیری نیروی ماهر جهت نصب پکیج در کامرانیه به شما تهرانی های عزیز ارائه دهد. 


تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در کامرانیه

عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در کامرانیه

نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

هزینه ی تعمیر پکیج در کامرانیه چگونه صورت میگیرد؟

هزینه ی تعمیر پکیج در تهران با توجه به عملیاتی که متخصصین در زمینه ی تعمیر پکیج انجام میدهند محاسبه میشود . این خدمات هر کدام بر میزان و تعرفه ی پکیج تاثیر بسیاری دارد مخصوصا اگر پکیج شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد . چرا که این قطعات اصلی و اورجینال بود و در صورت تعویض قطعات قیمت و هزینه تعمیرات بیشتر خواهد بود . شما عزیزان و مشتریان محله ی کامرانیه ی تهران می توانید برای اطلاع از هزینه ی تعمیرات با تاسیسات ۷۱۱ تماس گرفته تا پاسخگویی شما عزیزان باشند . تاسیسات ۷۱۱ این اطمینان را به شما میدهد که با داشتن تعمیرکاران مجرب و متخصص بهترین و بالاترین خدمات را به شما ارائه دهند . چرا که هدف تیم تاسیسات ۷۱۱ کسب رضایت شما عزیزان با بالابردن کیفیت خدمات میباشد.


ویژگی های تعمیر پکیج در مرکز تعمیرات تاسیسات ۷۱۱

هواگیری پکیج چه زمانی انجام میگیرد؟
هواگیری پکیج یکی امر ضروری و اصلی در پکیج میباشد چرا که اگر هواگیری پکیج در زمان مناسب خود انجام نگیرد راندمان و عملکرد پکیج را پایین میاورد و باعث عدم کارایی خوب در پکیج می گردد.و باعث خلل در پکیج میگردد.
اگر در پکیج خود این علائم رایج را حس کردید هواگیری ان الزامی می باشد ؟

** گرم نشدن آب مصرفی
**
سرد و گرم شدن حرارت رادیاتور شوفاژ
**
سرد و گرم شدن مداوم آب
**
روشن نشدن پکیج
**
وجود صدا در رادیاتور

کلیه خدمات تاسیسات ۷۱۱ در کامرانیه عبارت است از :
تعمیر انواع پکیج در تهران بصورت کاملا تضمینی
سرویس انواع پکیج در تهران با بهترین متخصصان سرویسکار
نصب پکیج با انواع برند بصورت کاملا تخصصی و تضمین شده
تاسیسات ۷۱۱ با داشتن چندین شعبه در شمال تهران و همچنین غرب تهران آماده تمام خدمات تاسیساتی می باشد.


تاسیسات 711
چرا پکیج دچار نشتی می شود ؟
در صورت بروز هریک از این مشکلات در پکیج حتما با تعمیر کاران پکیج تماس گرفته تا سریعا برای رفع مشکل پکیج شما اقدام نمایند. کافیست برای مشاوره و دریافت اطلاعات با تاسیسات ۷۱۱ تماس گرفته تا شمارا راهنمایی نمایند.
- سوراخ شدن یا ترک خوردن یکی از مبدل ها
- ترکیدن لوله یا هر یکی از اتصالات داخل دستگاه
- خرابی شیر تخلیه
- نشتی پمپ پکیج
- نشتی شیر پرکن دستگاه
- عدم آب بندی مناسب در اتصالات پکیج

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد