advertise

نصب پکیج ولنجک | سرویس و تعمیر پکیج ولنجک

نصب پکیج ولنجک

اگر ساکن محله های شمال تهران از جمله محله ولنجک هستید ، در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم پکیج خود می توانید به راحتی با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و علاوه بر گرفتن مشاوره با ثبت درخواست خود با عنوان نصب پکیج در ولنجک  از تعمیرکاران و سرویس های خدماتی ما استفاده کنید.
نصابان و تعمیرکارانی که به محل شما اعزام می شوند از مجربترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای نصب و سرویس سیستم گرمایشی شما خواهند بود.
در زمان ثبت درخواست دقت فرمایید که فرم را کامل و دقیق پر نمایید که در زمان مراجعه تعمیر کاران با مشکل مواجه نشوند . 


تعمیر پکیج ولنجک

تیم تکنسین و تعمیرکاران این شرکت نیز در زمینه تعمیر پکیج تبحر و تخصص دارند. تعمیرکاران مجرب که به محل شما اعزام می شوند به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیرات پکیج آشنایی کامل دارند در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی می برند و نسبت به تعمیر اقدامات لازم را انجام می دهد. 
چنانچه ساکن محله های شمال تهران از جمله ولنجک هستید، متخصصین شرکت خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ ، پس ثبت درخواست شما تحت عنوان تعمیر پکیج ولنجک ، در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای تعمیر پکیج دیواری به منزل یا محل کارتان مراجعه می نمایند . 
با ما می توانید سیستم گرمایشی عالی و بدون دردسر با هزینه تعمیرات کمتری داشته باشید.

تعمیر پکیج ولنجک

تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در ولنجک


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در ولنجک


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

عواملی که برهزینه ی رسوب زدایی پکیج تاثیر مستقیم دارد؟
*
شستشوی مدار پکیج
*
باز و بسته کردن پکیج
*
سرویس کامل پکیج
*
اسید شویی پکیج
*
بلوک شویی پکیج
*
رفع اشکال کامل پکیج
*
هزینه ایاب و ذهاب و سایر موارد جانبی دیگر

هزینه ی عیب یابی پکیج در ولنجک تهران چگونه محاسبه می شود ؟
 برای عیب یابی پکیج در تهران شما باید در ابتدا از تعمیر کاران ما درخواست کرده
تا برای بازرسی از پکیج به محل آمده تا نوع عیب و مشکل پکیج شما را با توجه به دلایل مختلف ذکر شده مشخص کرده و پس از اینکه عیب یابی و نوع خدماتی که باید تعمیر کاران ارائه دهند را مشخص کرده و با توجه به آن هزینه و قیمت عیب یابی پکیج را به شما اعلام نمایند.
برای عیب یابی پکیج میتوانید بصورت آنلاین اقدام نماید.


تاسیسات 711
کلیه خدمات تاسیسات ۷۱۱ در ولنجک تهران در یک نگاه
خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران تاسیسات ۷۱۱ در ولنجک بدین شرح است .
*
تعمیر پکیج دیواری
*
نصب پکیج دیواری
*
شناسایی کد خطای پکیج
*
بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج
*
تعمیر پکیج بوتان ،ایران رادیاتور ،آمیتیس
*
تعمیر پکیج دیواری، ارج، اریستون،
*
تعمیر خرابی شیر پرکن پکیج
*
عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری
*
رفع علت نشتی پکیج

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد