advertise

مرکز تخصصی نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی در تهران

شرکت خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه نصب کولر گازی ، سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی در تهران می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشد.
تمام نیروهای این شرکت دوره های آموزشی لازم را گذرانده و با مدارک معتبر به استخدام این شرک در آمده اند. برای دریافت خدمات نصب ، سرویس و یا تعمیر کولر گازی می توانید از طریق فرم استعلام موجود در صفحه درخواست خود را به ثبت برسانید.
پس از ثبت درخواست شما تیم پشتیبانی تاسیسات ۷۱۱ با شما هماهنگی های لازم را انجام داده و نیرو مورد نظر متناسب با خدمات درخواستی شما به محل اعزام می شوند.

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران | تاسیسات 711

نصب کولر گازی در تهران سرویسی پرطرفدار در تهران افیس !!!

اگر به دنبال نصب کولر گازی در تهران هستید، می بایست به دنبال یک نصاب ماهر نیز باشید. همچنین اگر از کولر گازی استفاده می نمایید و به سرویس و یا تعمیرات خاصی نیاز دارد باید از تعمیرکار و سرویس کار ماهر و چیره دست درخواست خدمات نمایید.
همانطور که می‌دانید، تعمیر کولرهای گازی هزینه‌ی کمتری را شامل می‌شوند زیرا نسبت به کولرهای آبی از کارایی بیشتری برخوردارند و کم پیش می‌آید که خرابی برای آن‌ها به وجود آید.
کمتر نکته ای که دیگران به آن توجه می کنند این است که از کولر های گازی را دسته کم گرفته و از نصاب و تعمیرکار حرفه ای برای آن ها استفاده نمی نمایند. چرا که کولرهای گازی از تخصص بالاتری نسبت به دیگر وسایل تاسیساتی نیازمند می باشد. در ادامه به بررسی این موضوعات بیشتر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.


تعمیر کولر گازی تهران خدمات تضمینی در تهران افیس !!!

از جمله مشکلاتی که می تواند برای کولر های گازی رخ دهد را می توان به از کار افتادن و روشن نشدن فن کولر، از کار افتادن مدارهای الکتریکی، کاهش سرمایش و یخ زدگی لوله ها دانست. اما سوالاتی ممکن است برای تعمیر کردن آن پیش بیاید که در ابتدا می توان به چگونگی پیدا کردن تعمیرکار خوب و حرفه ای اشاره داشت...
همانطور که در نصب کولر های گازی می بایست از یک نصاب ماهر استفاده شود، برای تعمیرات کولر گازی تهران نیز نیاز به یک تعمیرکار بسیار مقتدر می باشد که در کار و حرفه خود حرف اول را بزنید.
ما در در سایت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ به صورت کاملاً تخصصی، بهترین تعمیرکاران خبره کولر های گازی را در اختیار شما می‌گذاریم. شما می‌توانید تعمیر کولر گازی خود (با هر برندی که هست) را با اطمینان کامل به ما بسپارید.


*** به متخصصان تاسیسات ۷۱۱ در نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی اعتماد کنید ... ***
مجموعه تاسیسات ۷۱۱ با داشتن کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر مناطق شمال و غرب استان تهران است. این شرکت در حوزه های نصب کولر گازی، سرویس کولر گازی، تعمیر کولر گازی در تهران، تمامی خدمات لوله کشی و مربوط به کولر گازی را در کلیه برند ها با مناسب ترین قیمت و خدمات تضمینی ارائه می دهد.

پشتیبانی از تمام برند های کولر گازی با تاسیسات ۷۱۱

برای ما مهم نیست که وسایل تاسیساتی خود را از کجا خریده اید، مهم است که بهترین خدمات نصب و تعمیر را از تاسیسات ۷۱۱ دریافت نمایید.

پشتیبانی از تمام برند های کولر گازی :

برند های متفاوتی برای نصب کولر گازی ، تعمیر و سرویس آن وجود دارد که متخصصین تاسیسات ۷۱۱ می توانند خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران را به مشتریان خود ارائه دهند. در سایت تاسیسات ۷۱۱ می توانید برای سایر خدمات کولر گازی با برند های میتسوبیشی الکتریک، تولیپس (TULIPS)، زیمنس (SIEMENS)، تکوود (TECHWOOD)، جی ام (JM)، آکایی (AKAI)، وست پوینت (WESTPOINT)، هایر (Haier)، میتسوبیشی دایا (MITSUBISHI)، دایکین (DAIKIN)، مک کوی (McQuay)، آرچیلیک (ARCELIK)، تراست (TRUST)، هایسنس (HISENSE)، ایر جنرال، ای اس آر (ASR)، ترنشک (TERNESHK)، یوتکث (UTEX)، کین الکتریک، وستل (VESTEL)، هیتاچی (HITACHI)، کن وود (KENWOOD)، ال اس (LS)، تاچی ایر، گالانز (GALANZ)، لنکس (LENNOX)، مدیا (MIDEA)، بوش (BOSCH)، تک الکتریک و ... درخواست خود را به ثبت برسانید.


نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ

برخی از خدمات حرفه ای نصب کولر گازی در تهران توسط تهران افیس

۱- اصولی ترین و استاندار ترین نصب کولر گازی در تهران
۲- نصب سریع کندانسور و پنل داخلی سیستم سرمایشی با تضمین
۳- کانال کشی کولر به صورت استاندارد در سریعترین زمان ممکن
۴- نصب کولر گازی در تهران به صورت فوری شارژ گاز بصورت ایمن
۵- روغن کاری و سیم کشی کولر به هنگام نصب
۶- نصب کولر گازی در تهران به صورت شبانه روزی
۷- تعویض قطعات فرسوده کولر در محل
۸- کانال کشی فوری کولر با کمترین هزینه
۹- رفع عیب سیم کشی کولر گازی با مناسب ترین هزینه

خدمات نصب کولر گازی در تهران با تاسیسات 711

۱۰- نصب کولر گازی در سخت ترین محل های ممکن
۱۱- نصب کولر گازی در تهران با انواع برند های موجود در بازار
۱۲- بالاترین بازدهی با حرفه ای ترین نصابان کولر گازی در تهران
۱۳- شارژ کولر گازی به صورت دوره ای و در زمان های مختلف
۱۴- رفع نشتی و سوراخ بدنه کولر گازی
۱۵- اعزام نصاب کولر گازی تهران فوری ادارات و منازل
۱۶- تعویض بدنه  پوسیده یا زنگ زده کولر گازی
۱۷- زنگ زدایی فوری بدنه کولر گازی با خدمات شرکت تاسیساتی ما
۱۸- تمامی خدمات مربوط به نصب کولر گازی در تهران


هزینه نصب کولر گازی در تهران چگونه محاسبه می شود؟

برای نصب کولر گازی قواعد و استاندار های خاصی وجود دارد که نصابان می بایست از مهارت خاصی برای انجام آن ها برخوردار باشند. اگر این قواعد از ابتدای کار به صورت حرفه ای انجام نگیر می تواند منجر به بروز یک سری از حوادث نا خواسته و خرابی هایی شود که نتوان از هزینه های گزاف آن جلوگیری شود.
برخی از عواملی که می توانند به صورت مستقیم بر هزینه نصب کولر گازی در تهران تاثیر بگذارند را می توان به نوع کولر گازی، برند کولر گازی، تعداد یونیت های خارجی، ارتفاع محل و محل نصب آن اشاره کرد.
سایر هزینه های لوله ها و اتصالات، کیفیت کار نصاب ، هزینه های لوله های اضافی، هزینه های شارژ تکمیلی، هزینه های ایاب و ذهاب نصابان، هزینه های راه اندازی و نصب، هزینه پایه کمپرسور کولر گازی و ... از جمله دلایل دیگر در نصب کولر گازی می باشد.

تعمیر کولر گازی اسپلیت تهران افیس شامل چه خدماتی می شود؟

۱- تعمیر و بازسازی لایه مویی اسپلیت و کمپرسور گازی.
۲- تعمیر و جایگزینی بلوور پنل داخلی کولر گازی .
۳- تعمیرات و جایگزینی انواع خازن‌ها .
۴-جایگزینی و تعمیرات مدار اسپلیت و کولر گازی .
۵- تعمیر لوله مویی اسپلیت.
۶- خاموش شدن ناگهانی کولر .
۷- تمام شدن شارژ کمپرسور .
۸- باز کردن فیلتر های مسدود شده هوای داخل کولر .
۹- قرارگیری نادرست لوله خروجی.

از جمله خدمات تاسیسات 711 برای تعمیر کولر گازی در تهران

۱۰- از بین بردن تضمینی صداهای گوش‌خراش کولر گازی.
۱۱- تعمیرات سایر نشتی های کولر گازی.
۱۲- تعمیر و جایگزینی دمپر کولر.
۱۳- تعمیر و جایگزینی فیوز حرارتی کولر .
۱۴- تعمیر و بازسازی کمپرسور کولر گازی.
۱۵-رفع کاهش سرمایش کولر یا بیرون دادن باد گرم. 
۱۶- تمام شدن گاز کولر .
۱۷- باز کردن راه مسدود شده سینی خروجی تخلیه آب.
۱۸- کاهش سرمایش کولر یا بیرون دادن باد گرم .

سرویس کولر گازی تهران در تعمیرگاه تخصصی و مجاز تهران افیس

تعمیرگاه تخصصی و مجاز  تاسیسات ۷۱۱ یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین گزینه ها برای نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در تهران   علاوه بر آن در نصب و سرویس کولر های آبی , پکیج آبگرمکن  و شوفاژ می باشد. این شرکت با داشتن تجربه چندین سال فعالیت در زمینه خدمات کولر گازی و داشتن چندین متخصص و سرویس کار حرفه ای آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.
برای ما تفاوتی ندارد که شما از چه برندی استفاده می کنید متخصصان ما آموزش های لازم برای سرویس هر نوع برند و هر نوع مدل کولر گازی را دیده اند. به راحتی و تنها با یک تماس از سمت شما، سرویس کاران به محل اعزام و خدمات قابل ارائه را به شما ارائه خواهند کرد.
با تماس شما سیستم پشتیبانی تاسیسات ۷۱۱، نزدیک ترین متخصص، جهت نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی به محلی که شما درخواست کرده اید اعزام می شود. با در خواست شده در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهیم کرد.


قیمت سرویس کولر گازی در تهران

محاسبه تمامی مخارج و قیمت سرویس کولر گازی بر عهده کارشناسانی می باشد که به محل اعزام می شوند. آن ها با بازبینی ها و بررسی های تخصصی خود میزان خسارات وارد شده به وسایل تاسیساتی را ملاحظه می کنند و در نهایت قیمت نهایی تعمیرات و سرویس کولر گازی را به مشتریان اعلام می نمایند.
هزینه ها در بخش تعمیرات و سرویس اصلا ثابت نیستند و بنا بر مشکل به وجود آمده می تواند قیمت ها بالا و یا پایین تر از حد ممکن باشد. ممکن است فن کولر گازی شما خراب شده باشد و یا مدارهای الکتریکی کولر دیگر قابل استفاده نباشند و نیازمند تعویض باشند.
برای دریافت قیمت و هزینه تعمیر و قیمت سرویس کولر گازی در تهران می توانید درخواست خود را از طریق فرم های استعلام موجود در صفحه به ثبت برسانید تا با شما در سریعترین زمان ممکن هماهنگی های لازم برای اعزام تعمیرکار به محل انجام گیرد.


بهترین زمان سرویس کولر گازی در تهران چه زمانی است؟ | تهران افیس

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه موقع است؟

با شروع فصل گرما و شروع تدریجی فصل بهار و مخصوصا تابستان، عده زیادی از افراد به فکر سرویس و راه اندازی سیستم های سرمایشی خود می کنند. پس می توان مناسب ترین زمان را جهت تعمیر و یا سرویس کولر گازی در تهران در این زمان دانست. شاید بسیاری از افراد با این سوال مواجه شده باشند که آیا می توانیم خودمان سرویس کولر های گازی را انجام دهیم؟و جواب ما این است که : بله اگر شما تمام مهارت های لازم را برای سرویس سیستم سرمایشی خود دارید و می دانید با انجام آن به مرور زمان هیچگونه نیازی به سرویس کار و آسیب زدن بیشتر به کولر گازی ندارید می توانید خدمات سرویس را انجام دهید.

سوالات متداول کولر گازی

چرا کولر گازی باد گرم می زند؟

از کار افتادن کمپرسور
نداشتن گاز کافی و نیاز به شارژ مجدد گاز
خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه
ایراد الکترونیکی در فرمان کولر گازی ، فن کندانسور

چرا کولر گازی آب می دهد؟

مسدود بودن خروجی سینی تخلیه آب
کمبود گاز در کولر گازی
جاگیری نامناسب لوله درین
عایق نبودن لوله کولر گازی
سوراخ بودن شلنگ یا شکستگی حوضچه


چرا کولر گازی یخ میزند

کم بودن گاز در کولر گازی
گرفتگی در لوله های ارتباطی اسپلیت یا گرفتگی لوله مویی
کار کردن کمپرسور اسپلیت به صورت یکسره
خرابی برد الکترونیک
خرابی اوپراتور

چرا کولر گازی روشن نمیشه

قطع بودن برق اصلی یا پریز
خراب بودن دوشاخه برق دستگاه 
قطع بودن کابل رابط دستگاه داخلی و خارجی
خراب بودن برد الکترونیکی
قطع بودن فیوز حرارتی ترمینال دستگاه داخلی و خارجی

دلایل استفاده از خدمات کولر گازی تاسیسات ۷۱۱


تضمین خدمات

تضمین خدمات

مناسب ترین قیمت جهت نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی د

مناسب ترین قیمت

سرعت در ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی د

سرعت در ارائه خدمات

تعمیرکار حرفه ای با تعمیرکاران کولر گازی در تهران

تعمیرکار حرفه ای