advertise

نصب پکیج در جماران | سرویس و تعمیر پکیج در جماران

نصب پکیج در جماران تهران

یکی از شعب شرکت تاسیسات ۷۱۱ در محله جماران قرار دارد که تحت عنوان نصب پکیج در جماران فعالیت دارد. مجموعه اقدامات این مرکز تخصصی شامل نصب انواع پکیج در برندهای گوناگون می باشد که توسط متخصصان این شرکت به صورت کاملا حرفه ای و ایمن نصب می شوند. از جمله اقدامات این شعبه عبارتند از :
نصب انواع پکیج در برند های گوناگون
استفاده از لوازم و اتصالات کاملا اورجینال
راهنمایی و مشاوره رایگان در زمینه نصب پکیج 
و سایر خدمات دیگر.

تعمیر پکیج در جماران تهران

تعمیر پکیج در جماران تهران

تعمیر پکیج در جماران تهران

مجموع اقدامات شرکت  تاسیسات ۷۱۱ در شمال تهران در زمینه سرویس و تعمیر پکیج در جماران شامل موارد زیر می شود :
عیب یابی سریع با خواندن کد خطای پکیج
هواگیری سریع و کاملا اصولی
رفع کاهش فشار آب و سرد و گرم شدن
عیب یابی پکیج 
رفع سرو صدا در پکیج
تعمیر خاموش شدن مداوم و رفع روشن شدن انفجاری
و کلیه خدمات و تعمیرات مربوط به نصب و تعمیر و سرویس پیکج


برای درخواست تعمیرکار پکیج چه باید کرد؟


با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند.
پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات،جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.

خدمات سرویس پکیج در جماران


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه

تعمیر کار پکیج در جماران


هر کاری نیاز به متخصصان خاص خود دارد . نصب ،سرویس و تعمیر پکیج هم یکی از این کارهاست که نیاز به تعمیرکار با تجربه ماهر و آموزش دیده دارد ، بسیاری از شرکت ها به علت هزینه زیاد از افراد کم تجربه و بدون آگاهی استفاده می کنند ولی شرکت تهران افیس یکی از شرکت هایی است که به این نکته توجه زیادی داشته و سعی کرده تا از کادری ماهر و با تجربه و دانش کافی استفاده کند تا بهترین نتیجه را در انجام خدمات خود دریافت نماید.

رسوب زدایی پکیج چه زمانی باید انجام گیرد؟

زمانی پکیج ما نیاز به رسوب زدایی دارد که ما در عملکرد پکیج خود خللی را احسای میکنیم و این اختلال بصورت عدم گرمایشی سیستم پکیج و سرد و گرم شدن آب مصرفی ما میباشد و یا پکیج مرتبا خاموش و روشن می شود .  و یا سرو صداهای زیادی را در پکیج خود احساس میکنیم .
اگر ما در زمان مناسب عمل رسوب زدایی را انجام ندهیم بعلت وجود املاح معدنی که در آب وجود دارد کم کم این املاح رسوب کرده و مانع رسیدن آب گرم به مخازن پکیج می گردد و یا انقدر رسوبات در لوله ها مانده است که جریان آب را در لوله ها کند کرده است اگر این رسوبات در لوله ها باقی بماند به مرور زمان باعث سوراخ شدن آنها میگردد و هزینه زیادی را برای شما ایجاد مینماید.
پس بهتر است حداقل سالی یکبار حتما رسوب زدایی پکیج را جدی گرفته و سریعا اقدام نمایید . تاسیسات ۷۱۱ با داشتن سرویسکاران حرفه ای در زمینه رسوب زدایی پکیج با بهترین مواد اسیدی و شستشوی کامل پکیج هزینه را برای شما کمتر مینماید.
برای اطلاع از هزینه ی رسوب زدایی پکیج با تیم پشتیبان تماس گرفته و اطلاعات لازم را دراین خصوص دریافت نمایید.


ویژگی ها و مزایای تاسیسات ۷۱۱ در یک نگاه

۱- داشتن سابقه ی درخشان در زمینه ی خدمات تاسیساتی پکیج در تهران بزرگ
۲- استفاده از بهترین و متخصص ترین تکنیسن ها در زمینه ی تعمیر ات و نصب پکیج در تهران 
۳- بکار گیری مجهزترین ابزالات و به روز در تهران
۴- توانمندی در تعویض قطعات  پکیج با انواع برندهای روز
۵- سرعت بالا و وقت شناسی در زمان اجرای کار 
۶- دارای تیم پشتیبان در جهت پیگیری از روند کار متخصصیت تا پایان پروژه
۷- بکار بردن از قطعات اصلی در صورت نیاز به تعویض قطعات
۸- مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت و هزینه ها

ویژگی ها و مزایای تاسیسات 711 در یک نگاه

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد