advertise

نصب پکیج در الهیه | سرویس و تعمیر پکیج در الهیه

نصب پکیج در الهیه تهران

اگر به دنبال یک مرکز مجاز نصب پکیج در الهیه تهران هستید شرکت تاسیسات ۷۱۱ همان چیزی است که به دنبال آن هستید. چرا که این مرکز تخصصی دارای کلیه کادر مجرب و آموزش دیده است که سابقه کار در مناطق مختلف را داشته اند و پس از گذراندن دوره های آموزشی و آزمون های لازم به خدمت این شرکت در امدند تا خدمت گذار شما همشهریان عزیز تهرانی باشند.
خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ همیشه و هموه وقت آماده خدمت گذاری به شما خواهد بود و از انجام خدمات خود اطمینان کافی دارد و این اطمینان را با ضمانت پس از انجام کار تضمین می کند.
تاسیسات ۷۱۱ با ارائه بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان خواهد بود. با تاسیسات ۷۱۱ آرامش را تجربه کنید.


تعمیر پکیج در الهیه تهران

این شرکت تاسیساتی که جز معدود مراکز مجاز و تخصصی در زمینه نصب وسایل گرمایشی است، در زمینه سرویس و تعمیر پکیج در الهیه تهران نیز فعالیت دارد. زمانی که سرویس‌کار پکیج شرکت به محل شما اعزام شد اقدم به برسی و چکاب کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاب کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید.
اقدامات این شرکت شامل اعزام فوری تعمیرکار پکیج در تهران، سرویس پکیج در تهران بصورت کامل با ضمانت و گارانتی تعمیرپکیج در تهران، اسید شویی پکیج تعمیر و سرویس قطعات پکیج و ... می باشد.
از اینکه به ما اعتماد کردید و کلیه ی خدمات پکیج خود را به متخصصین مجرب تاسیسات ۷۱۱ سپردید کمال تشکر را داریم . هدف تیم تاسیسات ۷۱۱ رضایت خاطر شما عزیزان میباشد.


برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


اگر با مشکلی مواجه شدید و نیاز به یک تعمیرکار پکیج در منزل خود دارید نیازی به مراجه به شرکت های خدماتی نیس بلکه به راحتی از طریق تماس با شماره ها یا ثبت اطلاعات لازم در فرم درخواست اعزام تعمیرکار ما به صورت آنلاین می توانید در کوتاه ترین مدت و بعد از تماس مشاورین ما جهت راهنمایی شما یک تعمیرکار با تجربه و آموزش دیده در اختیار داشته و تمامی مشکلات خود در زمینه نصب و تعمیر پکیج را برطرف کنید

خدمات سرویس پکیج در الهیه


عیب یابی
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
هواگیری کامل و رسوب‌زدایی لوله ها
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه

تعمیر کار پکیج در الهیه


تعمیرکار یکی از بخش های قابل توجه کار است زیرا اگر تعمیرکار بی تجربه و ناآگاه باشد نمی تواند عیب را یافته و کار را به درستی انجام دهد.به این علت است که شرکت تهران افیس از همان ابتدای کار از افراد ماهر ، آموزش دیده و با تجربه استفاده کرده و با بروز شدن وسایل گرمایشی از جمله پکیج آموزش های جدید را در زمینه نصب و سرویس در اختیار افراد خود قرار داده تا بهترین عملکرد را در اختیارشما همشهریان عزیز قرار دهد 

انواع خدمات تعمیرات پکیج در تهران

 تعمیرات پکیج در تهران با توجه به نوع خدمات آن بدین شرح می باشد.
۱-
عیب یابی کد خطای پکیج
۲-
شستشوی پکیج
۳-
هواگیری پکیج
۴-
 خرابی شیر تخلیه پکیج
۵-
اسید شویی پکیج 
۶-
خرابی ترموستات پکیج
۷-
گرم نشدن آب پکیج
۸-
رسوب گیری پکیج
۹-
خرابی فندک پکیج

تاسیسات ۷۱۱ یکی از معتبر ترین شرکت های خدماتی در تهران می باشد
که توانسته است خدمات ارزنده ای را در زمینه تعمیر و نصب پکیج در غرب تهران
و شمال تهران را به همنوعان خود ارائه دهد .

کافی است به ما اعتماد کنید و تعمیر پکیج خود را به ما بسپارید.
بهترین کیفیت با بالاترین خدمات با تاسیسات ۷۱۱ 
برای تعمیر پکیج با در تماس باشید.


تاسیسات 711
هزینه ی نصب پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چگونه محاسبه می شود؟
هزینه و قیمت نصب پکیج به عوامل مختلفی بستگی دارد . که جهت اطلاع بیشتر شما را با این عوامل آشنا نموده تا از روند هزینه ها اطلاع کسب نماید. تاسیسات ۷۱۱ یکی از معتبر ترین شرکت های نصب پکیج در تهران می باشد که با مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه را اعمال می نماید. 
عوامل تاثیر گذار بر هزینه ی نصب پکیج در الهیه تهران ؟
*
محل نصب پکیج 
*
نوع برند پکیج و مدل آن 
*
هزینه ی نصب پکیج 
*
اجرت لوله کشی پکیج 
*
لوله کشی پکیج 
*
هزینه ی ایاب و ذهاب 
*
خدمات جانبی نصب پکیج 

تاسیسات 711
علت های مهم نشتی پکیج را بهتر بشناسیم ؟
گاهی مواقع با نشتی و یا سر ریز شدن آب در پکیج مواجه می شویم که علت آن را نمیدانیم،عوامل مهم در سر اریز شدن آب در پکیج دار بدین شرح است ؟
-
سوراخ شدن یا ترک خوردن یکی از مبدل ها
-
ترکیدن لوله یا هر یکی از اتصالات داخل دستگاه
-
خرابی شیر تخلیه
-
نشتی پمپ پکیج 
-
نشتی شیر پرکن دستگاه 
عدم آب بندی مناسب در اتصالات پکیج 

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد