تاسیسات ۷۱۱ > نصب، سرویس و تعمیر پکیج در تهران

نصب آبگرمکن| سرویس آبگرمکن | تعمیر آبگرمکن در تهران

 شرکت تاسیسات ۷۱۱ به عنوان یک مرکز تخصصی نصب و تعمیر آبگرمکن در تهران شناخته میشود و دارای نصاب، سرویسکار و تعمیرکارانی حرفه ایست. این شرکت مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را بر عهده گرفته و آنها را ضمانت می کند.
تاسیسات 711

طرح تعویض آبگرمکن نوباکهنه

طرح تعویض آبگرمکن نو باکهنه با قیمت مناسب
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
ضمانت و گارانتی خدمات ارائه شده د زمینه نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری و نصب و تعمیر آبگرمکن زمینی توسط تاسیسات ۷۱۱
مناسب ترین قیمت
مناسب ترین قیمت
تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن دیواری با ارزانترین قیمت و متناسب با نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی 
سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

تضمین سرعت ارائه خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن در هر نقطه از تهران در سریع ترین زمان ممکن 

نصب، سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی در محل خدمتی پرطرفدار در تاسیسات ۷۱۱

تعمیر آبگرمکن تهران توسط تعمیرکاران مجرب تاسیسات ۷۱۱ که یک شرکت کاملا معتبر و با تجربه در این زمینه است انجام می شود و تلاش کرده تا رضایت مشتریان را جلب نماید.
آبگرمکن هم مانند هر وسیله نیاز به سروریس جهت کارایی بهتر و جلوگیری از خرابی دارد. بهتر است سرویس آّبگرمکن توسط افراد متخصص مورد بازبینی قرار گیرد که در صورت نیاز به تعمیر سریعا اقدامات لازم را انجام دهد.  
این شرکت تحت عنوان سرویس و تعمیر آبگرمکن در تهران حیطه کاری خود را در شهرتهران گسترش داده است 

برای مشاهده قیمت نصب و سرویس و تعمیر آبگرمکن تا انتها با ما همراه باشید.

تعمیر پکیج - سرویس پکیج - تاسیسات 711

خدمات تعمیر پکیج تهران با تاسیسات ۷۱۱

تعمیرکار پکیج تهران را از ما بخواهید !!!

برای تعمیر پکیج به کجا مراجعه کنیم؟
بهترین نمایندگی تعمیر پکیج در تهران کجاست ؟
بهترین تعمیرکار پکیج دیواری و زمینی را از کجا پیدا کنیم؟
تعمیرات پکیج در محل امکان‌پذیر است یا باید آن را به تعمیرگاه منتقل کرد؟
اگر پکیج شما دچار مشکل شده ، احتمالا سوالاتی که مطرح شد ذهن شما را درگیر کرده است. بنابراین اگر شما نیز برای تعمیر پکیج به کمک نیاز داشتید و به دنبال تعمیرکار پکیج مجرب هستید، تاسیسات ۷۱۱ در خدمت شماست و بهترین تعمیرکار را برای شما اعزام می کند.
تعمیرکار پس از اعزام به محل ، دستگاه را کاملا بررسی و ارزیابی می کند تا عیب و مشکلات دستگاه مشخص شود . بعداز برسی کامل مشکل و مشخص شدن قطعات مورد نیاز ، هزینه های مربوطه به شما اعلام میشود. در نهایت در صورت تمایل شما برای تعمیر تخصصی اقدام می شود.

تعمیرکار پکیج در تهران - تاسیسات 711

چه زمانی به تعمیرکار پکیج در تهران نیاز داریم؟

 • جهت نصب و راه‌اندازی پکیج
 • سرویس پکیج
 • روشن نشدن پکیج 
 • گرم نشدن آب
 • افت فشار آب
 • نشت و چکه آب از پکیج
 • کم و زیاد شدن درجه حرارت پکیج
 • ارور و خطا دادن
 • ایجاد سروصدای بیش‌ از حد 
 • صدای انفجار هنگام روشن شدن پکیج
 • و غی
تهران افیس چه خدماتی را برای تعمیرات پکیج دیواری در محل ارائه می‌کند؟
 • اسیدشویی، جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج
 • تعویض قطعات پکیج
 • لوله‌کشی پکیج
 • تعمیر برد پکیج
 • سرویس کامل پمپ و فن
 • تنظیم فشار گاز
 • سرویس الکترود جرقه ، سرویس مشعل و...
 • تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
 • تعمیر نشتی آب پکیج و رادیاتور
 • عیب یابی خطاها و ارور ها
 • رفع صداهای غیر طبیعی و

پشتیبانی تمامی برندها، از تعمیر پکیج بوتان تا پکیج ایران رادیاتور با تهران افیس

پکیج‌های دیواری گاهی به دلایل مختلف ، با خطاهایی مواجه می‌شوند که در بسیاری از موارد ، این خطاها به ما کمک می‌کند تا سریع‌تر به مشکل آن پی ببریم و برای تعمیر آن اقدام نماییم. البته این خطاها دربرندهای مختلف پکیج می تواند با هم متفاوت باشد و برای بر طرف کردن هر کدام از آن ها ، باید از متخصص همان دستگاه کمک بگیرید.
برطرف کردن این خطاها عموما نیاز به دانش تخصصی دارد ، از اینرو اگر با چنین خطاهایی روبرو شدید سریعا با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را به صورت اصولی برای دستگاه شما برطرف سازد.خوشبختانه تاسیسات ۷۱۱ ، خدمات تعمیر انواع از پکیج بوتان و ایران رادیاتور گرفته تا تعمیرات پکیج خارجی را به شما ارائه می دهد. پس با ما نگران یافتن تعمیرکار پکیج حرفه ای نباشید.
پشتیبنی از تمام برندها جهت تعمیر و سرویس پکیج های :
بوتان -ایران رادیاتور  -آریستون- گلدیران - روکا
رادیانت  -ال جی -فرولی - ایرفو- ناوین -لورچ
سونیه دوال -بوش- ایساتیس- جنرال و...

تعمیر تمامی برندهای پکیج - تهران افیس

نصب پکیج تهران خدمتی دیگر در تاسیسات ۷۱۱

نصاب پکیج مجرب را از ما بخواهید !!!

✔ شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب پکیج در تهران دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه در زمینه نصب پکیج استفاده می کند. نصاب پکیج این شرکت با تجربه چند سال کار در این زمینه تجربه کافی برای راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان را دارند.
**طریقه نصب پکیج دیواری از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط نصاب پکیج نصب و اجرا شود تا بعد پشیمان نشوید. نصاب پکیج باید یک فرد آموزش دیده و متخصص باشد تا همه جوانب کار و ایمنی را رعایت کند و بهترین محل نصب پکیج را بیابد تا کار به درستی انجام شود.


نکاتی که باید قبل از نصب پکیج به آن‌ها توجه شود

 قبل از خرید پکیج ، پکیجی خریداری کنید که با متراژ خانه شما متناسب باشد.
معمولا پکیج دیواری در آشپزخانه و یا بالکن نصب می‌شود.
توجه نمایید که نکات ایمنی متعددی از جمله فاصله پکیج دیواری از زمین و اکسیژن‌رسانی آن هنگام نصب ، رعایت شود.
محل نصب پکیج باید تهویه هوایی خوبی داشته و هوا به‌ خوبی در آن مکان جریان داشته باشد.
از نصب پکیج در مکان‌های مرطوب مانند حمام و یا دستشویی خودداری کنید.
بهتر است قبل از نصب ، چنانچه دیوار پشت محل مورد نظر برای نصب پکیج به حرارت حساس بود ، از عایق حرارتی استفاده کنید.
فاصله استانداردی که هنگام نصب باید رعایت شود ، از لبه پکیج تا دیوارهای کناری ۱۵ سانتی‌متر می باشد.
از محفظه تهویه هوا استفاده نمایید تا هم کارایی دستگاه بهتر شود و هم ایمنی بیشتری داشته باشد.

نکاتی که باید قبل از نصب پکیج به آن‌ها توجه شود - تهران افیس

همیشه تلاش کنید به دنبال تعمیر سریع و ارزان نباشید چرا که اگر تعمیر به صورت ناقص انجام شود ممکن است در آینده ای نه چندان دور هزینه ی بسیار بیشتر از تعمیر اولیه روی دست شما بگذارد. پس شرکت تاسیساتی تعمیر پکیج را به صورتی انتخاب کنید که از انجام کار به صورت دقیق و کامل مطمئن باشید.

سرویس پکیج تهران به صورت حرفه ای با تاسیسات ۷۱۱

سرویس کار پکیج تهران را از ما بخواهید

پکیج از جمله سیستم های گرمایشی است که امروزه ، جایگزین موتورخانه در خانه  ها شده است.  طبیعی است که برای داشتن بهترین عملکرد لازم است که در زمان مناسب برای سرویس ان اقدام نمایید. چرا که سرویس به‌ موقع پکیج ، عمر مفید این دستگاه را افزایش داده و مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد . همچنین مانع از خرابی های احتمالی آن در آینده خواهد شد.
از شایع ترین مشکلاتی که با گذشت زمان برای اکثر پکیح ها به وجود می آید، ایجاد رسوب در لوله ها و قطعات آن می باشد که باید در حین سرویس پکیج برای اسید شویی و رسوب زدایی اقدام شود.

اگر به دنبال یک سرویس کار پکیج در تهران هستید ، کافیست با ما تماس بگیرید. ما مجرب ترین سرویسکار را برای شما اعزام می کنیم .سرویس کار پکیج تهران افیس تمام اقدامات لازم را برای بهبود دستگاه شما مرحله به مرحله انجام می دهد . همچنین نکات لازم را که برای بالا بردن کیفیت کارایی دستگاه موثر است به مشتریان آموزش می دهد.

سرویس پکیج شامل چیست ؟

بررسی مشعل
نظافت مبدل اولیه
بررسی منبع انبساط
بررسی الکترود جرقه و یون
بررسی فن پروانه
بازدید پمپ
بازدید لوله رابط و دودکش

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

لیست هزینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج در تهران افیس

به طور کلی ، قیمت  و هزینه سرویس و تعمیرات پکیج ، به مدل دستگاه و مشکل ایجاد شده برای آن ، بستگی دارد. به طور مثال هزینه تعمیرات پکیج دیواری گازی با هزینه پکیج دیواری برقی تفاوت دارد.
همچنین هزینه سرویس و نگهداری برای برند های مختلف متفاوت است. به دلیل همین تفاوت ممکن است در برخی موارد ، ایراد از برد پکیج باشد و نیاز به تعمیر تخصصی داشته باشد و یا در برخی دیگر موارد می توان تنها با برطرف کردن خطای پکیج ، دوباره از آن بدون نیاز به هزینه اضافه ، استفاده کرد.
برای آگاهی از لیست کامل و دقیق تر قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

سفارش تعمیر پکیج در تاسیسات ۷۱۱ چه مزایایی دارد؟

صرفه جویی در زمان: با وجود تهران افیس لازم نیست زمان خود را برای پیدا کردن متخصص تلف کنید چرا که به بهترین تعمیرکار پکیج در نزدیکی محل خود دسترسی دارید.
صرفه جویی در هزینه ها: به جای تعویض پکیج خود می توانید با سرویس و تعمیر پکیج ، در هزینه ها صرفه‌جویی می‌کنید.
دسترسی به تعمیر کاران مجرب و با تجربه: ما بهترین تعمیرکاران و متخصصان را برای شما اعزام می کنیم که در سریع ترین زمان ممکن به کمک شما خواهند آمد.در دسترس شما خواهند بود.
دریافت خدمات تضمین شده:
 گروه تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ با چندین سال تجربه و انجام موفقیت آمیز پروژه های مختلف ، تمام خدمات خود را تضمین می کند و در صورت وجود مشکل بعد از دریافت خدمات ، تعمیرات مجددا و بصورت رایگان برای شما انجام می شود.
پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات توسط تاسیسات ۷۱۱:
  تیم پشتیبانی تهران افیس، بصورت ۲۴ ساعته در تمام مراحل انجام خدمات ، برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی با شما همراه هستند تا خدمات با کیفیت به شما ارائه شود.

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج

متعادل نبودن فشار گاز امکان خرابی دودکش درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده امکان خرابی جرقه زننده: این مورد هم دلایلی متفاوتی دارد که باید توسط تعمیرکار متخصص مشخص شود ممکن است تعدادی از سوراخ های مشعلی که نزدیک به جرقه زننده هستند گرفتگی داشته باشد و یا به طور کلی مسدود شده باشد.
مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد که شعله ی پکیج کم باشد یعنی یا فشار گاز ساختمان کم می باشد و یا شیر گاز تنظیم نمی باشد. دلیل دیگر احتمال وجود هوا در مدار می باشد. نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها. وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل. رسوب گرفتن دریچه آب. زمانی که فشار در مدار گرمایشی پایین باشد. ویکسری از دلایلی که با مشاهده فرد تعمیرکار متخصص مشخص می شود.
، از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.
دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبودند شما می توانید از واشرها برای حکم کردن اتصالت کمک بگیرید، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد.
خدمات پیشنهادی