advertise

نصب پکیج در نیاوران | سرویس و تعمیر پکیج در نیاوران

نصب پکیج در نیاوران تهران

با توجه به در خواست های مکرر همشهریان عزیز تهرانی در منطقه نیاوران و با توجه به اعلام نیاز آنها به یک مرکز تخصصی در زمینه نصب پکیج در نیاوران و اقدامات مخصوص به آن همچون سرویس و تعمیر این وسیله گرمایشی شرکت تاسیسات ۷۱۱ حوزه فعالیت خود را به این منطقه از تهران نیز گسترش داده است تا مردم منطقه نیاوران از یک مرکز تخصصی در این زمینه بهره مند شوند.
اهالی این منطقه از این پس تنها با یک تماس می توانند از کلیه خدمات این مرکز مجاز و تخصصی بهره مند شوند و از مشاورات رایگان با متخصصان ما در هر زمینه استفاده های لازم را ببرند. امیدواریم در این راه بتوانیم پاسخگوی نیاز شما همشهریان عزیز در منطقه نیاوران تهران باشیم.

نصب پکیج در نیاوران تهران

تعمیر پکیچ در نیاوران تهران

باید توجه داشت که به مرور زمان در استفاده از این وسیله گرمایشی و بنا به دلایل بسیار همچون عدم رسیدگی و استفاده های ناصحیح ممکن است با مشکلات جدی مواجه شود و نتواند به درستی کارایی لازم را از خود نشان دهد که باید زمانی را صرف تعمیر آن گذاشت.
اما جای نگرانی نیست چرا که اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدید می توانید با یک تماس با شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ و یا با ورود به سایت این شرکت و ورود به بخش سرویس و تعمیر پکیج در نیاوران با ما در ارتباط باشید تا با مشاوره های تخصصی متخصصان ما هر چه سریع تر مشکل شما برطرف شود و اگر نیاز به سرویس کار و تعمیر کار پکیج بود با اعزام سریع تعمیرکاران آموزش دیده و متخصص خود به یاری شما در این منطقه از پایتخت بیاید.


ویژگی های تعمیرکاران پکیج در تهران افیس ؟

۱. تیم توانمند تاسیسات ۷۱۱ قادر به تعویض و تعمیر همه ی قطعات پکیج با انواع برند ها می باشد
۲. داشتن دانش کافی و تجربه ی چندین ساله در زمینه تعمیرات پکیج
۳. سرویس و تعمیر سریع و دقیق پکیج در تهران 
۴. بکار یری از ابزا الات و تجهیزات به روز و پیشرفته
۵. بگار بردن قطعات اصلی و اورجینال در صورت تعویض قطعات
۶. داشتن تعهد اخلاقی و تعهد کاری و وقت شناسی در زمان اجرای کار

تاسیسات ۷۱۱ از تسلط کافی و تجربه ی عالی در خصوص تعمیر پکیج در شمال تهران
سرویس پکیج در انواع برند ها در شمال تهران 
نصب و راه اندازی پکیج با انواع برند در شمال تهران 
با تهران آفیش آرامش را به خانه های خود بیاوردید.
خدمات انلاین تهران  آفیس با بهترین کیفیت در خدمت شماست.


برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده ، پس از برسی و تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.

خدمات سرویس پکیج در نیاوران


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی

تعمیر کار پکیج در نیاوران


شرکت تهران افیس از بدو ورود به این عرصه در تلاش بوده مجرب ترین و ماهر ترین تعمیرکاران پکیج را در مجموعه خود جای دهد و طبق نوآوری های جدید به افراد خود اموزش های لازمه را داده تا با به کار گیری بروز ترین متد ها و رعایت ایمنی ،کار با بهترین عملکرد در اختیار شما قرار بگیرد.تهران افیس در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

هزینه ی عیب یابی پکیج در نیاوران تهران

هزینه ی عیب یابی پکیج در نیاوران تهران از جمله مواردی که بر قیمت و هزینه ی عیب یابی شما تاثیر مستقیمی دارد عبارتند : ۱- اسید شویی پکیج
۲- بلوک شویی پکیج
۳- شستشوی مدار پکیج
۴- باز و بسته کردن پکیج
۵- سرویس کامل پکیج
۶- رفع اشکال کامل پکیج
۷- هزینه ایاب و ذهاب
۸- و سایر موارد جانبی
پس از آنکه سرویس کاران ما پکیج شما را بررسی نمودند و عیوب آن را شناسایی کرده با توجه به نوع عیب های ذکر شده هزینه و مبلغ نهایی را به شما اعلام می نمایند که در صورت موافقت شما عیب یابی پکیج شما را انجام میدهند.

تاسیسات 711

چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود؟

۱- وجود هوا در سیستم
۲
- نبود آب کافی در مدار گرمایش
۳-
کم بودن آب در مدار
۴-
انسداد و گرفتگی مدار گرمایش
۵-
خراب بودن پمپ پکیج
۶-
وجود رسوب در مدار گرمایش
۷-
کم بود فشار گاز دستگاه
۸- وجود مشکل در الکترود یون
۹- عدم تخلیه دود از پیکج
اگر پکیج شما با توجه به دلایل ذکر شده و سایر موارد دیگر خاموش و روشن می شود می توانید از طریق سرویس کاران مجرب تاسیسات ۷۱۱ کمک گرفته تا مشکل پکیج ما رفع گردد.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران تاسیسات ۷۱۱ در نیاوران

تعمیر پکیج دیواری
نصب پکیج دیواری
شناسایی کد خطای پکیج                                                       
بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج
تعمیر پکیج بوتان ،ایران رادیاتور ،آمیتیس
تعمیر پکیج دیواری، ارج، اریستون، 
تعمیر خرابی شیر پرکن پکیج
عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری 
رفع علت نشتی پکیج
تاسیسات ۷۱۱
 ،کلیه خدمات مربوط به تعمیر پکیج در شمال تهران و غرب تهران را با بالاترین کیفیت زیر نظر بهترین و مجرب ترین نصابان و تعمیر کاران ارائه خواد داد.

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد