advertise

نصب پکیج در دربند | سرویس و تعمیر پکیج در دربند تهران

نصب پکیج در دربند تهران

با توجه به گسترش روز افزون فرهنگ آپارتمان نشینی مانند بسیاری از ساکنین دربند تهران که از اولین مناطق گردشگری شهر تهران به شمار می رود برای تامین گرمایش منزل و آب گرم روزانه خود از پکیج دیواری استفاده می‌ نمایند.
به همین جهت گروه خدمات تاسیاست تاسیسات ۷۱۱ ، مرکز مجاز نصب پکیج در دربند از تعمیرکاران خبره و باتجربه جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کند. بنابراین از هر مدل پکیج با هر برندی که استفاده می‌کنید می‌توانید از خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر یا نصب پکیج این مرکز تنها با یک تماس برخوردار شوید. از اینکه به تاسیسات ۷۱۱ اعتماد کردید و نصب پکیج خود را به ما سپردید از شما سپاسگزاریم . 


تعمیر پکیج در دربند تهران

یکی از نگرانی‌های ساکنان شهر تهران چگونگی دریافت خدمات نمایندگی مجاز تعمیر پکیج دیواری در تهران در کمترین زمان ممکن است. با توجه به این که تاسیسات ۷۱۱ در تمام مناطق شهر تهران شعبه دارد و یکی از شعبه های اصلی آن تعمیر پکیج در دربند تهران می باشد تنها کاری که شما در مناطق مختلف از جمله دربند تهران باید انجام دهید تماس با شرکت می باشد تا با اولین تماس مشتری کارشناسان فنی از نزدیک ‌ترین شعبه به محل مورد نظر اعزام شوند و خدمات مورد نظر مشتری را ارائه کنند

تعمیر پکیج در دربند تهران

تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟


با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در دربند


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در دربند


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.
تاسیسات 711
هزینه ی نصب پکیج در دربند تهران
برای اطلاع از هزینه ی نصب پکیج در تهران باید در ابتدا از کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ و نصابان درخواست نمود که از محل نصب پکیج دیدن نموده و پس ار بررسی کامل و دقیق و عوامل موثر بر نصب پکیج هزینه و قیمت نهایی را به شما عزیزان اعلام مینمایند . ما در اینجا عواملی که بر هزینه و قیمت نصب پکیج موثر هستند را به اختصار عنوان نموده تا از روند محاسبه ی هزینه پکیج در دربند مطلع گردید.
**
محل نصب پکیج 
**
نوع و برند پکیج 
**
خدمات جانبی پکیج
**
لوله کشی پکیج 
**
اجرت نصب پکیج 
**
اجرت لوله کشی پکیج
**
هزینه ی ایاب و ذهاب 
**
و سایر موارد دیگر

تاسیسات 711
کد های خطای رایج پکیج در تهران
گاها ما متوجه شدیم که در پکیج خود کد های خطای را مشاهده میکنیم که بهتر است با نوع خطای این کد ها آشنایی داشته باشیم تا در صورت لزوم آنها را برطرف نماییم . اگر با توجه به نوع پکیج خود و کد های خطای که دیده میشود نتوانستیم مشکل آن را رفع نماییم بهتر است که با تاسیسات ۷۱۱ تماس گرفته و از تعمیر کاران پکیج بخواهیم این مشکل را رفع نماید.
آشنایی با کدهای خطای رایج پکیج ؟
کدخطا : ۳۰٫۴۰     مشکل داخلی برد
کدخطا: ۴۰٫۶۰٫۸۰ یا ۴۰٫۶۰٫۷۰    مشکل فن یا سویئج ایمنی دودکش
کدخطا: ۴۰٫۷۰    کم بودن آب داخل دستگاه
کدخطا: ۴۰٫۷۰٫۸۰    دما بالای ۱۰۵ درجه سنسور حد عمل کرده است.
کدخطا: ۵۰٫۶۰ یا ۵۰٫۷۰٫۸۰    NTC مدار شوفاژ معیوب است.
کدخطا: ۵۰٫۷۰ یا ۵۰٫۸۰        NTC آبگرم مصرفی معیوب است.
کدخطا: ۷۰٫۸۰       نبود گاز یا عدم تشخیص شعله


مراحل دریافت خدمات تاسیسات ۷۱۱ به چه صورت است ؟

برای دریافت هرگونه خدمات در تاسیسات ۷۱۱ اعم از نصب پکیج ، سرویس پکیج ، تعمیرات پکیج در تهران شرایط دریافت هرگونه خدمات تاسیساتی بدین صورت است ؟
مرحله ی اول :
در ابتدا شما برای هرنوع خدمات که نیاز دارید باید فرم درخواست را ازطریق منوی درخواست پر نموده تا شرکت از نوع خدمات شما اطلاع پیدا کرده .
مرحله ی دوم :
در این مرحله پس از تکمیل نمودن فرم کارشناسان با شما سریعا تماس گرفته و جهت اطلاع بیشتر از نوع خدمات شما اطلاعاتی را کسب نموده و پس از هماهنگی با متخصصین شرکت زمانی را تعیین نموده .
مرحله سوم :
در این مرحله متخصصین با هماهنگی قبلی که با شما کرده اند از محل شما بازدید نموده و پس از بررسی دقیق و کامل میزان و هزینه ی خدماتی پکیج را که باید ارائه دهند را با توجه به تعرفه های مشخص شده به شما اعلام میکنند.
مرحله ی چهارم :
پس از اینکه شما موافقت خود را برای انجام امور خدماتی پکیج اعلام نمودید کارشناسان ما مشغول به کار شده و تیم پشتیبان تمام مراحل را پیگیری نموده تا از روند کار متخصصین اطلاع داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند سریعا اقدام نمایند.

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد