advertise

نصب کولر گازی در اکباتان | تعمیر کولر گازی در اکباتان

نصب و تعمیر کولر گازی در اکباتان تهران

از آنجایی که اغلب ساختمان ها از سیستم کولر گازی استفاده می کنند، یکی از شایع ترین تعمیرات سیستم های سرمایشی، کولر گازی می باشد. و از آنجایی که این سیستم برای خنک کردن فضای ساختمان به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. نیاز است این سیستم سرمایشی هر چند وقت یکبار مورد سرویس قرار گیرد.
شرکت تاسیسات ۷۱۱ یکی از نمایندگی های مجاز نصب کولر گازی در اکباتان و تعمیر کولر گازی در اکباتان تهران می باشد. از این پس مردم اهالی ستارخان در زمینه نصب و سرویس و تعمیر کولر نگران نباشید چرا که کافیست با تاسیسات ۷۱۱ تماس بگیرید تا متخصص ترین نیرو ها را به محل سکونت شما اعزام نماید. شما میتوانید برای تعمیر کولر گازی در ستارخان در هر نوع برندی روی ما حساب کنید . شرکت تاسیسات ۷۱۱ همواره در کنار شما همشهریان عزیز تهرانی خواهد بود. امید است در این راه یاری گر ما باشید.

چرا خدمات نصب و تعمیر کولر گازی در اکباتان تاسیسات ۷۱۱

شرکت تاسیسات ۷۱۱ شامل خدماتی از جمله نصب ، تعمیر و سرویس انواع برند های کولر های آبی ، کولر های گازی ، پکیج ، شوفاژ است . در این ۱۰ سال سابقه شرکت تمامی کادر این مجموعه بزرگ سعی بر این داشته تا رضایت تمامی مشتریان خود را گرفته و بتواند سطح خدمات خود را افزایش دهد .
اگر شما یکی از مشتریان شرکت ما نبوده اید و برای اولین بار می خواهید از خدمات ما استفاده کنید ما این اطمینان را داریم که این تنها دفعه استفاده شما از خدمات ما نخواهد بود .
کادر تاسیسات ۷۱۱ شامل متخصصین آموزش دیده در دوره های خاص و پیشرفته روز دنیا هستند و با تجربه ای که در عملکرد خود دارند میتوانند بهترین ها را د رکوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب و تعمیر کولر گازی می باشد تا بتوانید نوع عملکرد ما را بررسی کرده وبرای خدمات بعدی تصمیم گیری کنید.
تعمیر کولر گازی
اگر شما یکی از هزاران خانواده ای هستید که به تازگی یک کولر گازی برای منزل خود تهیه کرده اید و میخواهید آن را در بهترین نقطه منزل خود نصب کنید بهترین شرکت خدماتی را انتخاب کرده اید.
شرکت تاسیسات ۷۱۱ با تلاش فراوان و کادری مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی عزیز در مورد نصب و راه اندازی انواع برند های کولر گازی است .نصب کولر های گازی بدلیل پیچیدگی که دارد و نصب همزمان اسپلیت و کمپرسور کمی دشوار است و هر کسی از پس نصب آن بر نمی آید و بهتر است از یک نصاب با تجربه و متخصص برای انجام این کار استفاده کنید تا از عملکرد و نصب صحیح کولر گازی خود اطمینان داشته باشید.
تعمیر کولر گازی
عدم توجه به تعمیر و سرویس کولر گازی، گاهی می تواند منجر به وارد آمدن اشکال جدی در دستگاه شود. در تعمیر آن استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد زیرا در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه ،کیفیت دستگاه نیز کاهش می یابد.خوشبختانه مجموعه تاسیسات ۷۱۱ ، آماده است تا با کادری مجرب جهت خدمت رسانی در زمینه تعمیر کولر گازی در غرب تهران و تعمیر کولر گازی در شمال تهران برای تمامی برند ها شامل:
۱- تعمیر برد 
۲- تعویض یا تعمیر کمپرسور
۴- تعمیر و یا تعویض موتور فن و... فعالیت نماید.
تعمیر کولر گازی
برای دریافت خدمات سرویس کولرگازی در انواع برندها ، با تهران افیس تماس بگیرید تا کارشناس ما اطلاعات لازم را از شما دریافت نمایند. پس از بررسی مشکل در سریع ترین زمان، نزدیکترین متخصص مجرب با هماهنگی قبلی ، به محل مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد و کار تعمیرات کولرگازی را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام می رساند. پس از ارائه خدمات و محاسبه هزینه ها ، شما اجرت را ، در محل به تعمیرکار پرداخت می نمایید. بنابراین برای دریافت خدمات نصب و تعمیرات در غرب کلان شهر تهران با ما تماس بگیرید و کمترین هزینه خدمات دریافت کنید.
کولر گازی
مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تاسیسات ۷۱۱ شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
کولر گازی

خدمات سرویس اسپیلت توسط آفیس تهران

۱.باز کردن یونیت داخلی و شفت
۲.شستشوی فیلترهای یونیت داخلی
۳ .شستشوی اواپراتور یونیت داخلی
۴.کندانسور یونیت خارجی
۵.تنظیم گاز شستشوی بلوور 
۶ .کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی
۷ .بررسی وضعیت عملکردی

انواع خدمات کولرگازی ، اسپیلت در تاسیسات ۷۱۱

۱.تعمیر اسپیلت
۲.تعمیر کولرگازی اینورتر
۳.تعمیر کولرگازی پنجره ای
۴.تعمیر کولرگازی پرتابل
۵.تعویض لوله مویی اسپیلت
۶.تعمیر فن بلوور پنل داخلی
۷.تعمیر و نگهداری کولرگازی

تاسیسات 711

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .