advertise

مرکز تخصصی سرویس، تعمیر و نصب کولر گازی در غرب تهران

امروزه با توجه به افزایش تقاضای افراد و روی آوردن به نصب کولر های گازی برای ساختمان های مسکونی و تجاری، شرک های تاسیساتی نیز تاسیس گشته اند. این شرکت ها برای ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر خدمات خود، نصابان، تعمیرکاران و سرویس کاران ماهری را استخدام نموده است تا علاوه بر جلب رضایت بیشتر مشتریان، بتواند جایگاه خود را نیز ارتقا بخشد.
شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱
از جمله شرکت های معتبر و با سابقه می باشد که با تقاضای زیاد افراد در رابطه با نصب و تعمیر شوفاژ ، نصب و تعمیر پکیج و تعمیر و نصب کولر گازی در غرب تهران ، یکی از شعب خود را در غرب تهران تاسیس نمود تا بتواند روند خدمت رسانی و اعزام نیروها را راحت انجام دهد.


تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی در غرب تهران با شرکت تاسیسات 711

این مجموعه سالهاست به صورت کاملا تخصصی توسط بهترین نصابان کولر گازی برای هر نوع برندی انجام می شود. خوشبختانه تا کنون توانسته ایم با یاری خداوند و وفاداری شما مشتریان گرامی یکی از فعال ترین و متخصص ترین مراکز در این زمینه می باشیم.

در صورتی که برای خدمات سرویس کولر گازی در غرب تهران و تعمیر کاری گازی در غرب تهران به دنبال نیرو و شرکت معتبر هستید می توانید از طریق فرم استعلام موجود در صفحه درخواست خود را به ثبت برسانید. سپس نیروهای ما با هماهنگی های لازم توسط تیم پشتیبانی، به محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

تعمیرات کولر گازی در غرب تهران برای تمام برندها

برای ما مهم نیست که وسایل تاسیساتی خود را از کجا خریده اید، مهم است که بهترین خدمات نصب و تعمیر را از تاسیسات ۷۱۱ دریافت نمایید.

نصب کولر گازی در غرب تهران با نصابان حرفه ای

نصاب کولر گازی غرب تهران را ازتهران افیس بخواهید !!!

نصب کولر گازی در غرب تهران از جمله خدمات ویژه تاسیسات ۷۱۱ می باشد که توسط نصابان کار بلند صورت می گیرد و امروزه با روی آوردن بسیاری از افراد به سیستم سرمایشی کولر گازی به جای کولر های آبی، این شرکت تصمیم گرفت که خدمات خود در این زمینه را با نیروهای مجرب ارائه دهد.
برای نصابان تاسیسات ۷۱۱ مهم نیست که برند کولر گازی شما چیست. مهم این است که شما رضایت کامل را در گرفتن خدمات را داشته باشید. 
نصاب کولر گازی غرب تهران افیس
، برای آن که بتوانند تخصص خود را در این زمینه داشته باشند، تمام دوره های لازم را برای نصب کولر گازی گذرانده اند. به همین دلیل با تکیه بر تجربه و تخصص خود قبل از انجام کار با بررسی محل نصب کولر گازی ، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محل نصب کولر گازی راهنمایی خواهند کرد.
پس از خرید وسیله سرمایشی با برند مورد نظرتان، نصابان در محل حضور بهم آورده و با توجه به استاندارها و اصول ترین روش، کولر گازی را در سر جای مورد نظر نصب می نمایند. 

نصب کولر گازی در غرب تهران با بهترین نصابان کولرگازی تهران افیس

تعمیر اسپیلت در غرب تهران با خدمات تضمینی

تعمیرات تخصصی کولر گازی در غرب تهران

اگر در مناطق غرب تهران زندگی می کنید و با نزدیک شدن به فصول گرم و استفاده از کولر های گازی، وسایل سرمایشی شما نیاز به تعمیرات و سرویس کامل دارد تنها به سرویس، شارژ و تعمیر اسپیلت در غرب تهران توسط تاسیسات ۷۱۱ اعتماد کنید.
این مرکز، مرکز مجاز و تخصصی نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در غرب تهران می باشد که سالهاست به صورت کاملا تخصصی توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود. برای دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در غرب تنها کافیست با شعبه تاسیس شده در غرب تهران توسط شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ تماس بگیرید.
نمایندگی کولر گازی ال جی غرب تهران
نمایندگی کولر گازی اجنرال در غرب تهران
تعمیر کولر گازی سامسونگ غرب تهران
نصب کولر گازی جنرال غرب تهران


تعمیر کولر گازی در غرب تهران با برترین تعمیرکاران | تاسیسات 711

هزینه تعمیر کولر گازی غرب تهران چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی غرب تهران و همچنین سرویس آن به موارد مختلفی نظیر سرویس پنل داخلی و خارجی، شست و شوی فیلتر ها و… بستگی دارد. نیروی اعزامی ، پس از حضور در محل و عیب یابی و بررسی خرابی از ابعاد مختلف، هزینه تعمیر را بر مبنای تعرفه تعمیرات کولر گازی محاسبه می کند.
قابل ذکر است که هزینه های نهایی را نمی توان به صورت قطعی دانست چرا که بدون بررسی های لازم و شروع فعالیت دادن هیچ قیمتی درست نبوده و ممکن است در حین فعالیت و پس از بررسی ها بر هزینه ها افزوده و یا کاسته شود.
کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ برآنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.
همچنین توجه نمایید که با سرویس کردن به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، می توان مانع بسیاری از هزینه های تعمیراتی و خسارات احتمالی شد.

سرویس کولر گازی در غرب تهران

سرویسکار کولر گازی غرب تهران

سرویسکاری که ماهر باشد، در صورتی که شما از هر برند کولر های گازی استفاده کرده باشید می تواند آن را به بهترین حالت ممکن سرویس کند. برند های متفاوتی برای نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی وجود دارد که متخصصین تاسیسات ۷۱۱ می توانند خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران را به مشتریان خود ارائه دهند. در سایت تاسیسات ۷۱۱ می توانید برای سایر خدمات کولر گازی با برند های ال جی (LG)، تولیپس (TULIPS)، تکوود (TECHWOOD)، جی ام (JM)، هایر (Haier)، دایکین (DAIKIN)،ا جنرال، آرچیلیک (ARCELIK)،  هایسنس (HISENSE)، ایر جنرال، هیتاچی (HITACHI)، کن وود (KENWOOD)، ال اس (LS)،جنرال، مدیا (MIDEA)، بوش (BOSCH)، تک الکتریک و ... درخواست خود را به ثبت برسانید.


سرویس کولر گازی را چه زمانی باید انجام دهیم ؟

۱- از کار افتادن موقت و عدم خروج باد از کولر گازی.  
۲- لرزش و ایجاد صداهای متفاوت در کولر گازی.
۳- گرم بودن باد خروجی.
۴- نشت آب از کولر گازی.
۵- خاموش نشدن دستگاه.
۶- کار نکردن فن .
۷- برق داشتن بدنه دستگاه.

سرویس کولر گازی در غرب تهران با متخصص ترین نیروهای سرویس کار

سرویس کولر گازی غرب تهران شامل چیست؟

۱- سرویس پنل داخلی و در پوش ها .
۲- شست و شوی فیلتر ها .
۳- سرویس کندانسور و پنل خارجی دستگاه اسپلیت .
۴- بررسی میزان گاز موجود در دستگاه .
۵- شارژ گاز دستگاه.
۶- فیلتر هوا کثیف باشد.

تعمیرکار و نصاب کولر گازی در تهران افیس چه ویژگی هایی دارد؟

۱- سابقه و تجربه درخشان در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی و جا به جایی آن
۲-سرعت عمل بسیار بالا جهت جا به جایی و نصب سیستم سرمایشی
۳- تسلط کافی در انجام امور خدمات نصب کولر گازی در غرب تهران
۴- تمامی وسایل و تجهیزات لازم را همراه داشته باشد
۵- دریافت هزینه بسیار مناسب از مشتریان
۶- متعهد و قابل اعتماد در کار و احساس مسئولیت و وظیفه شناسی
۷- آراسته و تمیز بودن لباس کار

مزیت های سرویس کولر گازی

از جمله مزیت های سرویس کولر گازی در تهران که می تواند از به وجود آمدن بسیاری از هزینه های گزاف جلوگیری کند می توان به برخی از موارد زیر اشاره داشت.
۱- با سرویس سیستم سرمایشی می توانید مصرف برق را به همراه قبض برق خود را کاهش دهید.
۲- با انجام به موقع سرویس می توانید طول عمر کولر را چندین برابر نمایید.
۳- یکی دیگر از عوامل مهم قدرت خنک کنندگی بالا می باشد که با انجام سرویس به موقع قدرت باد نیز بیشتر می شود.


شارژ کولر گازی غرب تهران توسط تهران افیس

کم شدن گاز کولر گازی یکی از مشکلات رایج است که نیاز به شارژ مجدد آن وجود دارد. کمبود شارژ کولر گازی می تواند موجب اختلال در عملکرد و کاهش فشار کولر گازی می شود. 
همچنین یکی از مهمترین دلایلی که سبب  می شود ، دستگاه ، تهویه مطبوع و خنکی کافی را نداشته باشد ، همین کمبود گاز کولر گازی است.
اما همیشه کم یا بدون گاز بودن اسپیلت  دلیل خنک نبودن باد کولر گازی نیست . در برخی مواقع ممکن است خازن خراب باشد و باعث عدم استارت کمپرسور دستگاه شود یا کندانسور کثیف باشد و غیره. 
از این رو پس از چک کردن گاز دستگاه توسط سرویسکار ، چنانچه سرویسکار تشخیص دهد گاز داخل سیستم تبرید، از حد معمول کمتر است، برای نشت یابی و رفع آن اقدام می نماید.
اگر به شارژ کولر گازی غرب تهران نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید تا ما نزدیکترین سرویسکار کولرگازی را برای شما اعزام کنیم.


نصب کولر گازی چه مراحلی دارد؟

۱- نصب قسمت داخلی:
توجه نمایید ابتدا سینی باید به صورت تراز روی دیوار نصب گردد.
۲- نصب قسمت بیرونی:
در مرحله دوم، پایه مناسبی برای یونیت خارجی دستگاه، در محل مناسبی مانند روی دیوار، پشت بام یا سقف های شیب دار در نظر گرفته و نصب گردد.
۳- نصب ابزارهای الکترونیکی:
در این مرحله باید یک فیوز مناسب نصب شده و از یک کابل استاندارد و متناسب با جریان مصرفی دستگاه، در محلی که سیستم اتصال زمین ( ارت ) وجود دارد استفاده شود. همچنین باید توجه داشته باشید که سیم اتصال زمین را حتما وصل نمایید.
۴- لوله کشی:
در این مرحله می بایست بین بخش خارجی و داخلی کولر گازی لوله کشی انجام گیرد. سعی کنید تا حد امکان مسیر لوله کشی مستقیم بوده و از محل قسمت داخلی تا قسمت خارجی کولر عایق گردد. توجه نمایید که لوله و عایق داخل پرایمر قرار داده شود و از چسب مخصوص عایق برای اتصال عایق ها به یکدیگر استفاده شود. در غیر این صورت، قطر عایق از بین می رود.
۵-وکیوم کردن دستگاه:
در مرحله آخر، دستگاه کولر گازی باید وکیوم شود. برای اینکار حتما باید از پمپ وکیوم استفاده کرد.چرا که استفاده از کمپرسور یخچال، غیر قانونی و غیر استاندارد است. زیرا کمپرسور یخچال نمی تواند رطوبت داخل کولر گازی را خارج کند و این رطوبت، مرور زمان باعث ایجاد مشکل و حتی سوختن کمپرسور کولر گازی می شود.

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در غرب تهران


سخن پایانی :

سرویس و تعمیر کولر گازی از جمله خدماتی محسوب می شود که افراد هرساله به خصوص در روزهای گرم از سال، در فصل های بهار و مخصوصا تابستان به آن نیاز پیدا می کنند.
بیشتر افراد این روزها از کولرهای گازی استفاده می‌کنند و همان‌طور که می‌دانید، تعمیر کولرهای گازی هزینه‌ی کمتری را شامل می‌شوند زیرا نسبت به کولرهای آبی از کارایی بیشتری برخوردارند و کم پیش می‌آید که خرابی برای آن‌ها به وجود آید.
ولیکن نکته ای که در تعمیرات، بسیار کم مدنظر گرفته می شود این است که از یک تعمیرکار حرفه ای برای این کار استفاده شود.
در صورتی که از نیروی تعمیراتی حرفه ای برای تعمیر کولر گازی در غرب تهران استفاده نشود می تواند به مرور زمان مشکلات خطر آفرین را با هزینه های سنگین برای شما ایجاد کند.