advertise
تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی در گیشا - نصب کولر آبی در گیشا

تعمیر و نصب کولر آبی در گیشا تهران

شرکت تاسیسات ۷۱۱ با در بر داشتن کادری مجرب و آموزش دیده تا کنون توانسته تمام سطح تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و با توجه به عملکرد خوب متخصصان ، تعمیر کاران و نصابان موجود در این مجموعه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
از خدمات این شرکت میتوان به نصب و تعمیر و سرویس کولر های آبی و گازی ، پکیج و شوفاژ اشاره کرد .نصب و تعمیر کولر های آبی از خدماتی است که شرکت تاسیسات ۷۱۱ با فرستادن متخصصان خود به منزل شما میتواند با بهترین کیفیت ، کمترین قیمت و کوتاه ترین زمان در اختیار شما همشهریان گرامی در منطقه گیشا قرار دهد . برای استفاده از خدمات نصب کولر آبی در گیشا وتعمیر کولر آبی در گیشا شرکت تاسیسات ۷۱۱ تنها کافیت با ما تماس گرفته و درخواست خود را با ما درمیان بگذارید تا در کمترین زمان به آن پاسخ داده شود.

تعمیر کولر آبی
زمانی که مشکلی برای کولر های آبی منزلمان بوجود می آید بسیاری از ما دچار نگرانی می شویم که آیا به چه کسی میتوان اعتماد کرد برای تعمیر کولر آبی ؟ امروزه شرکت هار خدماتی متعددی هستند که جواب این سوالمان را به راحتی میتوان از آن ها گرفت  ، اما توجه داشته باشید که بعضی از این شرکت ها با نام های جعلی و افراد نا آگاه سعی دارند از شما اخازی کرده و فقط به فکر گرفتن هزینه های زیاد هستند.اما در همین راستا شرکت هایی نیز وجود دارند که با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده بهترین عملکرد هارا در اختیار شما قرار می دهند . شرکت تاسیسات ۷۱۱ یکی از این شرکت هاست که با توجه به سابقه و احساس رضایت مشتریانش میتوان تعمیر کولر آبی خود را به آن بسپارید.
تعمیر کولر آبی
امروزه بدلیل مقرون به صرفه بودن کولر های آبی بسیاری از خانواده ها از این مدل کولر برای خنک کردن منازل خود استفاده می کنند .اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که به تازگی کولرآبی خریده اید و به دنبال یک نصاب آموزش دیده و با تجربه می گردید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب کولر آبی شرکت تاسیسات ۷۱۱ است .شرکت تاسیسات ۷۱۱ با ۱۰ سال سابقه اجرایی و تعمیر کاران متخصص دارای مجوز رسمی از اتحادیه نصابان و تعمیر کاران کولر های آبی سعی دارد با ارئه بهترین عملکرد ها رضایت شما همشهریان عزیز در گیشا را به خود جلب نماید.
برای استفاده از خدمات شرکت تاسیسات ۷۱۱ فقط کافیست با ما تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید.
تعمیر کولر آبی
سرویس کولر آبی شرکت تاسیسات ۷۱۱ یک دیگر از خدماتی است که میتوانید از آن بهره مند شوید .سرویس های دوره ای شرکت تاسیسات ۷۱۱ از جمله خدماتی است که استفاده از آن باعث جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ و هزینه های اضافی جهت تعمیر یا تعویض قطعات است .برخی از خدماتی که در این سرویس های دوره ای انجام میشود عبارتند از:
عیب یابی کولر آبی
شستشو و رسوب زدایی مخزن آب
تعویض پوشال ها یا از بین بردن بوی بد آن ها
تست اتصالات برقی
تست شلنگ ورودی آب و در صورت نشتی از بین بردن آن
عیب یابی و تعمیر پمپ کولر آبی

کولر آبی
حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری

مهم نیست کولر آبی خود را از کجا خریده اید، خدمات شرکت تاسیسات ۷۱۱ شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود.

۰۹۱۲۶۱۴۵۶۷۳
کولر آبی

عوامل موثر بر قیمت تعمیر کولر های آبی

 • تعویض یا تعمیر قطعات
 • رسوب زدایی وشستشو
 • تعویض سیم کشی
 • تعمیر موتور
 • تعویض لوله کشی آب
 • هزینه رفت و برگشت تعمیر کار
 • مدت زمانی که کار انجام شود
تعمیر کار کولر آبی

وظایف یک تعمیر کار کولر آبی

 • ایجاد نظم در هنگام کار
 • داشتن سرعت عمل لازم در کار
 • ارائه بهترین کیفیت درکار
 • انجام درخواست های مرطبت به کولر مشتری
 • داشتن آگاهی کافی درمورد تمامی قسمت های کولر آبی
 • همراه داشتن تمامی وسیله های مورد نیاز برای تعمیر&n