advertise

نصب پکیج در شهر زیبا | سرویس و تعمیر پکیج شهر زیبا

نصب پکیج در شهر زیبا تهران

بسیاری از ساکنین تهران برای تامین آب گرم روزانه و گرمایش منزل خود از پکیج استفاده می‌کنند.  از مزیت های این محصول می توان به به فضای کم برای نصب اشاره نمود.چنانچه ساکن غرب تهران از جمله شهر زیبا هستید و قصد نصب پکیج در ساختمانتان را دارید کافیست با شماره های موجود در سایت تاسیسات ۷۱۱ تماس گرفته و برای نصب پکیج شهر زیبا درخواست خود را اعلام نمائید.
ما از تعمیرکاران خبره و با تجربه جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می نمائیم. بنابراین از هر مدل پکیج که استفاده می‌کنید می‌توانید خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر یا نصب را از این مرکز دریافت کنید.
تاسیسات ۷۱۱ تلاش خود را برای بالابردن کیفیت خود با تمام توان انجام خواهد داد چرا که شما شایسته ی بهترین ها هستید.


تعمیر پکیج شهر زیبا تهران

شما عزیزانی که در غرب تهران  در محله ی زیبا شهر ساکنید و دغدغه ی یک تعمیرکار خوب و معتبر را برای تعمیر پکیج دیواری خود را دارید. کافیست در تاسیسات ۷۱۱ ، درخواست خود را تحت عنوان تعمیر پکیج شهر زیبا مطرح کنید، کارشناسان ما نزدیک ترین تعمیرکار را به محل مورد نظر شما اعزام می نمایند.
همچنین اگر نیاز به تعویض قطعه مخصوص برای تعمیر باشد، تعمیرکار اعزامی ما بهترین قطعه و اورجینال که سازگار ترین آن را با توجه به نوع پکیج انتخاب کرده و برای شما نصب می نماید.تمام هدف ما جلب رضایت شماست بنابراین از متخصص ترین نیروها برای خدمت رسانی به شما عزیزان بهره جسته ایم.تا بتوانیم عالی ترین کار را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم .

مزایای شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیر پکیج

 • سرعت بالای انجام کار با توجه به تخصص نصاب و تعمیر کار
 • وقت شناس بودن تعمیرکار پکیج دیواری و تنظیم ساعت کاری با مشتری
 • کلیه تعمیرکاران ملزم به دارا بودن گواهی نامه فنی و حرفه ای می باشند
 • دارای تخصص و تجربه کاری بالا در زمینه تعمیر پکیج دیواری
 • سابقه چند ساله در زمینه تعمیر انواع برند پکیج های دیواری
 • انجام پذیرش سفارش به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
مزایای شرکت تاسیسات 711 در زمینه نصب و تعمیر پکیج

ویژگی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیر پکیج

 • هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج
 • سرویس دهی سریع در مناطق مختلف شمال و غرب تهران
 • استفاده از ابزارالات کاملا حرفه ای و به روز در انجام تعمیرات
 • نیروی کار حرفه ای، آموزش دیده، خبره و با تجربه
 • دارای پشتیبانی و ضمانت انجام کار به صورت کامل و صحیح
 • استفاده از قطعات معتبر و اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطع
تاسیسات ۷۱۱ | شرکت تاسیساتی در تهران

خدمات نصب پکیج در شهر زیبا

نصب و راه اندازی
پشتیبانی نصب انواع برندها
راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب
اعزام نصاب حرفه ای و آموزش دیده
فروش لوازم مورد نیاز برای راه اندازی

خدمات سرویس پکیج شهر زیبا

هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
کنترل عملکرد دودکش یا فن
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی

خدمات تعمیر پکیج در شهر زیبا

عیب یابی سریع
تعمیر کلیه برندها
تعویض قطعات آسیب دیده
کاهش هزینه تعمیر تا حد امکان
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده


آیا تعویض قطعات پکیج بر هزینه ی تعمیر پکیح تاثیر دارد ؟
یکی از مهم‌ترین وظایف تعمیرکار پکیج علاوه‌ بر تعمیرات پکیج حرفه‌ای و سرویس پکیج دقیق، در صورت ضرورت تعویض قطعات معیوب و خراب پکیج است. که ممکن است تنها با تعویض این قطعات پکیج شما راه ندازی شود.
لذا به دلیل خرابی یکی از قطعات پکیج نیاز به تعویض قطعات پکیج هزینه ی شما بیشتر و چرا که قطعاتی که ما برای تعمیر و تعویض استفاده میکنیم اصلی و کاملا اورجینال می باشد.
برای مثال تعویض ترموکوبل پکیج و یا تعویض شیر تخلیه پکیج در صورت خراب شدن نیاز یه تعویض دارد. بر همین اساس  یکی دیگر از عواملی که بر هزینه تعمیر پکیج تاثیر دارد هزینه خرید قطعات پکیج خواهد بود.

نحوی محاسبه ی قیمت تعمیر پکیج در تهران :
برای محاسبه ی قیمت تعمیرات پکیج خود باید از طیق تعمیرکاران که پکیج شما را بررسی نموده و عیب آن را مشخص نموده اند سوال نمایید . چون قیمت اصلی تعمیر پکیج به مواردی اساسی بستگی دارد که تمام این موارد را تحت تاثیر خود قرار میدهد .
در صورت بروز هر کدام این این موارد کارشناسان قیمت و هزینه را به شما اعلام مینماید. این موارد شامل :
شستشوی پکیج
هواگیری پکیج
خرابی ترموستات پکیج
رسوب گیری پکیج
گرم نشدن آب پکیج
خرابی فندک پکیج
عیب یابی کد خطای پکیج
خرابی شیر تخلیه پکیج
اسید شویی پکیج (اسید شویی مبدل اصلی و اسید شویی مبدل ثانویه)


چه زمانی نیاز به رسوب زدایی پکیج است؟

یکی از دلایل آشکار که بفهمیم پکیج رسوب گرفته است یا نه ؟ اینکه مرتبا آب سرد و گرم میشود . که این یکی از نشانه رسوب در مخزن های حرارتی و رسوب در لوله های پکیج است . اگر رسوب در لوله های پکیج باقی بماند باعث تنگ شدن مسیر آب شده و آب به سختی و با فشار بسیار اندک در لوله های قرار میگیرد و جریان آب را با کندی مواجه میکند. و همین امر باعث سرد شدن آب می‌شود.
رسوب مخازن حرارتی به مرور زمان اگر در لوله ها باقی بماند و رسوب گیری انجام نشود باعث سوراخ شدن منبع آب می‌شود. در اینصورت شما باید اقدام به پیشگری بروز این اتفاق در پکیج شوید و رسوب زدایی یا اسید شویی به موقع پکیج مانع هزینه های گزاف خواهد شد.
اسید شویی پکیج و رسوب گیری پکیج از اقدامات بسیار ضروری است که اگر این اسید شویی توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود و رسوب زدایی درست انجام نشود باعث ایجاد رسوب به قسمت‌های دیگر پکیج می‌شود و دوباره باید هزینه رسوب زدایی پکیج انجام شود.
لذا خیلی مهم است که رسوب زدایی پکیج و رسوب گیری رادیاتورها توسط چه افرادی صورت گیرد. برای انجام رسوب زدایی پکیج در تهران علی الخصوص در زیبا شهر تهران به تاسیسات ۷۱۱ اعتماد کنید و کار رسوب زدایی پکیج خود را به ما بسپارید.

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در غرب تهران

منطقه ی پونک
منطقه ستارخان
منطقه صادقیه
منطقه ی گیشا
منطقه شهران
منطقه طرشت

منطقه شهر زیبا
منطقه جنت آباد
منطقه چیتگر
منطقه اکباتان
منطقه تهرانسرا
منطقه فردوس

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال وجود هوا در مسیر گرمایشی و یا احتمال نشتی در همان مدار
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد