advertise

نصب پکیج در شهرک نفت | سرویس و تعمیر پکیج در شهرک نفت

نصب پکیج در شهرک نفت تهران بصورت کاملا حرفه ای

اگر به دنبال یک مرکز مجاز نصب پکیج در شهرک نفت تهران هستید شرکت تاسیسات ۷۱۱ همان چیزی است که به دنبال آن هستید. چرا که این مرکز تخصصی دارای کلیه کادر مجرب و آموزش دیده است که سابقه کار در مناطق مختلف را داشته اند و پس از گذراندن دوره های آموزشی و آزمون های لازم به خدمت این شرکت درامدند تا خدمت گذار شما همشهریان عزیز تهرانی باشند.
خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ آماده خدمت گذاری به شما خواهد بود و از انجام خدمات خود اطمینان کافی دارد و این اطمینان را با ضمانت پس از انجام کار تضمین می کند.
ما به شما این اطمینان را میدهیم که تمام خدمات ارائه شده توسط تاسیسات ۷۱۱ کاملا تضمین شده و با بهترین خدمات در زمینه ی نصب پکیج در تهران را دریافت خواهید کرد.

تعمیر پکیج در شهرک نفت تهران

این شرکت تاسیساتی که جز معدود مراکز مجاز و تخصصی در زمینه نصب وسایل گرمایشی است، در زمینه تعمیر پکیج در شهرک نفت تهران نیز فعالیت دارد. زمانی که سرویس‌کار پکیج شرکت به محل شما اعزام شد اقدم به برسی و چکاب کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاب کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید.
اقدامات این شرکت شامل اعزام فوری تعمیرکار، سرویس کامل با ضمانت و گارانتی تعمیر، اسید شویی پکیج، تعمیر و سرویس قطعات و ... می باشد.
با تعمیر کاران تاسیسات ۷۱۱ با طیب خاطر می توانید تعمیرات پکیج خود را انجام دهید و تیم پشتیبان شرکت تمام روند تعمیرات را پیگری مینمایند تا در صورت مشکل سریعا بررسی نمایند و در صدد رفع مشکل برایند.


تضمین خدمات


برای استفاده از خدمات ما توسط تعمیر کاران مجرب مجموعه با شماره های موجود در سایت تماس گرفته یا درفرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.

سرویس پکیج در شهرک نفت تهران


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه

تعمیر کار پکیج در شهرک نفت


نصب ، سرویس و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان آموزش دیده در این زمینه اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیایند و همه جوانب  ایمنی کار رعایت شود.
شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، شوفاژ ، کولر آبی ،کولر گازی و راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه در این کار استفاده میکند.

هواگیری پکیج چه زمانی انجام میگیرد؟

 هواگیری پکیج یکی از ضرورت های مهم و اصلی پکیج میباشد چرا که اگر هواگیری پکیج به موقع انجام نگیرد راندمان و عملکرد پکیج را پایین میاورد و باعت عدم کارایی خوب در پکیج می گردد.
اگر در پکیج خود این علائم رایج را حس کردید هواگیری ان الزامی می باشد ؟
**
گرم نشدن آب مصرفی
**
سرد و گرم شدن حرارت رادیاتور شوفاژ
**
سرد و گرم شدن مداوم آب
**
روشن نشدن پکیج
**
وجود صدا در رادیاتور


هواگیری پکیج چه زمانی انجام میگیرد؟ - تهران افیس

تاسیسات 711
هزینه ی نصب پکیج چگونه محاسبه می شود ؟
 هزینه نصب پکیج را باید پس از بررسی نهایی و مواردی که ذکر می شود مشخص می گردد . چون هزینه و اجرت  نصب پکبج دیواری توسط نصابان تاسیسات ۷۱۱ مشخص  و معین میشود . لازم به ذکر است که هزینه ها طبق تعرفه های اتحادیه مشخص  می گردد. و نصابان هیچگونه دخل و تصرفی در میزان تعرفه نخواند داشت .
عوامل موثر بر هزینه و قیمت نصب پکیج در تهران :
۱-
برند پکیج و مدل پکیج 
۲-
لوله‌ کشی پکیج
۳-
اجرت لوله کشی پکیج 
۴-
خدماتی جانبی نصب پکیج 
۵-
محل نصب پکیج دیواری 

علت خاموش و روشن شدن مداوم پکیچ چیست ؟

از دلایل اصلی که باعث خاموش و روشن شدن مدام پکیج میشود .الف) کم شدن فشار آب،  ب) خرابی قطعات پکیج میباشد .
ما در اینجا به اختصار به این عوامل اشاره ی کوتاهی میکنیم که در صورت بروز هر یک از این نشانه ها باید از سرویس کاران پکیج بخواهید که برای رفع مشکل اقدام نمایند
-
تنظیم نبودن میزان گاز ورودی پکیج
-
بروز مشکل در برد پکیج
-
وجود هوا درون تاسیسات پکیج
مسدود شدن راه خروج دود
-
معیوب بودن الکترود یون
گرفتگی لوله‌ها
- خرابی پمپ

مراحل دریافت نصب پکیج چگونه در تاسیسات ۷۱۱ انجام می شود؟

مرحله اول : در ابتدا پس از وارد شدن به سایت تهران افیس فرم در خواست تعمیر کار یا نصب پکیج را پر نموده و سپس تمام مشخصات را کامل و دقیق کامل نموده.
مرحله دوم : در این مرحله تیم پشتیبان ما با توجه به نوع در خواست و شماره موجود با شما تماس گرفته و اطلاعات کامل تری را جهت اعزام کارشناسان از شما دریافت نموده و با تعیین وقت قبلی برای اعزام با شما هاهنگ می شوند.
مرحله سوم : در مرحله سوم تاسیسات ۷۱۱ نزدیکترین تکنسین ها را به محل شما فرستاده تا خدمات مورد نیاز را انجام دهند 
مرحله چهارم :
در این مرحله پس از بررسی و عیب یابی توسط متخصصین از پکیج شما نوع خدمات و هزینه ی تعمیر یا نصب پکیج و یا سرویس پکیج را به شما اعلام نموده.و پس از توافق شما کا را شروع مینمایند
مرحله پنجم :
پس از اتمام کار متخصصین و تکنیسن ها تیم پشتیبان از روند کار مطلع شده و فرم نظرسنجی را پر نموده تا در صورت بروز مشکل حتما پیگری شود .


سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد