advertise

سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در تهران با نمایندگی معتبر

شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ از جمله معتبرترین شعب و نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی تهران را در تمام نقاط این کلان شهر تاسیس نموده است. جهت سرویس کولر گازی ال جی و سایر خدمات مرتبط با آن می بایست از برترین نیروهای کاری چون حرفه ای ترین نصاب کولر گازی ال جی در تهران بهره مند گردید.
چرا که این امر از حساس ترین خدمات تاسیساتی می باشد. به همین دلیل این شرکت با بهره مندی از برترین و حرفه ای ترین نیروی تعمیرکار و سرویس کار آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. این نمایندگی با ارائه خدمات نمایندگی کولر گازی ال جی شرق تهران و نمایندگی کولر گازی ال جی غرب تهران توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید و از رقبای خود پیشی بگیرد.
جهت دریافت نیرو می توانید از طریق فرم استعلام موجود در صفحه و سایت تاسیسات ۷۱۱ درخواست خود را به ثبت برسانید.


تعمیر کولر گازی ال جی تهران | تاسیسات 711

تعمیر کولر گازی ال جی تهران خدمتی پر طرفدار در تهران افیس !!!

با توجه به اینکه متخصصان و کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ ، در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند، با تمام سرعت امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم می شود. قابل ذکر است که تمامی هزینه های دریافتی از شما در منصفانه ترین حالت ممکن می باشد.
در حد امکان با توجه به بررسی های کارشناسان بر آنیم که حدود قیمت تعمیر کولر گازی ال جی تهران را پیش از انجام کار به شما اعلام فرماییم و تمام هزینه ها را پس از پایان کار از شما دریافت کنیم.
امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که در سطح جامعه وجود دارد و توانسته است به نحوه خود بر زندگی افراد اثر بگذارد، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.


نصاب کولر گازی ال جی در تهران ر ا از تهران افیس بخواهید !!!

همانطور که می دانید نصب کولر گازی ال جی مانند هر سیستم سرمایشی دیگر کار ساده ای نیست. اگر در هنگام نصب آن نکاتی رعایت نشود در واقع عملکرد قابل توجهی را نخواهید داشت . در بعضی از مواقع نصب کولر گازی توسط افراد بدون تجربه و بدون آگاهی باعث آسیب رسیدن به کولر گازی در همان ابتدای کار می شود. پس بهتر است کل کار نصب را به یک متخصص بسپارید و اطمینان از نصب صحیح دستگاه داشته باشید.
اگر محل زندگی شما در تهران پایتخت ایران است و می خواهید از کولر گازی ال جی در منزل و یا محل کار خود استفاده نمایید، در قدم اول پس از خرید کولر گازی خود نیاز به یک نصاب کولر گازی ال جی در تهران دارید.
بسیاری از نمایندگی کولر گازی ال جی شرق تهران و نمایندگی کولر گازی ال جی غرب تهران هستند که با نام یک دفتر کاملا مجاز و با متخصصین با تجربه فعالیت می کنند ولی اینطور که نشان می دهند نیستند پس قبل از هر چیز دفتر مورد نظر خود را بررسی کرده و بعد اعتماد کنید.

ما در صورتی که سیستم سرمایشی نتواند هوای محیط را خنک کند و به جای آن باد گرم در محیط پخش نمود می توان متوجه شد که این سیستم سرمایشی نیاز به سرویس مجدد دارد که می توانید از متخصصی تاسیسات ۷۱۱ درخواست نیرو تعمیر کار جهت سرویس کولر گازی ال جی در تهران و تعمیر کولر گازی ال جی در تهران فرمایید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران


سرویس کولر گازی ال جی در تهران خدمتی تضمینی در تهران فیس

کولر های گازی مثل ال جی مانند تمامی انواع مدل کولر گازی برای کارد کرد و بهره وری بهتر نیاز به سرویس و تعمیر و در برخی موارد تعویض یک قسمت دارند. این کار بسته به نوع و کیفیت کولر های گازی ندارد و شما فقط برای داشتن بهترین نتیجه از دستگاه این کار را انجام می دهید. سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در تهران یکی از مجموعه کار های دفاتر نمایندگی کولر گازی می باشد که برای این کار تمامی دفاتر مجاز از متخصصان و مهندسان با تجربه و آمورش دیده استفاده می کنند. برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی در تهران در مناطق غرب و شرق نیازی نیست که مدت طولانی را برای نیرو کار منتظر بمانید. شرکت تاسیسات ۷۱۱ با در نظر گرفتن شعبی با عنوان نمایندگی کولر گازی ال جی شرق تهران و نمایندگی کولر گازی ال جی غرب تهران به راحتی نیروی کار خود را با یک درخواست دریافت نمایید.


سرویس کولر گازی ال جی تهران | تاسیسات 711

مشکلات رایج در کولر های گازی عبارتند از:

۱- خنک نکردن محیط به اندازه کافی.
۲- گرم نکردن محیط در فصول سرد سال.
۳- نشت آب از پنل داخلی یا لوله های متصل شده.
۴- تولید صدای بیش از اندازه توسط کولر گازی.
۵- خاموش و روشن شدن کولر گازی هنگام استفاده.
برای بالا بردن طول عمر کولر گازی ال جی خود بهتر است تعمیر و سرویس آن را به صورت دوره ای منظم هر ۶ ماه یکبار انجام دهید و این کار را هدر دادن پول خود ندانید. زیرا در این سرویس های دوره شاید یک مشکل کوچک وجود داشته باشد که هرچه زودتر حل شدن آن می تواند از بروز مشکلات بزرگ تر و وارد کردن خسارات بزرگ جلوگیری کند .

دلایل سرویس کولر گازی ال جی در تهران

دلایل سرویس کولر گازی

۱- از کار افتادن موقت و عدم خروج باد از کولر گازی.  
۲- لرزش و ایجاد صداهای متفاوت در کولر گازی.
۳- گرم بودن باد خروجی.
۴- نشت آب از کولر گازی.
۵- خاموش نشدن دستگاه.
۶- کار نکردن فن .
۷- برق داشتن بدنه دستگاه.

سرویس کولر گازی ال جی در تهران شامل چیست | تاسیسات 711

سرویس کولر گازی ال جی در تهران شامل چیست؟

۱- سرویس پنل داخلی و در پوش ها .
۲- شست و شوی فیلتر ها .
۳- سرویس کندانسور و پنل خارجی دستگاه اسپلیت .
۴- بررسی میزان گاز موجود در دستگاه .
۵- شارژ گاز دستگاه.
۶- فیلتر هوا کثیف باشد.

مراکز نمایندگی کولر گازی ال جی تهران افیس

نمایندگی کولر گازی ال جی شرق تهران

بنا به درخواست مشتریان عزیز و استقبال شم عزیزان تهران افیس اقدام به راه اندازی شعبه شرق به عنواننمایندگی کولر گازی ال جی شرق تهران نمود . این مجموعه نیز پشتیبان سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی می باشد که آماده‌ی ارائه خدمات می باشد. از مزایای استفاده از شرکت تاسیسات ۷۱۱ تکیه بر تجربه تکنسین‌های آموزش‌دیده، استفاده از قطعات یدکی اصلی ال جی و ارائه تضمین خدمات به شما می باشد.

نمایندگی کولر گازی ال جی غرب تهران

تاسیسات ۷۱۱ به عنوان نمایندگی کولر گازی ال جی در غرب تهران یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس کولر گازی ال جی می باشد که به ‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
این مجموعه با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران جهت نمایندگی کولر گازی ال جی در غرب تهران توانسته است در زمان بسیار سریع خدمات خود را به همشهریان ارائه دهند.

نکات نصب کولر گازی ال جی در تهران با تاسیسات ۷۱۱

تحمل روزهای گرم تابستان بسیار سخت و طاقت فرسا است. مخصوصا اگر در این روزها، در حال انجام کار مهمی باشید یا در محل و منطقه ای با آب و هوای گرم و حاره ای زندگی می کنید. کولر گازی یکی از بهترین راه حل های ممکن در چنین شرایطی می باشد.
کولر های گازی مدل ال جی از یک شرکت شناخته شده تولید می شوند و تضمین کیفیت این دستگاه برای همه به اثبات رسیده است.  کولر گازی ال جی در برابر کیفیت خنک کردنی که از خود به نمایش گذاشته است می توان به عملکرد فوق العاده آن نیز پی برد.
این کولر ‌ها به دلیل حساسیتی بالایی که دارند می بایست برای نصب آن ها از حرفه ای ترین نصاب کولر گازی ال جی در تهران که به تمام مراحل نصب واقف باشد استفاده نمود که به مرور زمان هیچ .مشکلی برای دستگاه به وجود نیاید.


نصب کولر گازی ال جی در تهران | تاسیسات 711

نکاتی یک نصاب کولر گازی ال جی در تهران باید به آن ها توجه کند:

۱- دیواری که پنل کولر گازی می خواهد بر روی آن نصب شود باید محکم باشد و قدرت تحمل وزن پنل را داشته باشد.
۲- نصاب باید فضای نصب پنل را چک کرده و از گردن هوا در آن نقطه مطمئن شود، زیرا اگر ها به طور صحیح در گردش نباشد باعث می شود هوای خنک تولید نشده و از کولر گازی هوای گرم خارج شود.
۳- فاصله پنل داخلی کولر گازی با بقیه وسایل منزل مانند کولر آبی یا وسایلی که به صورت فیزیکی عملکردشان با کولر گازی متفاوت است، احتمال آسیب رسیدن به هر دو دستگاه زیاد است.
۴- فاصله پنل بیرونی و پنل داخلی دستگاه حتما حفظ شود.
۵- محکم کردن کولر گازی یکی از نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه شود زیرا موارد بسیار زیادی وجود دارد که به دلیل با تجربه نبودن نصاب و عدم توجه به محکم کردن کولر گازی باعث افتادن آن شده .
۶- کندانسور باید حداقل ۳۰ الی ۴۰ سانت با دیوار پشتی فاصله داشته باشد تا هنگام سرویس و تعمیر امکان دسترسی به آن آسان تر شود.
۷- اگر کندانسور را در یک محل سرباز نصب می کنید، باید برای آن یک سرپوش نصب کنید تا از تابش نور خورشید به آن جلوگیری شود.
۸- کندانسور باید پایین تر است سطح اپراتور باشد.

خرید کولر گازی جدید بهتر است یا تعمیر کولر گازی قبلی؟

روزانه هزاران کولر گازی وجود دارد که ممکن است دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز داشته باشند. در همان ابتدا این فرضیه در ذهن شما می آید که آیا سرویس و تعمیر کولر گازی خود به صرفه تر است یا خرید یک کولر گازی جدید؟ 
 امروزه یکی از بهترین برند های مرتبط با کولر گازی در بازار ایران و جهان، ال جی می باشد که در انواع مدل ها با ظرفیت ها و تنوع های گوناگون با مزیت های فراوان عرضه شده است. کولر های گازی مدل ال جی از یک شرکت شناخته شده تولید می شوند و تضمین کیفیت این دستگاه برای همه به اثبات رسیده است.
کولر های گازی ال جی تقریبا به تمام مردم ثابت شده و تمامی دفاتر نمایندگی کولر گازی طول عمر بالا و کیفیت قطعات آن را اثبات می کنند. زمانی که شما با یک دفتر نمایندگی تماس بگیرید و این سوال را بپرسید که آیا تعویض بهتر است یا تعمیر ؟
متخصصین ما حتما به شما سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی خود را پیشنهاد می دهند. معمولا مشکلاتی که برای این مدل کولر گازی پیش می آید مشکلات سطحی هستند و با یک سرویس کوچک و با هزینه کم برطرف می شود، پس لازم به خرید یک کولر گازی جدید و صرف هزینه بالا نیست.