advertise

نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران با خدمات حرفه ای

کولر گازی جنرال یکی از برند های کولر گازی می باشد که به دلیل کیفیت بالا و ساختاری منحصر به فردی که دارد، بسیاری از خانواده های ایرانی از آن استفاده می کنند. از این رو شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ جهت پشتیبانی و ارائه خدمات نصب کولر گازی جنرال در تهران، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران، پکیج، شوفاژ و کولر آبی پدید آمد.
همچنین این شرکت خدمات تعمیر و نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران را با حرفه ای ترین نصاب، سرویس کار و تعمیرکار کولر گازی جنرال به شما در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهند.


نصب و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران | تاسیسات 711

تعمیر کولر گازی جنرال تهران

اگر شما در منزل خود از کولر گازی جنرال استفاده می کنید و برای تعمیر کولر گازی به یک تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران نیاز دارید به بهترین جا مراجعه کردید. حتما میدانید کولر گازی یک وسیله ساده مانند بقیه وسایل منزل نیست و برای تعمیر کولر گازی جنرال به یک متخصص و کارشناس نیاز دارید.
بسیاری از دفاتر غیر مجاز هستند که زمان مراجعه به آن ها از اعتماد شما سوء استفاده کرده و از افراد تازه کار و بی تجربه برای تعمیر کولر گازی شما استفاده می کنند. پس نکته مهم این می باشد که از شرکت تاسیساتی با سابقه برای تعمیر کولر گازی جنرال در تهران بهره بگیرید.


نصب کولر گازی جنرال در تهران در مرکز تخصصی تهران افیس

در قدیم کولرهای آبی از جمله وسایلی بود که بسیاری از خانواده ها و مالکین ساختمان ها از آن استفاده می کردند. امروزه کولر های گازی جای خود را به کولر های آبی داده است. در شهر های بزرگ به دلیل ازدحام جمعیت، با روند افزایش گرمای آن شهر رو به رو هستیم. در شهر تهران نیز همین گونه می باشد. به همین دلیل با افزایش استفاده از کولر گازی در تهران مواجه شدیم. چرا که این کولر ها دارای هزینه های کمتری جهت نصب و تعمیر می باشند و می توانند بازدهی بیشتری را از خود ارائه دهند. با روند افزایش نصب کولر گازی در تهران به شرکت هایی جهت پشتیبانی و خدمت رسانی نیاز دارد.


یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه تعمیر کولر گازی اسپلیت تهران را می توان شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ معرفی نمود. برای نیروهای متخصص و کارشناس تاسیسات ۷۱۱ هیچ تفاوتی ندارد که شما از چه برند کولر گازی استفاده می کنید بلکه برای آن ها کیفیت خدمات ارائه شده ارزش بیشتری دارد.
برای نصب کولر گازی جنرال در تهران و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران می توانید از طریق فرم استعلام موجود در صفحه درخواست خود را به ثبت برسانید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال تهران


جهت دریافت انواع خدمات نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران، درخواست نیرو تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران درخواست خود را از طریق فرم استعلام به ثبت برسانید.

نصب کولر گازی جنرال و نکات مهم نصب

۱- محکم کردن کولر گازی در محلی بسیار مناسب جهت جلوگیری از افتادن.
۲- کندانسور باید جایی از محل نصب شود که احتمال تابش نور خورشید به آن صفر درصد باشد. تا از احتمال آسیب رسیدن به آن جلوگیری شود.
۳- کندانسور باید پایین تر است سطح اپراتور باشد. حداقل ۳۰ الی ۴۰ سانت با دیوار پشتی فاصله داشته باشد تا هنگام سرویس و تعمیر امکان دسترسی به آن آسان تر شود.
۴- فاصله پنل بیرونی و پنل داخلی دستگاه حتما حفظ شود.
۵- در صورت نصب کندانسور در پشت بام، حتما باید برای آن یک سرپوش یا آفتاب گیر نصب کنید تا از تابش نور خورشید به کندانسور آن جلوگیری شود.
۶- برای نصب یونیت داخلی کولر گازی بهتر است نکاتی را رعایت کنید تا بتواند نتیجه دلخواه را داشته باشید.
- اولین گزینه نصب یونیت در محلی است که باد خارج شده از آن به همه نقاط منزل برسد
- دومین گزینه نصب یونیت در فاصله ۲.۵ متری از سطح زمین است . 
- سومین گزینه نصب یونیت در محلی است که از تابش نور خورشید در رامان باشد. 
- چهارمین گزینه نصب یونیت در فاصله ۱۵ سانتی متری از سقف منزل است. 
- پنجمین گزینه انتخاب یک دیوار محکم برای نصب یونیت روی آن است.
- ششمین گزینه انتخاب یک نقطه که کمترین دید را داشته باشد. برای سوراخ کردن و رد کردن لوله اتصال یونیت و کندانسور می باشد.

نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران سرویسی پرطرفدار در تهران افیس

نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران - تعمیرکار کولر گازی جنرال در غرب تهران -تهران افیس

ساکن غرب تهران هستید و به دنبال سایر خدمات تاسیساتی هستید؟برای نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران، بهترین نصاب کولر گازی را در خدمت بگیرید. شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ با تیم متخصص و حرفه ای نصب کولر گازی جنرال، طی سال های متمادی در حال خدمات رسانی به شهروندان تهرانی و غرب تهرانی می باشد. نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران را به نصاب های حرفه ای و کاربلد کولر گازی تاسیسات ۷۱۱ بسپارید.
نصاب کولر گازی ما با برای تبدیل شدن به متخصصین تعمیر و نصب کولر گازی، دورهای علمی و عملی را گذرانده و مشغول به این کار شده است. به همین دلیل با تکیه بر تجربه و تخصص خود قبل از انجام کار با بررسی محل نصب کولر گازی، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محل نصب کولر گازی راهنمایی خواهند کرد. این مرکز سال‌هاست که با انعقاد قرار داد با سازمان های دولتی و خصوصی بزرگی تخصص و صداقت خود را اثبات کرده است. برای دریافت خدمات نصب و راه اندازی با بهترین نصاب کولر گازی جنرال در غرب تهران تماس بگیرید.

معتبرترین مرکز تعمیر کولر گازی جنرال در تهران با تاسیسات ۷۱۱

اگر شما ساکت استان تهران هستید و در منزل خود از کولر گازی جنرال استفاده می کنید و برای تعمیر کولر گازی به یک تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران نیاز دارید به بهترین جا مراجعه کردید. حتما میدانید کولر گازی یک وسیله ساده مانند بقیه وسایل منزل نیست و برای تعمیر کولر گازی جنرال در تهران به یک متخصص و کارشناس نیاز دارید. بسیاری از دفاتر غیر مجاز هستند که زمان مراجعه به آن ها از اعتماد شما سوء استفاده کرده و از افراد تازه کار و بی تجربه برای تعمیر کولر گازی شما استفاده می کنند. پس نکته مهم این می باشد که از شرکت تاسیساتی با سابقه برای تعمیر کولر گازی جنرال خود بهره بگیرید.


تعمیر کولر گازی جنرال در تهران | تهران افیس

خدمات تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ تنها مختص به مرکز تهران نمی باشد. بلکه نمایندگی مجاز تاسیسات ۷۱۱ بنا بر درخواست و تقاضای زیاد همشهریان در محدوده غرب تهران نیز زیر ساخت هایی را فراهم ساخت که بتواند خدمات تعمیر و نصب کولر گازی جنرال در غرب تهران را به ساکنین محدوده غرب ارائه دهد. جهت درخواست خدمات و دریافت نیرو نصاب و تعمیرکار کولر گازی جنرال از فرم استعلام درخواست خود را به ثبت برسانند.


خدمات ارائه شده تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی از جمله کارهایی است که شاید در سال یک یا دوبار به آن نیاز داشته باشید و این اصلا مربوط به کیفیت دستگاه شما ندارد. بلکه این یک روتین است و به طور خواسته یا نا خواسته باید آن را انجام دهید. کولرهای گازی جنرال از این قانون مستثنا نیستند و به این سرویس های دوره ای برای کارکرد بهتر، مصرف انرژی کمتر و بهره وری بالا نیاز دارند.
شارژ گاز کولر گازی جنرال، تعویض بلیور فن ، تعمیر بلیور فن، تعویض لوله های کولر، تعویض خازن کمپرسور، تعمیر کمپرسور، تعویض کمپرسور، وکیوم سیکل، تعویض کندانسور، تعویض پروانه فن، نشت یابی و تعمیر تعویض و تعمیر برد الکترونیک انواع کار هایی که متخصص و تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران برای کولر گازی شما انجام می دهد.


مشکلات نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

یکسری از مشکلات هستند که به طور رایج برای کولر های گازی رخ می دهند که درصورت مواجه با آن ها بهتر است در اولین فرصت با یکی از دفاتر نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار کولر گازی جنرال در تهران را بفرمایید. این مشکلات در تابستان که استفاده از کولر های گازی به اوج خود می رسد بیشتر هستند مانند:
۱- نشتی کولر گازی .
۲- تولید صدای زیاد پنل داخلی کولر.
۳- تولید نشدن سرمای لازم هنگام روشن شدن دستگاه.
۴- روشن نشدن دستگاه.
۵- قطع شدن برق ساختمان بعد از روشن شدن کولر گازی.

شرکت تاسیسات 711 مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

چه زمانی به تعمیر کار کولر گازی جنرال در تهران نیاز داریم؟

اگر یکی از مصرف کنندگان کولر گازی هستید می دانید که از آن علاوه بر استفاده در فصول گرم و برای خنک کردن محیط، برای گرمایش در فصول سرد سال مانند زمستان هم می توان استفاده کرد و از مشکلاتی که ممکن است در این فصل برای کولر گازی شما رخ دهد :
۱- گرم نکردن محیط به اندازه تعریف شده و یا به طور کلی گرمایش دستگاه قطع شده باشد.
۲- هنگامی که کولر گازی جنرال شما بعد از چند دقیقه باد گرم میزند.
۳- لرزیدن کولر گازی شما هنگام روشن شدن.
۴- گاز دستگاه تمام شده یا رو به اتمام است. چرا که کمپرسور دستگاه داغ شده و باید خنک شود.

اقدامات لازم برای کاهش مصرف کولر گازی جنرال

اقداماتی هستند که در صورت رعایت کردن آن ها مصرف برق کولر گازی شما کاهش می یابد:
۱- برای کم کردن مصرف برق بهتر است طوری دستگاه را تنظیم کنید که بعد از ۱۵ دقیقه کار ۱۰ دقیقه استراحت کند .
۲- همچنین می توانید دمای کولر گازی را روی ۲۳درجه بگذارید تا هنگامی که دمای منزلتان به ۲۳ درجه رسید کولر گازی استراحت کرده و زمانی که دما بالا رفت دوباره به عملیات خود ادامه دهد.
۳- شارژ کردن منظم و دوره ای کولر گازی باعث می شود مصرف انرژی کم شود .