advertise
تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی در شهران - نصب کولر آبی در شهران

تعمیر و نصب کولر آبی در شهران تهران

یکی از خدمات شرکت خدمات تاسیسات تاسیسات ۷۱۱ ، نصب کولر آبی در شهران تهران در سریعترین زمان می باشد. اگر قصد نصب و راه اندازی این سیستم سرمایشی برای ساختمانتان هستید همین حالا با ما تماس بگیرید با ثبت درخواست نصب کولر آبی در غرب تهران در تاسیسات ۷۱۱، سرویس کار زبده و با تجربه به محل مورد نظرتان اعزام می شود. تعمیر کولر آبی درشهران نیز یکی از خدمات این شرکت در بخش منطقه شهران محسوب می شود. اگر در محله شهران سکونت دارید و نیاز به تعمیرکار کولر آبی دارید با کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ ، تماس بگیرید. تعمیرات کولر آبی و گازی ، عیب یابی سیستم ، بررسی نشتی و آب دادن مخزن بخشی از خدمات تاسیسات ۷۱۱ است. با ثبت درخواست تعمیر کولر شهران ، سرویس کار ماهر ما در کوتاهترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می شود.


مزایای استفاده از کولر های آبی

  • ۱- هر خانواده می تواند با استفاده از کولر های آبی و با توجه به مصرف برق کم آن مصرف برق خانه خود را به یک ششم زمانی که از یک کولر گازی استفاده می کند برساند.
  • ۲- برای سرویس و تعمیر کولر های آبی بدلیل پیچیده نبودن و قطعات کمتری که دارند خود شما میتوانید این کار را انجام دهید و در پرداخت هزینه های اضافه صرفه جویی کنید.
  • ۳- یکی دیگر از مزایای کولر های آبی طول عمر بالای قطعات آن است و اگر شما به طور صحیح از کولر آبی خود استفاده کنید شاید هرگز با گزینه تعویض یک قطعه از کولر آبی مواجه نشوید.
  • ۴- و از دیگر مزایای کولر های آبی هزینه پایین کولر های آبی موقع خرید اس
تعمیر کولر آبی
کولر آبی
حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری

مهم نیست کولر آبی خود را از کجا خریده اید، خدمات شرکت تاسیسات ۷۱۱ شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود.

۰۹۱۲۶۱۴۵۶۷۳
کولر آبی
تعمیر کولر آبی
از دلایلی که توصیه می شود حتما از تکنسین ماهر در زمینه تعمیر و نصب کولر آبی استفاده کنید، چند وجهی بودن آن است. در شرکت تاسیسات ۷۱۱ با تعمیر کاران حرفه ای خود در زمینه نصب کولر آبی در غرب و شمال تهران انتخاب مناسبی برای ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد چرا که تلاش ما گردآوری تعمیرکاران با تجربه در سراسر تهران بوده و خوشبختانه در این زمینه رضایت همشریان نشان دهنده موفقیت ما در این زمینه بوده است.
تعمیر کولر آبی
اگر به تازگی کولر آبی خریده اید و یا قصد جابجایی آن را دارید با تاسیسات ۷۱۱ ، مرکز تخصصی نصب کولر گازی در غرب تهران و شمال تهران تماس بگیرید. مهمترین ویژگی های ما برای جلب رضایت مشتری عبارتند از:
*بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی
*تعمیرکاران متخصص
*دارای مجوز از اتحادیه تعمیرکاران
*تضمین خدمات ارائه شده
*مسئولیت پذیری و تعهد در کار
تعمیر کولر آبی
خدماتی که در تاسیسات ۷۱۱ جهت سرویس کولر آبی ارائه می شود عبارتند از:
بررسی پوشال و تعویض آن
بررسی موتور
روغن کاری موتر و اتصالات
تهیه سایه بان
شستشوی کولر و کف کولر و رفع رسوبات
چک کردن اتصالات
تنظیم شناور