advertise
تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی در جنت آباد - نصب کولر آبی در جنت آباد

تعمیر و نصب کولر آبی در جنت آباد تهران

شعبه نصب و تعمیر کولر آبی در جنت آباد علاوه بر فعالیت خود در زمینه نصب، در زمینه های سرویس و تعمیر کولر آبی در این منطقه نیز فعالیت دارد و هموطنان عزیز تهرانی در این منطقه در صورت داشتن هر گونه نیاز به تعمیر یا سرویس کولر خود می توانند با شعبه های مختلف ما در سراسر غرب تهران ارتباط برقرار کنند و از راهنمایی های متخصصان ما نهایت استفاده را ببرند و در صورت لزوم به حضور فیزیکی در اسرع وقت نصابان و تعمیر کاران شرکت در محل حضور خواهند یافت و مشکل شما را به بهترین حالت ممکن برطرف خواهند کرد. امیدواریم در این راه بتوانیم بیش از پیش یاری رسان شما همشهریان عزیز تهرانی باشیم

تعمیر کولر آبی

انواع مدل های کولر آبی

کولر های آبی در دو مدل ثابت و متحرک ارائه شدند که در ادامه ویژگی های این دو مدل را برسی می کنیم:
کولر های آبی ثابت معمولا در خانه ها و روی پشت بام ها نصب شده و استفاده می شود مخزن آب این کولر ها با استفاده از شلنگ های ورودی آب پر شده ونیاز به پر کدن دستی نیست.
و اما کولر های آبی متحرک که سایزشان نسبت به نوع ثابت کوچک تر است و قابل حمل هستند ، این مدل کولر هارا د رمغازه ها و یا دفتر های خدماتی میتوان یافت مخزن آب این مدل کولر های آبی همچون خود کولر ها کوچک بوده و می توان به ص.رت دستی آن را پر کرد البته قابلیت اتصال شلنگ های دائمی را دارند و میتوان از این روش هم برا ی پر کردن مخزن آن استفاده کرد.

کولر آبی
حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری

مهم نیست کولر آبی خود را از کجا خریده اید، خدمات شرکت تاسیسات ۷۱۱ شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود.

۰۹۱۲۶۱۴۵۶۷۳
کولر آبی
تعمیر کولر آبی
از دلایلی که توصیه می شود حتما از تکنسین ماهر در زمینه تعمیر و نصب کولر آبی استفاده کنید، چند وجهی بودن آن است. در شرکت تاسیسات ۷۱۱ با تعمیر کاران حرفه ای خود در زمینه نصب کولر آبی در غرب و شمال تهران انتخاب مناسبی برای ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد چرا که تلاش ما گردآوری تعمیرکاران با تجربه در سراسر تهران بوده و خوشبختانه در این زمینه رضایت همشریان نشان دهنده موفقیت ما در این زمینه بوده است.
تعمیر کولر آبی
اگر به تازگی کولر آبی خریده اید و یا قصد جابجایی آن را دارید با تاسیسات ۷۱۱ ، مرکز تخصصی نصب کولر گازی در غرب تهران و شمال تهران تماس بگیرید. مهمترین ویژگی های ما برای جلب رضایت مشتری عبارتند از:
*بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی
*تعمیرکاران متخصص
*دارای مجوز از اتحادیه تعمیرکاران
*تضمین خدمات ارائه شده
*مسئولیت پذیری و تعهد در کار
تعمیر کولر آبی
خدماتی که در تاسیسات ۷۱۱ جهت سرویس کولر آبی ارائه می شود عبارتند از:
بررسی پوشال و تعویض آن
بررسی موتور
روغن کاری موتر و اتصالات
تهیه سایه بان
شستشوی کولر و کف کولر و رفع رسوبات
چک کردن اتصالات
تنظیم شناور