advertise

نصب شوفاژ در صادقیه | سرویس و تعمیر شوفاژ در صادقیه

نصب شوفاژ در صادقیه

نصب شوفاژ در صادقیه یکی از خدمات فنی تاسیسات ۷۱۱ است که توسط سرویس کاران زبده و آموزش دیده انجام می شود. اگر قصد نصب شوفاژ را دارید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. درخواست ثبت شده توسط شما بررسی می شود و با توجه به درخواست، متخصص مربوط تعیین می گردد تا نیروی نصاب و سرویس کار ما در ساعت و محل مورد نظر شما حاضر شوند و و کار را به بهترین شکل انجام خواهد داد.

نصب شوفاژ در صادقیه | تعمیر شوفاژ در صادقیه | شرویس شوفاژ در صادقیه

تعمیر شوفاژ در صادقیه

در صورتی که در محله صادقیه سکونت دارید و نیاز به سرویس شوفاژ و تعمیر شوفاژ در صادقیه دارید کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، مشکلاتی از قبیل :
۱- افت درجه فشار آب.
۲- بالا رفتن فشار در سیستم.
۳- رادیاتورها به اندازه کافی گرم نمی شوند.
۴- مصرف آب گرم همراه با صدای زیاد است.
۵- آب به اندازه کافی گرم نیست یا دمای لازم را ندارد.

شوفاژ چیست و چه کاربردی دارد؟

شوفاژ یک وسیله حرارتی-گرمایشی می باشد که برای گرم کردن و به تعادل رساندن محیط منزل و ساختمان یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. شوفاژ ها کاربرد بسیار فراوانی در سیستم های گرمایشی داخلی ساختمان ها محسوب می شوند که امروزه بسیاری از ساختمان ها و آپارتمان ها از شوفاژ، این وسیله حرارتی-گرمایشی به عنوان مجهز ساختن محیط ساختمان ها استفاده می کنند و به صورت روزانه میزان استفاده از شوفاژ در حال افزایش می باشد.
زمان نصب شوفاژ در ساختمان، معمولا پس از اتمام عملیات های ساختمانی بوده و به همراه شیر آلات نصب می گردند. از نکات مهم هنگام نصب شوفاژ انتخاب محلی مناسب می باشد که بهتر است حتما توسط کارشناسان مخصوص این محل تعیین شود، چرا که اگر در انتخاب محل مناسب برای نصب شوفاژ کم دقتی شود در هنگام استفاده از آن کارایی لازم که باید را نداشته باشد را ندارد و در مرور زمان از داشتن آن احساس نارضایتی خواهید کرد .

نصب شوفاژ در تهران |تعمیر و سرویس شوفاژ در تهران

از این جهت شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ به کمک همشهریان تهرانی آمد تا بتواند خدمات را با کیفیت هرچه بالاتر به مشتریان خود عرضه کند. شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب انواع سیستم گرمایشی از جمله نصب کولر آبی، نصب پکیج ، نصب، سرویس و تعمیر شوفاژ درصادقیه و کولر گازی فعالیت دارد که با توجه به داشتن کادری مجرب و آموزش دیده، می تواند یک گزینه مناسب در این زمینه باشد. این شرکت با سابقه چندین ساله خود در زمینه های گوناگون خدماتی تاسیساتی مانند تعمیر و سرویس پکیج ، تعمیر و سرویس شوفاژ در صادقیه و اقسام نقاط تهران، توانسته به هدف نهایی خود که رضایت مندی مشتریان بوده دست پیدا کند و همواره در این راه ثابت قدم و استوار باشد.

هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در صادقیه

هزینه و قیمت سرویس، تعمیر شوفاژ در صادقیه

کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای نصب و تعمیر شوفاژ در صادقیه با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند. از جمله عواملی که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت نصب شوفاژ در صادقیه و  تعمیر شوفاژ در صادقیه موثر باشند عبارتند از:
✔ هزینه هواگیری .
✔ هزینه عیب یابی شوفاژ .
✔ قطعاتی که باید تعویض شوند.
✔ هزینه تنظیم مشعل موتورخانه.
✔ هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه .
✔ هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید.

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱.در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۳. جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۴. برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۵. هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۶. در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

سرویس شوفاژ صادقیه

خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ در صادقیه تهران

۱-تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه
۲- عایق کاری مخازن
۳- اسید شویی مبدل های حرارتی
۴- نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه
۵- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه
۶- نصب , تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی
۷- سرویس و نگهداری موتورخانه
۸- هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره
۹- تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه.


چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

 اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب.
۵- فشار کم آب خروجی.
۶- گرمایش نامناسب.

مناطق تحت پوشش خدمات شوفاژ شرکت تاسیسات ۷۱۱ در غرب تهران