advertise

نصب شوفاژ در قیطریه | سرویس و تعمیر شوفاژ در قیطریه

نصب شوفاژ در قیطریه تهران

از جمله یکی از پرطرفدارترین خدماتی که در تهران به دلیل فرهنگ آپارتمان نشینی قابل ارائه است را می توان به نصب، تعمیر و سرویس شوفاژ اشاره داشت. شوفاژ یکی از سیستم‌های گرمایشی پرطرفدار می‌باشد که روزانه به تعداد طرفدارانش و محبوبیت استفاده از آن افزوده می شود.
از آنجایی که بیشتر افراد، در شروع فصل و روزهای سرد، اقدام به نصب شوفاژ منزل و یا محل کار خود می فرمایند، ممکن است به علت ازدحام درخواست ها، سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات با کمبود نیرو رو به رو شوند و یا نتوانند خدمات خود را آن طور که باید و شاید به شما ارائه دهند. به همین علت می بایست از شرکتی که کار خود را به صورت تضمینی، با تکیه با تجربه نصابان، تعمیرکاران و سرویس کاران خود انجام می دهند، در هر ساعت از شبانه روز در سریعترین زمان ممکن قادر به ارائه خدمات هستند، همکاری لازم را انجام دهید.

تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران | نصب شوفاژ در قیطریه تهران

یکی دیگر از شعب شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ در منطقه قیطریه در شمال تهران که یکی از مناطق خوب تهران به شمار می رود قرار دارد. این شعبه تحت عنوان تعمیر، سرویس و شوفاژ در قیطریه و نصب شوفاژ در قیطریه آماده ارائه کلیه خدمات تاسیساتی ساختمان شما می باشد. برای ما فرقی نمی کند که از کدام برند سیستم شوفاژ استفاده می فرمایید زیرا شرکت نام برده،  تمام خدمات خود را در زمینه سرویس، تعمیر و نصب شوفاژ در قیطریه با سایر برند ها از جمله بوتان، ایساتیس، ایران رادیاتور، آمیتیس، گلدیران و .... ارائه می دهد.


نصابان شرکت تاسیسات ۷۱۱ با تجربه کاری و آموزش های که دیده اند احتمال هر گونه خسارت و آسیب رساندن به شوفاژ را در هنگام نصب به صفر رسانده اند و از این نظر می توان با خیالی آسوده کار را به نصابان حرفه ای ما در این زمینه بسپارید. حتی اگر در نصب شوفاژ سر رشته دارید و نیاز به راهنمایی برای رفع برخی مشکلات هست می توانید با تماس با تیم پشتیبانی ما از راهنمایی های متخصصان شرکت تاسیسات ۷۱۱ بهره ببرید.
با ما همراه باشید تا شما را با سایر نکات و خدمات، مزایا و معایب نصب شوفاژ آشنا فرماییم.

سرویس و تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران

حوزه فعالیت این شرکت تنها در نصب شوفاژ خلاصه نمی شود بلکه در زمینه تعمیر و سرویس شوفاژ نیز فعالیت مستمر دارد. در برخی موارد ممکن است شوفاژ ساختمان، منزل و یا محل کارتان نتیجه مطلوب و موثری را از خود به جای نگذارد. مثلا:
۱- میزان آب خروجی از سایر شیر آلات فشار کافی را نداشته باشد.
۲- سیستم شوفاژ نتواند گرمای کافی را تولید کند.
۳- از سایر اتصالات نشستی آب را مشاهده کنید و ...
تنها کافیست با یک جستجوی ساده در اینترنت، وارد سایت تاسیسات ۷۱۱ شده و درخواست خود را جهت دریافت نیروی سرویس و تعمیرکار دریافت نمایید.

قیمت سرویس شوفاژ در قیطریه تهران

عوامل موثر بر قیمت تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران

هزینه و قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در قیطریه به عوامل متعددی بستگی دارد. قصد داریم در ادامه به برخی از عوامل موثر بر افزایش قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در قیطریه بپردازیم. هزینه و قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ به موارد متعددی از جمله ۱- هزینه عیب یابی و رفع عیوب شوفاژ. ۲- هزینه هواگیری اتصالات سیستم شوفاژ. ۳- هزینه تنظیم، تعمیر و سرویس مشعل و موتورخانه. ۴- هزینه قطعاتی که عیب یابی می بایست تعویض گردند. ۵- هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید، بستگی دارند که هر کدام از آن ها می تواند به صورت جداگانه بر افزایش قیمت موثر باشند.

اما به صورت کلی اگر بخواهیم برخی از تعمیرات را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ هزار تومان برای تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت می شود. از دیگر هزینه های تعمیر شوفاژ می توان به اسید شویی قطعات اشاره داشت که بستگی به قطعه های متفاوت قیمت های مختلفی تا حدود ۲۰۰ هزار تومان یا بیشتر را نیز در بر می گیرد.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را می گیرد. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تاسیسات ۷۱۱ است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.
کارشناسان تاسیسات ۷۱۱ بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.

اگر به دنبال تعمیر کار حرفه ای برای سرویس و تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران هستید، نگران یافتن تعمیر کار مطمئن و با تجربه نباشید، تنها کار را به تاسیسات ۷۱۱ بسپارید.

بخشی از خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ در قیطریه تهران

بخشی از خدمات شرکت در زمینه تعمیر شوفاژ

خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ در قیطریه تهران بسیار گسترده می باشد و به صورت کلی می توان گفت که تعمیرکاران و سرویس کاران شوفاژ استخدام شده در شرکت تاسیسات ۷۱۱، می توانند به صورت حرفه ای از عهده تمام خدمات بر بیایند. به صورت جزئی برخی از این خدمات را می توانیم در قالب زیر معرفی کنیم:


۱- تعمیر و تعویض منبع انبساط پشت بام.
۲-انتخاب، نصب و تعمیر دیگ مربوط به سیستم شوفاژ.
۳- هواگیری رادیاتورها و سایر اتصالات شوفاژ.
۴- سرویس ، ترمیم و یا تعویض منابع دو جداره.

۵-نصب و تعویض شیر فلکه موتورخانه.
۶- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه و دیگر اتصالات.
۷- تعویض یا شستشوی شیرهای فلکه ای رسوب گرفته.
۸- نصب، تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی .

۹- عایق کاری مخازن با مواد عالی و درجه یک.
۱۰- اسید شویی مبدل های حرارتی.
۱۱- تعمیر و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه با نیروهای حرفه ای.
۱۲- عیب یابی و رفع عیوب سیستم شوفاژ.

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در شمال تهراننکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱.در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۲. جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۳. برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۴. هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۵. در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.

سرویس شوفاژ در قیطریه تهران | تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران

سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران

سرویس کار شوفاژ دارای یک سری از وظایف مختص به خود می باشد که در سرویس شوفاژ می بایست آن ها را مورد بررسی قرار دهد تا از بروز سایر اتفاقات و هزینه ها جلوگیری کند.
برخی از خدمات سرویس شوفاژ را می توان به صورت بررسی وضعیت پمپ شوفاژ، چک کردن ترموستات روی پمپ و روی دیگ، روغن کاری پمپ ها، واسطه پمپ یا کله پمپ و کوپلینگ، منبع دوجداره، کویلدار، انبساط، شناور انبساط، لوله های موتورخانه، کلکتور شوفاژ و شیرفلکه های موتورخانه و غیره اشاره نمود. برای دریافت خدمات نصب و تعمیر شوفاژ در قیطریه تهران می توانید از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت نمایید.