advertise

تعمیر پکیج بلوار فردوس | سرویس و تعمیر پکیج در فردوس غرب به صورت تضمینی

تعمیر پکیج بلوار فردوس خدمتی پرطرفدار در تهران افیس

اگر از پکیج استفاده می‌کنید و در عملکرد این محصول مشکلی را مشاهده کردید، باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. اگر ساکن محله ها غرب مانند فردوس شرق هستید با مرکز مجاز تعمیر پکیج در فردوس شرق تماس بگیرید.
تعمیرکاران این مرکز از دانش به روز دنیا جهت تعمیرات انواع پکیج‌های دیواری برخوردار هستند. بنابراین از هر مدل پکیج که استفاده می‌کنید می‌توانید خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر یا نصب را از این مرکز دریافت کنید.
تهران تابش تمامی خدمات تعمیر از جمله سرویس پکیج ، عیب یابی پکیج در غرب و شمال تهران را زیر نظر متخصصین انجام میدهد.

نصب پکیج در فردوس غرب | سرویس و تعمیر پکیج در فردوس غرب | تهران افیس

نصب پکیج در فردوس غرب

از هر مدل پکیج که استفاده می‌کنید می‌توانید خدمات سرویس پکیج در تهران، عیب یابی پکیج در تهران و تعمیر یپ کیج در تهران ، نصب پکیج در تهران را از این مرکز دریافت کنید. تاسیسات ۷۱۱ ،مرکز مجاز نصب پکیج در فردوس غرب و سایر دیگر محله های تهران ، از تعمیرکاران و نصابان خبره و باتجربه جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کند.
تعمیرکاران این مرکز از دانش به روز دنیا جهت تعمیرات انواع پکیج‌های دیواری برخوردار هستند.شما ساکنین منطقه ی فردوس می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تماس به تیم پشتیبان شرکت پاسخ های خود رادریافت نمایید.چنانچه نیاز با نصب پکیج پیدا کردید تاسیسات ۷۱۱ با بالاترین کیفیت نصب انواع پکیج در غرب تهران در خدمت شماست.

 • متخصصین تاسیسات ۷۱۱ چه ویژگیهایی دارند؟
 • تجربه و سابقه ی درخشان در امور تاسیساتی
 • تعهد کاری و وقت شناسی در زمان کار
 • سرعت دهی بالا در زمان اجرای پروژه
 • تجربه و دانش بالا در زمینه تعمیر و نصب پکیج
 • استفاده از بازار الات مدرن و به روز
 • دارای کارت شناسایی معتبر
 • پایبند به مقرارات و اصول اخلاقی
 • دارای مدرک متعبر از اداری فنی حرفه ای
 • مزایای شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • داشتن تعمیر کاران و سرویس کاران حرفه ای
 • دارای پشتیبانی و پیگری از روند شروع تا پایان کار
 • پذیرش ۲۴ ساعته در تمام هفته
 • دارای سابقه ی درخشان با چندین دهه در زمینه خدمات تاسیساتی
 • سرعت دهی بالا و رسیدگی کامل برای اعزام متخصصین
 • برخوردار بودن از نصابان با تجربه با آشنایی کامل از انواع برند های موج

تعمیر پکیج بلوار فردوس در غرب تهران به صورت فوری

تاسیسات ۷۱۱ | شرکت تاسیساتی در تهران

نصب پکیج در فردوس غرب

نصب و راه اندازی
پشتیبانی نصب انواع برندها
راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب
اعزام نصاب حرفه ای و آموزش دیده
فروش لوازم مورد نیاز برای راه اندازی

تعمیر پکیج در فردوس غرب

عیب یابی سریع
تعمیر کلیه برندها
تعویض قطعات آسیب دیده
کاهش هزینه تعمیر تا حد امکان
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده

سرویس پکیج در فردوس غرب

هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
کنترل عملکرد دودکش یا فن
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی


هزینه و قیمت تعمیر پکیج در فردوس غرب چگونه است ؟

مهمترین عواملی که بر روی قیمت و هزینه ی تعمیر پکیج تاثیر دارد ؟
*
نوع برند و مدل پکیج
*
نوع خرابی پکیج
نوع قطعات بکار برده شده در پکیج
*
زمان و مدت سختی کار تعمیرکاران
*
هزینه ی ایاب و ذهاب
عیب یابی پکیج
*
سایر موارد دیگر
البته لازم به ذکر است که این موارد ذکر شده تنها مواردی نیستند که بر روی تعرفه ی تعمیرات پکیج اثر دارد . باید توجه داشت که تعمیرکاران ما در زمان عیب یابی نوع خدماتی که در زمینه ی تعمیر نیاز میباشد را به شما اعلام می نماید،  و هزینه های اعلام شده توسط متخصصین ما با توجه به تعرفه های مشخص شده توسط شرکت اعلام میگردد و آنان هیچگونه دخل و تصرفی در هزینه های اعمال شده ندارند. 


دلیل افت فشار پکیج چیست ؟ دلیل افت فشار پکیج چیست ؟
دلیل افت فشار پکیج چیست ؟
خرابی شیر پر کن
نشتی در مدار بسته پکیج و رادیاتور وجود دارد
سوراخ بودن مبدل حرارتی
باز گذاشتن شیر پر کن پکیج
سوراخ بودن یا باد نداشتن منبع انبساط
رسوب گیری
نقص در تولید آب داغ

تاسیسات 711
مراحل دریافت خدمات تهران افیس
مرحله ای اول : در ابتدا درخواست تعمیر و یا سرویس پکیج خود در غرب تهران محله فردوس غرب را از طریق سایت تاسیسات ۷۱۱ بصورت آنلاین و یا بصورت تماس تلفنی اعلام می نماید.
مرحله دوم : در این مرحله پس از اعلام درخواست شما کارشناسان ما با توجه به نوع خدمات و همچنین نوع برند و مدل پکیج شما تعمیر کاران شرکت تاسیسات ۷۱۱ را مطلع و آگاه نموده.
مرحله سوم : تیم پشتیبان ما با شماره ی درج شده در فرم درخواست با شما تماس گرفته و برای هماهنگی و تعیین وقت قبلی برای اعزام تعمیرکاران و یا سرویس کاران ما با توجه به ادرس مربوطه نیروی خود را اعزام مینماید.
مرحله چهارم: در این مرحله تعمیر کاران ما در محل اعزام شده و خدمات سرویس و یا تعمیرات پکیج شما را با بهترین و با بالاترین کیفیت ارائه کرده و ضمانت نامه اجرایی را همراه با فاکتور هزینه تقدیم شما می نمایند که شما میتوانید آن را بصورت آنلاین نیز پرداخت نمایید.
مرحله ی پنجم : در این مرحله تیم پشتبان ما از روند کار کارشناسان اعزام شده اطلاع کسب نموده ودر پیایان از شما در این مینه نظر خواهی کرد. تمام موارد ذکر شده توسط شما پیگیری میشود.

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد