advertise

نصب پکیج در کاشانک | سرویس و تعمیر پکیج در کاشانک تهران

نصب پکیج کاشانک با بهترین مزایا

هنگامی که در سیستم گرمایشی ساختمان اشکالی به وجود بیاید ، با سرد شدن آب رادیاتورها مواجه خواهید شد که این مسئله در زمستان موجب سلب آسایش شما و افراد خانواده می شود. از این رو یافتن تعمیر کار ماهری که بتواند این مشکل را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه حل کند پیچیدگی های خودش را دارد. بسیار خرسندیم که توانسته ایم در زمینه سرویس و تعمیر انواع برند های پکیج، حوزه فعالیت خود را در مناطق مختلف در شمال تهران گسترش دهیم. همچنین با تاسیس شعبه تعمیر پکیج در کاشانک ، این محله را تحت پوشش خدمات خود درآورده و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن با مناسبترین هزینه های تعمیر به ساکنین این منطقه نیز ارائه دهیم.


نصب پکیج کاشانک با بهترین کیفیت

شما عزیزانی که درشمال تهران در محله ی کاشانک ساکنید و دغدغه ی یک تعمیرکار خوب و معتبر را برای تعمیر پکیج دیواری خود را دارید. کافیست در تاسیسات ۷۱۱ ، درخواست خود را تحت عنوان تعمیر پکیج کاشانک مطرح کنید، کارشناسان ما نزدیک ترین تعمیرکار را به محل مورد نظر شما اعزام می نمایند. همچنین اگر نیاز به تعویض قطعه مخصوص برای تعمیر باشد، تعمیرکار اعزامی ما بهترین قطعه و اورجینال که سازگار ترین آن را با توجه به نوع پکیج انتخاب کرده و برای شما نصب می نماید.تمام هدف ما جلب رضایت شماست بنابراین از متخصص ترین نیروها برای خدمت رسانی به شما عزیزان بهره جسته ایم.تا بتوانیم عالی ترین کار را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم .

نصب پکیج کاشانک با بهترین کیفیت

تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در کاشانک


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در کاشانک


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

انجام تعمیرات پکیج بر اساس مشکلات رایج در آن در تهران افیس

** کاهش میزان گرمایش رادیاتورها کاهش
** 
کاهش سطح فشار آب پکیج دیواری
**
  انفجاری روشن شدن پکیج دیواری 
**
سرد و گرم شدن مداوم آب پکیج دیواری
**
و مشکلات مشابه دیگر

انجام تعمیرات پکیج بر اساس مشکلات پکیج

چه زمانی نیاز به هواگیری پکیج داریم ؟

اصولا با تغییر فصل و بارسیدن به فصل زمستان استفاده ی ما از پکیج بیشتر خواهد بود پس بهتر آن است که قبل از رسیدن به فصل سرما برای هواگیری پکیج خود اقدام نماییم . اگر خودتان این عمل را انجام دادید و لی باز با مشکل و عدم گرمایشی پکیج مواجه شدید قطعا باید از همکاران تاسیسات ۷۱۱ و سرویس کاران ما بخواهید تا عمل هواگیری پکیج شما به نحو احسن انجام دهند. کافی است با ما در تماس باشد تا سرویسکاران ما به محل شما اعزام گردند.


مزایای تاسیسات ۷۱۱ در زمینه ی نصب پکیج در تهران

یکی از مزیت های نصابان تاسیسات ۷۱۱ در زمان اجرای نصب این است که نصابان ما سرعت و دقت بالایی در زمان نصب دارند و از آسیب و خرابی در زمان نصب تا حد ممکن جلوگیری میکنند. نصابان تاسیسات ۷۱۱ با بهر گیری از تجربه ای که در زمینه ی نصب انواع برند ها دارند توانسته است رضایت اکثر کاربران خود را به خود جلب نمایند . شما می توانید با بهرمند شدن از کلیه خدمات تاسیسات ۷۱۱ آرامش و امنیت را در منازل خود احساس کنید و با اطمینان خاطر کلیه امور تاسیساتی پکیج خود را به ما بسپارید . در این خصوص می توانید با ثبت درخواست خود برای نصب پکیج از کلیه خدمات تاسیسات ۷۱۱ اخود را بهرمند سازید. از اینکه به ما اعتماد کردید و نصب پکیج خود را به ما سپردی سپاسگزاریم.


سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد