advertise

نصب پکیج در چیذر | سرویس و تعمیر پکیج در چیذر

نصب پکیج در چیذر تهران

در چند سال اخیر استفاده از پکیج های دیواری روند رو به رشدی را تجربه کرده است و یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین سیستم گرمایشی موجود در منازل می باشند که مردم به استفاده از این سیستم برای گرم کردن ساختمان های خود روی آورده اند. از همین رو احتیاج به نصب و هم چنین نصاب پکیج رو به افزایش می باشد.
اگر در محله چیذر تهران ساکن هستید و نیازمند یک نیروی متخصص برای نصب پکیج در چیذر هستید نگران نباشید کافیست با ما تماس بگیرید و خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر یا نصب را از این مرکز دریافت کنید.
خوشبختانه تاسیسات ۷۱۱ با سابقه ی درخشانی که این زمینه دارد توانسته است رتبه ی خوبی را در بین رقبای خود بدست بیاورد و نام و شهرت خوبی را بخاطر کسب رضایت بالایی که از مشتریان خود دارد بجای گذاشته است .تعمیر پکیج در چیذر

این شعبه از شرکت علاوه بر نصب با داشتن تعمیرکاران مجرب، خدماتی تحت عنوان سرویس و تعمیر پکیج در چیذر را نیز پشتیبانی می کند تا مردم این منطقه از تهران بدون هیچ دغدغه ای کارهای خدماتی و تاسیساتی خود را به این شرکت بسپارند و از انجام کارهای خود مطمئن باشند.
این شرکت با توجه به تخصصی که در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع برند پکیج دارد به هر گونه نیاز شما پاسخ لازم و کافی را خواهد داد و نیازی به مراجعه به شرکت های دیگر نخواهید داشت.
شما میتوانید از طریق سایت تاسیسات ۷۱۱ از مزیایی خدماتی بهرمند شوید و در خواست خود را مبنی تعمیر و یا سرویس پکیج اعلام کرده تا در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن تیم ما به محل شما اعزام گرددند.

تعمیر پکیج در چیذر

تعمیر پکیج

برای درخواست تعمیرکار چه باید کرد؟

با استفاده از شماره های موجود در سایت یا فرم درخواست اعزام تعمیرکار بصورت آنلاین ، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق مشکل با شما تماس بگیرند. پس از تماس در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و برآورد هزینه خدمات و قطعات ، جهت تعمیر سیستم گرمایشی مورد نظر شما اقدام می نمایند.
تعمیر پکیج

خدمات سرویس پکیج در چیذر


عیب یابی
هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده و با تجربه
تعمیر پکیج

تعمیر کار پکیج در چیذر


نصب و تعمیر پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این زمینه نصب و اجرا شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی را رعایت شود. شرکت تاسیسات ۷۱۱ در زمینه نصب و تعمیرات انواع پکیج ، راهنمایی و مشاوره دادن به مشتریان دارای سابقه چند ساله است و از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده میکند.

چند نکته ی ایمنی جهت نصب و تعمیر پکیج

۱- مرتب و به صورت دوره ای سرویس پکیج خودارا چک کنید.
۲- هر شش ماه یکبار مخصوصا در فصل زمستان و تابستان حتما از سرویس و تنظیمات پکیج را انجام دهید.
۳- ترموستات و تایمر های دیستگاه پکیج را چک کنید و در صورت تعمیر و یا سروی و یا تعویض قطعات اقدام کنید.
۴- فشار دستگاه پکیج را مرتب چک کنید و اعداد های پیشنهاد توسط دفترچه راهنما را چک نماید.
۵- پکیج را از هرگونه نشتی و یا ابریزش چک کنید تا در زمان مناسب از بروز نشت یابی جلوگیری بعمل آید.
۶- اگر پکیج شما نیاز به هواگیری دارد حتما آنرا انجام دهید یا از متخصصین بخواهید که اینکارا حتما انجام دهند.

۷- از آبی بودن شعله ی پکیج در صورت امکان اطمینان حاصل کنید.و صورت زرد بودن شعله و کشیده بودن حالت شعله سریعا با کارشناسان  گاز تماس بگیرد
۸- اگر پکیج د داخل محفظه و یا کابیت در اشپزخانه قرارداد حتما از قرار دادن وسایل و وسایل اضافه خودداری شود.
۹-  تمام خروجی ها ی فن و دودکش را چک نماید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید.
۱۰- در صورت نیاز به رسوب زدایی حتما آنرا رسوب زدایی کنید تا مانع سوراخ شدن لوله های پکیج گردد.
۱۱- در صورت خاموش شدن مکرر پکیج حتما آنرا پیگیری کرده و از تکنسین ها درخواست کمک نمایید.
۱۲- از سالم بودن کلی پکیج اطمینان حاصل کنید تا از بروزهر گونه مشکل جلوگیری بعمل آید.


علت روشن نشدن پکیج چه می باشد؟

برای ما پیش آمده است که می بینیم پکیج ما خود به خود خاموش میشود و با روشن کردن مجدد ان بازهم پکیج خاموش میشود . میخواهیم بدانیم که دلیل خاموش شدن پکیج چه مواقعی پیش میاید . اگر با وجود دلایل ذکر شده و رفع آن نتوانستیم مشکل را حل کنیم و پکیج خاموش شد میتوانیم از تیم تاسیسات ۷۱۱ که تخصص ویژه ای در این زمینه دارند را تنها با یک تماس فراخوانده تا مشکل پکیج شما را رفع نمایند.
دلایلی که باعث خاموش شدن پکیج میباشد :
۱-
خرابی جرقه زن پکیج 
۲-
گرفتگی شیر کنترل پکیج 
۳-
معیوب بودن برد پکیج
۴-
خرابی میله ی یون پکیج

علت روشن نشدن پکیج چه می باشد؟

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد
خدمات پیشنهادی