advertise

مرکز تخصصی نصب ، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران ، خدمتی پرطرفدار در تهران افیس !!

آیا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران به دنبال تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور متخصص و مطمئن هستید ؟
آیا نیاز به سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران دارید ؟
گروه خدماتی تاسیسات ۷۱۱ ، با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور ، سرویس پکیج ایران رادیاتور و نصب پکیج ایران رادیاتور به طور شبانه روزی به مشتریان محترم می باشد.
این مجموعه به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه خدمات تعمیر ، نصب و سرویس پکیج ایران رادیاتور در سرتاسر کلان شهر تهران مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان بوده که خدمات و سرویس خود را به دلیل اعزام نیروهای متخصص و آموزش دیده بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام داده تا هزینه خدمات برای مشتریان عزیز تا حد زیادی کاهش یابد و با سرعت بیشتری انجام گیرد.

مزایای سفارش تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تاسیسات ۷۱۱ :
✔ منصفانه بودن قیمت خدمات مطابق با نرخ اتحادیه
✔ تضمین و گارانتی خدمات ارائه شده توسط تهران افیس
✔ سرعت در خدمت رسانی به تمام مناطق تهران
✔ استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی در صورت نیاز به تعویض
✔ اعزام نیروی متخصص باتجربه و آموزش دیده
✔ اعزام فوری تعمیرکار پکیج در سریع‌ترین زمان ممکن

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران - تهران افیس

تهران افیس به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در صورت نیاز به تعویض قطعات ، از قطعات اصلی استفاده می نماید . دستگاه تعمیر شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان تهران افیس دارای گارانتی معتبر این مرکز به مدت شش ماه است و در صورت عدم کارکرد صحیح دستگاه ، هزینه شما بازگشت داده شده و یا قطعه مورد نظر را مجددا تعویض خواهیم کرد.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تهران را زا ما بخواهید

تهران افیس با دارا بودن کادری متشکل از نیروی متخصص ایران رادیاتور ، امکان ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را با تضمین رفع مشکل دستگاه شما و اعطای گارانتی معتبر جهت ضمانت کیفیت خدمات خود ،  در سریعترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.

سوالات متداول عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

صدای سوت پکیج ایران رادیاتور

نشت آب پکیج ایران رادیاتور

ارور های پکیج ایران رادیاتور

افت فشار پکیج ایران رادیاتور

گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور

هوا گرفتن لوله های دستگاه ،رسوب گرفتن مدارو مبدل حرارتی ، خراب بودن پمپ آب و یا تنظیم نبودن شیر برقی گاز میتواند علت صدای زیاد و اضافه دستگاه پکیج باشد. رایج ترین دلیل صدای اضافی پکیج وجود رسوبات در مبدل حرارتی پکیج میباشد. این رسوبات مخرب بوده و می‌توانند به پکیج و رادیاتور آسیب بزنند. معمولا این صدای سوت مانند با کم شدن فشار آب همراه می‌باشد. پیشنهاد می شود برای پیشگیری از این مشکلات ، از رسوب گیر در سر راه آب و پکیج استفاده کنید.


پکیج ها ممکن است به دلایلی دچار آبریزی شود از جمله ترکیدن لوله یا هر کدام از اتصالات درون دستگاه ، ترک خوردن یا سوراخ شدن یکی از مبدل ها ،  معیوب شدن شیر تخلیه ، نشتی پمپ ، نشتی شیرپرکن ، درست آب بندی نشدن اتصالات زیر پکیج که از مهم ترین عوامل نشتی آب در پکیج می باشد . بنابراین از چک کردن اتصالات غافل نشوید.
ارور ۷۰ ۶۰ ۴۰ علمت این است که فن کار نمی‌کند ، پرشر سوئیچ روشن است و به درستی کار می‌کند. در این صورت فن باید تعمیر یا تعویض شود.
۲. زمانی که چراغ های ۸۰ ۶۰ ۴۰ با هم روشن می‌شوند نشان می دهد که فن روشن است در صورتی که پرشر خراب شده و کار نمی‌کند.


۳. چراغ ۳۰ روشن شود نشان دهنده آن است که سیم ها یا برد اصلی پکیج قطع است . باید بررسی شود تا در صورت نیاز آن را تعویض یا تعمیر کنید.
۴. ارور ۴۰ ۸۰ نشان دهنده آن است که دود کش پکیج ایران رادیاتور مشکل دارد. باید دود کش را بررسی کرده و در صورت مسدود بودن آن را باز کنید . وگرنه خطر گاز گرفتگی وجود دارد.
۵.  ارور ۵۰ ۶۰ ۷۰ نشان می دهد که سنسور ان تی سی با مشکل رو به رو شده است و باید تعویض شود.
۶. ارور ۴۰ ۷۰ نشان می دهد که فشار آب کم است یا پرشر سوئیچ خراب می‌باشد.
۷. نمایش ارور ۷۰ ۸۰ برای نمایش خرابی جرقه پکیج، تشکیل نشدن شعله پکیج، قطعی گاز و … می‌باشد که با تعمیر رفع خواهد شد.
۸. ارور ۸۰ نشان دهنده خرابی پمپ یا خرابی شعله است. در این حالت دمای پکیج به ۱۰۵ درجه سانتیگراد رسیده است و برای پرشر سوئیچ قابل تشخیص نیست.
۹. ارور ۷۰ نشان می دهد که مدار گرمایش ، افزایش دمای زیادی داشت . این دما از ۱۰۵ درجه سانتیگراد کمتر و از ۸۹ درجه سانتیگراد بیشتر است.

افت فشار دلایل متعددی دارد از جمله آسیب دیدن شیر تخلیه ، وجود هوا در پکیج و شوفاژ‌ها ، نشتی داخل سیستم و نشتی از شوفاژ .
یکی از متداول ترین دلایل کم شدن فشار آب گرم پکیج م تواند نشتی در مدار بسته پکیج و رادیاتور باشد.
از دلایل گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور می توان به دلایلی از جمله خرابی دریچه ، خرابی هواکش ، خرابی ترموستات و یا کمبود سطح آب در پکیج اشاره کرد. 
از اولین دلایلی که برای گرم نشدن آب باید بررسی کنید ، رسوب گرفتن مبدل دستگاه است که نشانه آن چشمک زدن چراغ ۷۰ می‌باشد. توصیه می شود حتما هر دو سال یکبار رسوب زدایی را انجام دهید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران افیس

پکیج یک وسیله گرمایشی است که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد از این رو خرابی و بروز مشکل در آن به مرور زمان احتمال بالایی دارد و سرویس و تعمیر به موقع آن توسط یک تعمیرکار پکیج مجرب حائز اهمیت است.  اگر کار را به دست افرادی بسپارید که دانش و تخصص لازم را برای تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور را نداشته باشد ممکن است به پکیج شما خساراتی وارد کرده و موجب خراب تر شدن آن شوند . یا در بهترین حالت ، مشکل را به صورت غیر اصولی و موقتی حل نمایند و در زوهای آینده نیاز به سرویس مجدد داشته باشید.
از این رو با مراجعه به مرکز معتبر در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی نمایید . خوشبختانه تهران افیس در هر نقطه از کلان شهر تهران که باشید ،  با سابقه چندین ساله خود و به عنوان یک مرکز معتبر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران ، خدمات خود را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می دهد.


نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران

تاسیسات ۷۱۱ به عنوان یک مرکز معتبر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران توانسته‌ تعمیرات مورد درخواست مشتریان را با اعزام نزدیک ترین متخصص مجرب در کمترین زمان ممکن ، در محل شما انجام دهد. از این رو نیازی به مراجعه حضوری و یا جابه جایی دستگاه معیوب نیست و در زمان و هزینه ها تاحد زیادی صرفه جویی خواهد شد.
کافیست درخواست خود را در سایت ، ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند. پس از اعزام تکنسین مربوطه به محل شما و تعیین نوع تعمیر ، قطعات تعویضی مورد نیاز و تعیین هزینه های مربوطه در صورت تمایل شما به تعمیرات دستگاه معیوب اقدام می نماید.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران از جمله خدمات شرکت تهران افیس در حوزه گرمایش است.
اگر به دنبال نمایندگی ایران رادیاتور در غرب تهران هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور غرب تهران را پیدا کنید با ما در تماس باشید.
برای درخواست خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران کافیست درخواست خود را در تهران افیس ثبت نمایید و دستگاه خود را به ما بسپارید.
ما خدمات تعمیر ، نصب و سرویس را به صورت ضمینی و ارائه ضمانت خدمات به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد. 


نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران یکی از پردرخواست‌ترین خدمات گرمایشی تهران افیس است که توسط تعمیرکارانی مجرب و متخصص ارائه می‌شود. این سرویس برای کسانی است که نیاز به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور شرق تهران در کوتاهترین زمان ممکن دارند. ما با عزام نزدیکترین نیروهای متخصص خدمات خود را در کمترین زمان به این عزیزان ارائه می دهیم. 
بنابراین با تهران افیس دیگر نیازی ندارید در جستجوی  نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران باشید.کافیست درخواست خود را برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران در سایت ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران جنوب

در صورتی که از یکی از مدلهای پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران استفاده میکنید و نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران جنوب دارید کافیست درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا کارشناسان ما برای مشاوره و تشخیص مشکل با شما تماس بگیرند . سپس در صورت نیاز و تمایل شما نزدیکترین سرویسکار به محل شما اعزام گردد.
تهران افیس با راه اندازی شعبه های مختلف در کلان شهر تهران از جمله نمایندگی پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران و با اعزام تکنسین های مجرب و کارآزموده  این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در کمترین زمان ممکن ، هر گونه خدمات را در محل به صورت کاملا تضمین شده دریافت نمایید.

تهران افیس ، نمایندگی سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

سرویس پکیج ایران رادیاتور را چرا باید انجام دهیم ؟

پکیج دیواری یکی از دستگاه هایی است که مدام مورد استفاده قرار می گیرد . از این رو برای جلوگیری از خرابی دستگاه و همچنین قطعات مهم در دستگاه ، سرویس سالیانه پکیج توصیه می شود و از اهمیت زیادی برخوردار است.
سرویس سالیانه از این رو اهمیت دارد که به دلیل استفاده مکرر با گذشت زمان ، در مدار دستگاه رسوب گذاری میشود و در نتیجه فشار آب ومیزان گرمایش کاهش می یابد. حتی اگر پکیج شما بدون مشکل کار می کند، جهت کاهش هزینه های احتمالی تعمیر پکیج ایران رادیاتور با سرویس به موقع عمر مفید دستگاه و قطعات آن را افزایش دهید.
خوشبختانه سرویس پکیج ایران رادیاتور توسط تکنسین های مجرب و کارازموده تهران افیس انجام می شود آنها تمام اجزاء پکیج را بررسی نموده و خدمات لازم را به صورت تضمینی برای شما عزیزان انجام خواهند داد.


سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور شامل چه مراحلی است؟ - تهران افیس

سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور شامل چه مراحلی است؟

رفع سر و صدای پکیج
بهبود گرمایش شوفاژ ها و بهبود گرمایش آبگرم مصرفی
رفع سر صدای فن
انجام اسید شویی
تعویض ترموستات ها ،  سرویس پرشر آب و هوا و رفع آب دهی پکیج
اقدامات لازم برای افزایش عمر مبدل تنظیم ارتفاع شعله 
سرویس شیر اطمینان
تعویض اورینگ ها 
تعویض ترموستات ها
سرویس جرقه زن و یون تشخیص شعله
بررسی خروج محصولات احتراق با بررسی دودکش
و ...

نحوه درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران افیس چگونه است؟

ابتدا کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین با زدن دکمه درخواست ، ثبت نمایید. فرم مربوطه را پر نمایید و نوع درخواست خود را مشخص کنید. همچنین در قسمت توضیحات می توانید درباره درخواست خود توضیحات بیشتری مطرح کنید . سپس منتظر تماس کارشاسان ما باشید. کارشناسان ما شما تماس خواهند گرفت و با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و منطقه سکونت شما ، بهترین تعمیرکار را برای ارائه خدمات به محل شما و در زمان موردنظرتان اعزام می نمایند. سرویسکار پس از بررسی های اولیه هزینه را به شما اعلام می کند در صورت تمایل شما برای نصب یا سرویس اقدام می کند. بعد از انجام کار و دریافت فاکتور معتبر ، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.