advertise

تعمیر و نصب کولر گازی اجنرال در تهران با نیروهای مجرب

شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱، از جمله نمایندگی های معتبر و با سابقه در نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی تهران می باشد. این شرکت با بهره مندی از برترین نیروهای سرویس کار، نصاب و تعمیرکار شوفاژ، پکیج، کولر آبی و کولر گازی در شعب مختلف تهران قادر به ارائه خدمات می باشد.
این مجموعه قادر به ارائه تمامی خدمات بدون در نظر گرفتن برند های سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد. زیرا نیروهای به استخدام در آمده این شرکت از تجربه، تخصص و حرفه لازم بهره مند گشته اند.
تمامی خدمات کولر گازی اجنرال را از جمله نصب کولر گازی اجنرال تهران و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران با تاسیسات ۷۱۱ بخواهید.


نصب کولر گازی اجنرال در تهران با نصابان حرفه ای تاسیسات 711

نصب کولر گازی اجنرال در تهران سرویسی پرطرفدار در تهران افیس

امروزه در تمامی دنیا مردم برای نجات از گرمای هوا مخصوصا در تابستان از انواع وسایل خنک کننده استفاده می کنند. یکی از این وسایل خنک کننده کولر گازی اجنرال است. می توانید از این کولر گازی در منازل ،دفتر کار،مدارس ،سالن های بزرگ و ... استفاده کنید و از هوای خنک مورد نظر خود نهایت لذت را در روزهای گرم تابستان ببرید. امروزه در همه شهر ها و مخصوصا در شهر های بزرگی مانند اصفهان، تهران، مشهد و.... از کولرهای گازی که جای خود را به کولر های ابی داده اند استفاده می کنند.
همچنین در بین تمامی این وسایل، از کولر گازی اجنرال با عملکردی که در سال های اخیر داشته اند از محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار هستند..


اسپلیت ها و انواع کولر گازی اجنرال با سابقه چندین ساله، به عنوان یکی از باکیفیت ترین محصولات در زمینه کولر گازی و اسپلیت در جهان مورد توجه قرار گرفته اند. طراحی منحصر به فرد و زیبای کولر گازی اجنرال در کنار خوش نامی و سابقه درخشانش باعث شده است که مصرف کنندگان و کسانی که قصد نصب کولر گازی را دارند از برند اجنرال استفاده نمایند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال تهران


تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران را از ما بخواهید !!!

نگران مشکلات و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران نباشد. تاسیسات ۷۱۱ به کمک شما آمده تا این نگرانی را حل کند. همانطور که برای نصب کولر های گازی اجنرال در تهران به یک نصاب بسیار ماهر و مجرب نیاز می باشد، بری گرفتن نتیجه مطلوب از سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران می بایست از تعمیرکاران و سرویس کاران حرفه ای کمک گرفته شود. تعمیر و عیب یابی کولر گازی چیزی است که مردم به آن توجه ندارند اما این باور اشتباه است. بهتر است برای تعمیر کولر گازی خود اقدامی انجام ندهیم و این کار را به دفاتر نصب و تعمیر کولر گازی بسپاریم تا از خسارات وارده جلوگیری کنیم.


سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران با برترین تعمیرکاران

بسیاری از شما می دانید که خرابی یکی از قسمت های یک دستگاه اگر برطرف نشود باعث خرابی بقیه قسمت ها می شود و کولر گازی اجنرال هم از این قانون مستثنا نیست و اگر در صورت بروز عیب در یکی از قسمت های آن توجه نکنید و در سبب عیب یابی و تعمیر بر نیایید باعث مشکلات بزرگتر می شود. در بعضی از مواقع می توانید با هزینه بسیار کم مشکلات کوچک را حل کنید.
ولی در صورتی که به آن توجه نکنید علاوه بر اینکه بقیه قسمت ها آسیب می بیند. هزینه شما برای تعمیر اسپیلت تهران نیز بیشتر می شود. روشن نشدن دستگاه، خنک نکردن محیط، ریموت کولر گازی کار نکند، از کار افتادن فن کولر، یخ زدن لوله ها، از کار افتادن مدار های الکتریکی، یکسره کار کردن کولر گازی، هنگام روشن شدن دستگاه بوی بدی دهد، صدای بلند کولر گازی و.... از جمله مشکلاتی است که می تواند برای یک کولر گازی رخ دهد.


عوامل موثر در شارژ کولر گازی اجنرال

از دغدغه های افرادی که از کولر های گازی به عنوان سیستم سرمایشی منزل، محل کار و یا محیط مورد نظر خود استفاده کرده اند شارژ گاز آن می باشد. هزینه این کار بسته به شرایط کولر گازی شما متغیر است. در ادامه ما به برخی از این شرایط و نکات اشاره می کنیم:
۱- میزان حجم گاز کولر گازی که به آن نیاز است. در شرایط مختلف این حجم متفاوت است. گاهی کم و گاهی زیاد.
۲- هزینه لازم جهت پرداخت دستمزد سرویس کار متخصص نصب و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران برای شارژ کردن دستگاه.
۳- هنگام شارژ گاز تعمیر کار متوجه شود که دستگاه شما نیاز به تعویض لوله مسی یا عایق بندی لوله ها دارد پس این موارد در هزینه شما تاثیر گذاشته و قیمت را از قیمت اصلی شارژ بیشتر می کنند.

بهترین نصابان کولر گازی اجنرال در تهران با تاسیسات ۷۱۱

نصب کولر گازی اجنرال در تهران از کارهایی است که حتما به یک نصاب متخصص نیاز دارد. چرا که یافتن بهترین محل نصب کولر گازی کاری دشوار است و همه افراد از پس آن برنمی آیند. گفتنی است که برای نصب کولر گازی اجنرال در تهران می بایست از قواعد و استاندار های خاصی پیروی نمود. زیرا با نصب اصولی این وسیله سرمایشی، بدون نیاز به دردسرهای پیچیده می توانید با خیالی آسوده به استراحت پرداخته و از خنکی آن لذت کافی را ببرید. برای یافتن بهترین نصاب های نصب کولر گازی اجنرال در تهران می توانید از ما کمک بگیرید تا با هماهنگی های لازم از سوی کارشناسان، نیروهای تاسیسات ۷۱۱ به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

بهترین نصابان نصب کولر گازی اجنرال در تهران با تخخصی ترین شرکت

نکات لازم برای نصب کولر گازی اجنرال در تهران

نصب کولر گازی اجنرال در تهران به نظر یکی از ساده ترین کارها به حساب می آید. ولیکن باید این نکته را در نظر داشته باشید که در حین ساده بودن می تواند یک کار تخصصی و پر مسئولیتی باشد. برخی از نکاتی که باید هنگام نصب کولر گازی اجنرال در تهران به آن ها توجه شود عبارتند از:


سایر نکات لازم برای نصب کولر گازی اجنرال در تهران | تاسیسات 711

۱- مطمئن شدن از نصب محکم سینی پنل. زیرا در صورت محکم نبودن ممکن است در کار کرد صحیح دستگاه شما تاثیرات منفی داشته باشد.
۲- در هنگام نصب کولر گازی باید توجه داشته باشید آن را در نزدیکی کولر آبی نصب نکنید. زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم متفاوت است و می تواند باعث خرابی آن ها بشود.
۳- توجه به محل نصب کولر گازی اجنرال، زیرا محل نصب به متراژ منزل یا مکان مورد نظر و موقعیت جغرافیایی محل بستگی دارد.
۴- اگر در یک محل بزرگ از یک کولر گازی استفاده شود باعث می شود شما در آن مکان از خنکی لازم برخوردار نشوید .حتی اگر کولر گازی شما در جای مناسبی نصب نشود یک قسمت خیلی سرد و قسمتی از محل گرم می ماند .
۵- نصب درست لوله تخلیه آب کولر می باشد. توجه داشته باشید که نصاب، لوله تخلیه آب را در سطحی پایین تراز سطح کولر قرار دهد و لوله دارای سوراخ و نشتی نباشد.
۶- در نظر گرفتن محل مناسب برای خروج و تخلیه آب کولر. مواظب باشید قبل از پر شدن سطل آن را خالی کنید زیرا ممکن است آب به سمت کولر برگردد و موجب خساراتی شود.
۷- توجه به جرم نگرفتن لوله تخلیه آب و یا جزم زدایی آن.

تاسیسات ۷۱۱ کدام مشکلات کولر گازی اجنرال و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

مشکلاتی که در انواع کولر های گازی و اپسلیت ها وجود دارد با یک دیگر متفاوت است. این مشکلات و ایراد ها می تواند علت های متفاوتی داشته باشد. برخی از این خطر ها و یا ایرادات تنها با یک سری از تغییرات تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی قابل حل می باشد. ولی در عوض ممکن است برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شما نشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزی دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.


متخصصین اجنرال در تاسیسات ۷۱۱ قادر به رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات اصلی اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی اجنرال که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:
برد کنترل اصلی
برد کنترل دما
برد رله
ترموستات
کمپرسور
کندانسور
ترمیستور
اورلود