advertise

خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در شمال تهران

نمایندگی تخصصی کولر گازی در شمال تهران

نصب کولر گازی شمال تهران ، تعمیر کولر گازی شمال تهران و سرویس کولر گازی شمال تهران ، از دیگر دغدغه های مهم افراد ساکن در این منطقه از تهران می باشد . به دنبال این دغدغه ها شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ که در ابتدا شعبه خود را در مرکز تهران تاسیس کرده بود، به مرور زمان با تاسیس شعبه دیگر در غرب و سپس در شمال آماده ارائه خدمات خود دبه شما عزیزان می باشد.

شرکت تاسیسات ۷۱۱ یکی از مراکز تخصصی در زمینه کولر گازی در شمال تهران می باشد که خدمات خود را به صورت نصب کولر گازی، تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ارائه می دهد.

اعزام سریع تعمیرکار کولر گازی به سراسر نقاط شمالی تهران یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت می باشد که تلاش شده تا تعمیرکار اعزامی دارای تخصص کامل در زمینه درخواست شما باشد تا کار را به سریع ترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت تعمیر تحویل دهد.

نمایندگی تخصصی کولر گازی در شمال تهران

خدمات تضمینی تاسیسات ۷۱۱ در نصب کولر گازی شمال تهران

بی شک در روزهای آتشین از فصل های سال، هیچ چیز به اندازه نصب کولر گازی در شمال تهران که بتواند این افراد را خوشحال نگهدارد نیست. چرا که این کولر ها با هزینه های کمتر می تواند بازدهی بیشتری را از خود به جای بگذارد. زمانیکه که از گرمای روزهای تابستان به خانه پناه می برید، هیچ چیزی به اندازه هوای مطبوع و خنک کولر گازی خستگی را از تنمان دور نمی کند. با خیال راحت می توانید به استراحت و گذراندن اوقات فراغت خود بپردازید و همزمان از باد سرد کولر های گازی در این روزهای گرم بهره لازم را ببرید.


تضمین خدمات شرکت تاسیساتی تاسیسات 711 در نصب کولر گازی شمال تهران

نصب کولر گازی شمال تهران خدمتی تضمینی در تهران افیس

از آنجایی که راه اندازی و نصب کولر گازی از عهده اکثر خریداران کولر گازی خارج می باشد باید حتما برای نصب و راه اندازی آن از نصاب کولر گازی کمک گرفت.
اما متاسفانه عده ای تصور می کنند که هر نصابی قادر است که کولر گازی، این سیستم سرمایشی شما را به خوبی راه اندازی کند.  لازم است که شما را آگاه کنیم که هر نصابی قادر به راه اندازی و نصب صحیح و اصولی کولر شما نمی باشد. زیرا هنگام نصب کولر گازی مواردی لازم است رعایت شود تا در حین استفاده از دستگاه به مشکل مواجه نشود.
ما به شدیدا توصیه می کنیم جهت نصب و راه اندازی کولر گازی خود با متخصص ترین و با تجربه ترین نصابان جهت نصب کولر گازی شمال تهران تماس بگیرید تا برای شما یک کولر گازی با رعایت کامل اصول برای شما نصب کنند.
 نصب و تعمیر کولر گازی در غرب تهران


نکات مهم در نصب کولر گازی شمال تهران

کولر گازی دارای دو قسمت می باشد. یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است تا در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا به کار گیری شود. در ابتدای نصب کولر گازی باید سینی پنل را نصب کرد چرا که وظیفه نگهداری پنل داخلی را دارد. این سینی باید تراز شده نصب گردد.سینی مورد نظر باید ۱۰ تا ۳۰ سانتی متر از سقف فاصله داشته باشد. با توجه به جایگذاری پنل داخلی موقعیت کندانسور بیرونی را مشخص کرده و برای کندانسور یک پایه زمینی یا دیواری تعبیه می کنید.


پشتیبانی از تمام برندها
اگر شما به مراحل نصب کولر واقف نیستید بهترین راه سپردن کار به یک شرکت کاربلد و حرفه ایست. اگر به دنبال چنین شرکتی هستید شرکت تاسیسات ۷۱۱ همان شرکتی است که به دنبال آن هستید.
تاسیسات ۷۱۱ با مجموعه مجرب و آموزش دیده خود توانایی نصب انواع کولر ها در برندها و انواع متفاوت را داراست.
پس اگر در نصب کولر گازی در شمال تهران یا سرویس و تعمیر کولر گازی شمال تهران خود با مشکل مواجه شده اید تنها با یک تماس با تاسیسات ۷۱۱ ما برای حل مشکل شما اقدام خواهیم کرد.

پشتیبانی از تمام برند های کولر گازی با تاسیسات ۷۱۱

بدون هیچ استرس و نگرانی در سریعترین زمان ممکن جهت دریافت نصاب، تعمیرکار و سرویس کار کولر گازی شمال تهران اقدام فرمایید.

تعمیر کولر گازی شمال تهران سرویسی پر طرفدار در تهران افیس

می دانید اگر خرابی و مشکلی برای یک بخش از وسیله ای به وجود بیاید می تواند به مرور زمان تمام قسمت ها را در بر بگیرد. بنابراین می بایست هر چه سریعتر به تعمیر آن ها پرداخت. این خرابی و پیشرفت شامل حال سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز می باشد.
به طوری که اگر در بخشی از کولر های گازی مشکلی پیش بیاید به گذر زمان می تواند آن را تبدیل به مشکل بزرگتری سازد. به همین دلیل اگر حتی کوچک‌ترین مشکلی در کولر به وجود آید، در اسرع وقت به یک تعمیرکار مراجعه کنید.
شرکت تاسیسات ۷۱۱ با مواجه شدن با تقاضای زیاد افراد شمال تهران جهت دریافت خدمات تعمیر کولر گازی شمال تهران ، با فراهم ساختن زیر ساخت های ممکن این امکان را در نظر گرفتند که با درخواست شما تعمیرکاران و سرویس کاران در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.


خدمات نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی شمال تهران | تاسیسات 711

به تاسیسات ۷۱۱ | نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی در شمال تهران | اعتماد کنید

داشتن سابقه کار تعمیر کولر گازی برای یک تعمیر کار از مهم ترین ویژگی های مثبت آن محسوب می شود و طبیعتا هر کسی دوست دارد وسیله خود را به تعمیرکاری بسپارد که سابقه تعمیر چند ساله در این زمینه را داشته باشد و هیچ کس دوست ندارد کولر خود را به شخصی تازه کار و بی تجربه برای انجام تعمیرات تخصصی بسپارد. تاسیسات ۷۱۱ به عنوان یک مرکز معتبر و تعمیرگاه بسیار تخصصی و دارای سابقه چندین ساله، همیشه به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان هستیم. چرا باید به تاسیسات ۷۱۱ اعتماد کرد؟ چون مزایای زیادی برای خدمات رسانی به شما ارائه خواهیم داد. 


تعمیرات کولر گازی شمال تهران افیس شامل چه خدماتی است ؟

۱- تعمیر و بازسازی لایه مویی اسپلیت و کمپرسور گازی.
۲- تعمیر و جایگزینی بلوور پنل داخلی کولر گازی .
۳- تعمیرات و جایگزینی انواع خازن‌ها .
۴-جایگزینی و تعمیرات مدار اسپلیت و کولر گازی .
۵- تعمیر لوله مویی اسپلیت.
۶- خاموش شدن ناگهانی کولر .
۷- تمام شدن شارژ کمپرسور .
۸- باز کردن فیلتر های مسدود شده هوای داخل کولر .
۹- قرارگیری نادرست لوله خروجی.

خدمات تاسیسات 711 برای تعمیر کولر گازی در شمال تهران

۱۰- از بین بردن تضمینی صداهای گوش‌خراش کولر گازی.
۱۱- تعمیرات سایر نشتی های کولر گازی.
۱۲- تعمیر و جایگزینی دمپر کولر.
۱۳- تعمیر و جایگزینی فیوز حرارتی کولر .
۱۴- تعمیر و بازسازی کمپرسور کولر گازی.
۱۵-رفع کاهش سرمایش کولر یا بیرون دادن باد گرم. 
۱۶- تمام شدن گاز کولر .
۱۷- باز کردن راه مسدود شده سینی خروجی تخلیه آب.
۱۸- کاهش سرمایش کولر یا بیرون دادن باد گرم .

سرویس کولر گازی شمال تهران با خدمات تضمینی تاسیسات ۷۱۱

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی شمال تهران چه موقع است؟

سرویس و تعمیر کولر گازی تنها مختص به روزهای گرم از سال نیست. چرا که در این مواقع تقاضای افراد بالا می باشد به همین علت شرکت ها می توانند برخی از قیمت های خود را افزایش دهند. با تقاضای زیاد افراد برخی از شرکت ها به فکر درآمد خود می افتند و قیمت ها را به طرز عجیبی بالا می برند.
به همین علت ما به شما پیشنهاد می کنیم که علاوه بر روزهای گرم از سال مانند فصل بهار یا تابستان، آن را به وقت های دیگری چون قبل از شروع فصل گرما بیندازید تا بتوانید آن را با قیمت بسیار مناسب سرویس کنید.
ولیکن تفاوت است بین شرکت هایی که به فکر درآمد خود هستند و یا شرکت هایی که می خواهند مشتریان خود را همیشه راضی نگهدارند. از این جهت شرکت تاسیساتی تاسیسات ۷۱۱ خدمات خود را چه در فصول گرم سال و ، چه در روزهای سرد سال، هیمشه قیمت های خود را یکسان نگه می دارد و آن را به مشتریان عزیز اعلام می کند.


خدمات سرویس کولر گازی توسط آفیس تهران

۱.باز کردن یونیت داخلی و شفت .
۲.شستشوی فیلترهای یونیت داخلی.
۳ .شستشوی اواپراتور یونیت داخلی .
۴.کندانسور یونیت خارجی .
۵.تنظیم گاز شستشوی بلوور .
۶ .کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی.
۷ .بررسی وضعیت عملکردی.

انواع خدمات و سرویس کولر گازی در شمال تهران |  تاسیسات 711

انواع خدمات کولر گازی شمال تهران با تاسیسات ۷۱۱

۱- تعمیر اسپلیت .
۲- تعمیر کولر گازی اینورتر .
۳- تعمیر کولر گازی پنجره ای .
۴- تعمیر کولر گازی پرتابل .
۵- تعویض لوله مویی اسپلیت.
۶- تعمیر فن بلوور پنل داخلی .
۶- تعمیر و نگهداری کولر گازی.


هزینه سرویس کولر گازی در شمال تهران

هزینه های سرویس کولر گازی در شمال تهران و سایر مناطق را نمی توان پیش از شروع فرایند سرویس اعلام نمود. در ابتدا برای گفتن قیمت ابتدا سرویس کار مورد نظر از سمت شرکت دلخواه شما، به محل شما اعزام می شود.
پس از بررسی های اولیه و چک کردن تمام وسایل و راه های ورودی و خروجی و سایر اتصالات وابسته به سیستم سرمایشی، می تواند برخی از قیمت ها را اعلام کند. این قیمت به عواملی بستگی دارد که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت نهایی تاثیر گذار باشد.
برخی از این عوامل عبارتند از :
نوع کولر گازی، برند کولر گازی، تعداد یونیت های خارجی، ارتفاع محل و محل نصب، هزینه های لوله ها و اتصالات، کیفیت کار نصاب کولر گازی در تهران، هزینه های لوله های اضافی، هزینه های شارژ تکمیلی، هزینه های ایاب و ذهاب نصابان، هزینه های راه اندازی و نصب، هزینه پایه کمپرسور کولر گازی و ...

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تاسیسات ۷۱۱ در شمال تهران